(nepovinné)

Hledáme posilu do našeho týmu :)

pracovní poptávka | 17.08 16:01 - 2018

Hledáme posilu do našeho malého kolektivu malé školičky v Uhříněvsi.
Podmínkou je pouze hezky a trpělivý vztah k dětem, spolehlivost a pracovitost. Možnost umístění vl. ditete od 2 let.
Vhodné pro studentky, maminky na MD.
Nástup ihned.

Město : Praha

Telefon : 604 667 151

E-mail : info@skolickadomecek.cz

Zaměstnání,brigáda

pracovní poptávka | 16.08 18:28 - 2018

Hledám brigádu jako hospodyně v kuchyni v domácnosti,nebo pomocná síla v kuchyni ,prodavačka , jsem 60-ti letá důchodkyně ,prosím nabídněte ,okolí České Lípy za nabídky děkuji, dříve jsem pracovala 20 let jako mzdová účetní

Město : Česká Lípa

Kraj : Liberecký

E-mail : lokomotivarene@seznam.cz

práce vychovatelka ŠD, asistentka

pracovní poptávka | 16.08 12:06 - 2018

ZŠ Bítovská Praha 4 hledá vychovatelku do ŠD, asistentky, učitelku 1. stupně s nástupem ihned. Informace na webových stránkách školy.

Město : Praha

Web : www.zsbitovska.cz

brigada

pracovní poptávka | 16.08 11:54 - 2018

Hledam brigadu v odpolednich hodinach ,roznos letaku ci praci na doma,nebo na vikend rozvoz dodavkou ,mam ridicak skupina B dekuji

Město : Benešov

Kraj : Středočeský

E-mail : poupa.tomas@seznam.cz

Mateřská škola přijme asistenta pedagoga

pracovní poptávka | 16.08 09:57 - 2018

Mateřská škola U Vysočanského pivovaru v Praze 9 přijme od 1.9.2018 asistenta pedagoga na 0,5 pracovního úvazku, tj. 4 hodiny denně. Zájemci/zajemkyně o tuto pracovní pozici se mohou hlásit na e-mailové adresy: zastupkyne@msupivovaru.cz nebo info@msupivovaru.cz. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Město : Praha

Telefon : 283891162

E-mail : zastupkyne@msupivovaru.cz

Hledáme výpomoc či chůvu/hospodyni...

pracovní poptávka | 16.08 09:04 - 2018

Do školky na Praze 4- Brumlovce hledáme hospodyni/chůvu na HPP či výpomoc na dopoledne, spíše odpoledne.

Školka je zřízena pro 24 dětí ve věku 1-5 let.

Požadujeme:
- pedagogické vzdělání do MŠ
- zdravotnické vzdělání
- akreditovaný kurz chůvy s kódem 69-017-M

Nabízíme:
- smlouvu na HPP či DPP
- tolerance vůči probíhajícímu studiu
- možnost dalšího vzdělávání
- stravu na pracovišti zdarma
- dovolená + sick days v případě HPP

Náplň práce:

- výpomoc u dětí ve školce či na výletech
- dej stravy
- úklid provozovny

V případě zájmu zašlete své CV na email: veronika.nemcova@firemniskolky.cz

Budu se těšit na případnou spolupráci.

Město : Praha

Telefon : 773665885

E-mail : veronika.nemcova@firemniskolky.cz

Asistentka pedagoga

pracovní poptávka | 15.08 22:12 - 2018

Dobrý den, od nového školního roku hledám volné místo asistentky pedagoga v MŠ nebo ZŠ v Táboře, Sezimově Ústí, Mladé Vožici nebo blízkém okolí těchto měst.
Kvalifikaci splňuji. Praxi na výše uvedené pozici mám přes tři roky.
Na ZŠ možno v kombinaci s prací v družině.
V případě zájmu Vám ráda zašlu životopis.

Město : Tábor

Telefon : 737147389

E-mail : loudova.pet@seznam.cz

asistentka pedagoga, pomocná síla

pracovní poptávka | 15.08 15:47 - 2018

Hledám práci jako asistentka pedagoga v Praze, nejlépe Praha 8,9. Mám středoškolské vzdělání s maturitou, na kurz pro asistenty jsem zapsaná od listopadu. Zatím by mi vyhovoval částečný úvazek - dle dohody. Příp. mohu pracovat jako uklízečka, pomocná síla k dětem. Děkuji za nabídky.

Město : Praha

E-mail : kyslikova.jarka@seznam.cz

pracovní poptávka | 15.08 10:14 - 2018

Mateřská škola U Vysočanského pivovaru přijme od 1.9.2018 asistenta pedagoga na 0,5 pracovního úvazku, tj. 4 hodiny denně. Zájemci/zájemkyně o tuto pracovní pozici se mohou hlásit na e-mailové adresy: zastupkyne@msupivovaru.cz nebo info@msupivovaru.cz. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

E-mail : zastupkyně@msupivovaru.cz

Učitelka NJ a VkZ

pracovní poptávka | 14.08 21:59 - 2018

Hledám místo učitelky němčiny a výchovy ke zdraví, popř. i jiné prac. místo v oblasti školství.

Město : Bruntál

Kraj : Moravskoslezský

Telefon : 731 905 776

E-mail : mirca.bajcarova@seznam.cz

Osoba : Bajcarová Miroslava