(nepovinné)

Hanka

pracovní poptávka | 08.06 11:47 - 2018

Hledám práci v administrativě, nebo jako účetní, nejlépe na zkrácený úvazek, v Ostravě. Mám mnohaletou praxi, jsem pečlivá, znám problematiku. Např. zástup za nemoc, MD, za dovolené apod., popř. zkrácený úvazek. Jen Ostrava, preferuji Porubu.

Město : Moravskoslezský

Kraj : Moravskoslezský

Telefon : 774130780

E-mail : hana.stukl@email.cz

hledám práci

pracovní poptávka | 07.06 23:00 - 2018

Hledám práci na plný úvazek na pozici hlídání a práce s dětmi v okrese Doksy a okolí s ubytováním.

Město : Česká Lípa

Kraj : Liberecký

Telefon : 735244307

leštič-brusič,skladník vzv

pracovní poptávka | 07.06 09:08 - 2018

Dobrý den,jsem manuálně zručný,odpovědný za vykonanou práci a spolehlivý v docházce.Doposud stále zaměstnaný,bohužel firma se dostává do úpadku.Rád bych našel práci v příjemném kolektivu a nebo i samostatnou.Vlastním ř.p sk B a VZV.Do ted jsem pracoval jako leštič a brusič kovů,leš.hliník a mosaz.

Město : Olomouc

Kraj : Olomoucký

Telefon : 603807972

E-mail : lachnit@seznam.cz

kvalifikovaná učitelka hledá práci

pracovní poptávka | 06.06 23:54 - 2018

Kvalifikovaná učitelka MŠ hledá práci v okolí Semil, Jilemnice, Železný Brod,Tanvald, Rokytnice nad Jizerou a okolí.
Magdalena Bartoňová

Město : Semily

Telefon : 777761746

E-mail : majda.bart@centrum.cz

Administrativa

pracovní poptávka | 06.06 20:19 - 2018

Nabízímeme :

Dobrý den, jsem absolventka Ekonomického lycea. Hledám práci/brigádu v oboru administrativy v Třinci a jeho okolí. Za případné nabídky na email děkuji.

Město : Frýdek-Místek

E-mail : adhee@seznam.cz

Výpomoc ve školce v létě-ČERVENEC -SRPEN 2018!

pracovní poptávka | 06.06 10:54 - 2018

Dobrý den,

hlédám místo učitelky přes léto v Mš v Praze.

Těším se na Vás,
Mirka

Město : Praha

E-mail : office.hudebnicentrumberuska@gmail.com

Výpomoc ve školce v době prazdnin

pracovní poptávka | 06.06 06:34 - 2018

Dobrý den hledám praci- brigádu na dobu letních prázdnin(kromě druhého týdne v červenci a posledního týdne v srpnu).Výpomoc u dětí,v kuchyni,úklid.Jen Praha 13,Repy

Město : Praha

Telefon : 776412050

E-mail : gabcarekenova@seznam.cz

Hledáme milou paní učitelku, chůvu

pracovní poptávka | 05.06 20:53 - 2018

Hledáme milou paní učitelku, zdravotní sestru, chůvu od zavedené DS o malém počtu dětí ve věku od 2-3 let. Nabízíme příjemné prostředí, milý kolektiv, nadstandardní platové podmínky. Zkušenosti s vlastními dětmi výhodou, nástup od 9/2018 na HPP či částečný úvazek.

Město : Praha

E-mail : skolkapraha5@seznam.cz

Paní uklízečku

pracovní poptávka | 05.06 12:34 - 2018

Do naší mateřské školy na Praze 4, hledáme od 27.8.2018 šikovnou a spolehlivou paní uklízečku na plný úvazek. Životopis prosím, posílejte na msjitrni@volny.cz, nebo 736 487 401.

Město : Praha

Operátor VPCO - Praha 10

pracovní poptávka | 05.06 09:34 - 2018

Náplň: Obsluhuje jedno stanoviště VPCO na kterém jsou dva počítače, čtyři monitory a telefon s hand setem. Na každé stanoviště jsou napojeny obchodní jednotky .(max. 6 obchodních jednotek). Dále se prověřují různé podezřelé transakce na pokladnách, podvody na pokladnách, storno transakce, návraty zboží, online monitoring pokladních na které je podezření apod. Operátor, by měl zvládat práci na PC, protože velkou část své směny na tom počítači musí opravdu pracovat Požadujeme: zkušenost s touto pozicí, zaškolí se na pracovišti, směnný provoz, certifikát strážného, trestní bezúhonnost, dobrá fyzická zdatnost, zodpovědnost, komunikativnost, schopnost jak samostatné, tak týmové práce , výhodou jsou zkušenosti z oblasti fyzické ostrahy. Nabízíme: mzda 110 Kč/hod., odměny, individuální plánování směn, jistotu dlouhodobého zaměstnání, vyplácení záloh, výplata 15tého v měsíci, práce ve stabilní společnosti.

Kraj : Praha

Telefon : 601303340

E-mail : vitova@cbs.cz