O projektu práce ve školství:

Práce ve školství je jedinečné místo kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání.

Internet Top s.r.o.

Optika Čivice

(nepovinné)

Učitel/ka do školky na Praze 4

Hledáme učitele/učitelku do firemní školky na Praze 4- Brumlovce.

Zařízení je určeno pro 24 dětí ve věku 1- 6 let.

Náplň práce:
- plánování a realizace samotného vzdělávání (tvorba TVP, příprava didaktických pomůcek)
- diagnostika dětí
- podílení se na školkových aktivitách a rozšiřujících programech (návštěvy seniorů, plavání)

Požadavky:
- min. SŠ vzdělání pro předškolní pedagogiku
- hra na hudební nástroj výhodou
- znalost anglického jazyka výhodou
- milé a vstřícné jednání vůči dětem

Nabízíme:
- smlouvu na HPP
- stravu na pracovišti zdarma
- dovolená + sick days
- příspěvek na další vzdělávání
- pěkné prostředi + milé kolegyně

V případě zájmu o výše nabízenou pozici, zasílejte své životopisy na email: cermakova@firemniskolky.cz

Město : Praha

Telefon : 773665885

E-mail : cermakova@firemniskolky.cz

Práce na hlavní pracovní poměr – KFC Praha Budějovická

Zodpovědnost Týmovost Flexibilitu Chuť učit se novým věcem

Nabízímeme :

Možnost plánování směn Přátelský kolektiv Individuální pracovní ohodnocení Zkušenost mezinárodní firmy Pracovník restauračního provozu na HPP Hledáte práci na plný úvazek? Potřebujete jistotu stabilního příjmu? Chcete pracovat pokud možno ihned? Přidejte se k nám. KFC Praha Budějovická nabízí práci na plný úvazek v přátelském kolektivu s výbornou dostupností MHD. Možnost rychlého kariérního růstu, platové ohodnocení 95-117 na hod. 10% příplatek za víkendové hodiny a výhodný bonusový systém od 1. dne nástupu, výhody v KFC, STARBUCKS, BURGER KING a mnoho dalšího. Bez nutnosti předchozí zkušenosti. Nástup možný IHNED.

Kraj : Praha

Telefon : 724 611 057

E-mail : CZKFCPraha.Budejovicka@amrest.eu

Nabídka práce na HPP za 117 Kč/hod. KFC Budějovická - šéfkuchař

Možnost plánování směn Přátelský kolektiv Individuální pracovní ohodnocení Zkušenost mezinárodní firmy HPP -pracovník restauračního provozu Hledáte práci na HPP? Potřebujete stabilní a zaručený příjem? Chtěli byste se starat o chod kuchyně? Přidejte se k nám. KFC Praha Budějovická nabízí práci na plný úvazek v přátelském kolektivu s výbornou dostupností MHD. 10% příplatek za víkendové hodiny a výhodný bonusový systém od 1. dne nástupu výhody v KFC, STARBUCKS, BURGER KING a mnoho dalšího. Bez nutnosti předchozí zkušenosti.

Brigáda PRO KAŽDÉHO – KFC Praha Budějovická

Možnost plánování směn Přátelský kolektiv Individuální pracovní ohodnocení Zkušenost mezinárodní firmy Hledáte práci na plný úvazek? Potřebujete jistotu stabilního příjmu? Chcete pracovat pokud možno ihned? Přidejte se k nám. KFC Praha Budějovická nabízí práci na plný úvazek v přátelském kolektivu s výbornou dostupností MHD. Možnost rychlého kariérního růstu, platové ohodnocení 95-117 na hod. 10% příplatek za víkendové hodiny a výhodný bonusový systém od 1. dne nástupu, výhody v KFC, STARBUCKS, BURGER KING a mnoho dalšího. Bez nutnosti předchozí zkušenosti. Nástup možný IHNED.

Řidič - KFC Kačerov

Příjemné vystupování Týmovou spolupráci Chuť učit se novým věcem Pracovitost Odpovědnost

Brigádu v mladém a přátelském kolektivu Individuální bonusové ohodnocení Zvýhodněné stravování Sleva do našich ostatních restaurací a kaváren (Starbucks, KFC, Burger King) 10% příplatek za noční a víkendy 100% příplatek za svátky Garantované datum výplaty k 9. v měsíci Placené zaškolení

Kraj : Praha

Telefon : 607031793

E-mail : 203082@amrest.eu