(nepovinné)

sef.kucharka a kucharka

pracovní poptávka | 04.01 18:50 - 2018

DVE KUCHARKY V DUCHODU HLEDAJ PRACI JAKO VED.KUCHARKA A KUCHARKA Z 25 LETOU PRAX.NEJRADEJI PRAHA 3 NEBO 10.PREDEM DEKUJ.ZA NAB.MUZETE VOLAT NA TEL.602969053.

>> Více informací o sef.kucharka a kucharka

Řidič B ,C , E

pracovní poptávka | 04.01 18:03 - 2018

Hledám práci,lépe prvně brigadne,nebo i na hpp. Praxe a r.p. si. A,C,E, praxe i v EU. Věk 40, čistý TR.r. ,nula bodů v kartě řidiče. Časově než. Dámské dohodnout. Případně ovládání plno man.praci schopen.

>> Více informací o Řidič B ,C , E

Zkrácený uvazek

pracovní poptávka | 04.01 16:56 - 2018

Dobrý den.Hledam práci na zkrácený úvazek .cca od 8-14 hod.Vlastnim r.p SK. B a vlastním auto.za jakékoli nabídky dekuji

>> Více informací o Zkrácený uvazek

HLEDÁTE SPOLEHLIVÉHO ŘIDIČE sk. B,C... ???

pracovní poptávka | 04.01 16:22 - 2018

Nabízím 15-letou praxi aktivní řidič na sk. B, C, profesní průkaz, digitální karta do tachografu,výpis z evidenční karty řidiče bez ztráty bodu, dopravně - psychologické vyšetření, čistý trestní rejstřík, dobrý zdravotní stav, spolehlivost, odpovědnost. Částečná znalost AJ a NJ, pracovní nasazení i o víkendu ( vše na domluvě - k spojenosti obou stran ). Požaduji: - stabilní práci ve firmě + férovou firemní kulturu - HPP smlouvu na dobu neurčitou - v případě přesčasů a práce o víkendu - bude vše proplaceno - každý den se budu vracet domů - denní výdělek 1500 Kč čistého - 25 dní dovolené + benefit Nástup ihned nebo dle domluvy.

>> Více informací o HLEDÁTE SPOLEHLIVÉHO ŘIDIČE sk. B,C... ???

OSTRAHA - Sports Direct Praha 9 - Letňany

pracovní poptávka | 04.01 15:19 - 2018

Hledáme bezpečnostní pracovníky na ochranu majetku klienta. Jedná se o kontrolu zaměstnanců, pochůzkovou činnost, kontrolu detektorem kovů kontrolu bezpečnosti v rámci objektu, činnost na vrátnici. Požadujeme: certifikát STRÁŽNY, dobrou fyzickou zdatnost, trestní bezúhonnost (čistý Výpis z rejstříku trestů), schopnost jak samostatné, tak týmové práce zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost, flexibilitu dobrou pracovní morálku a základy etiky (vstřícné a slušné vystupování), vítáme zkušenosti z oblasti fyzické ostrahy. Nabízíme:mzda od 100 Kč/hod., odměny, směna: PO - NE 12:00 - 21:00 hod, výplata 15 tého na účet, práci ve stabilní společnosti, možnost profesního i platového růstu, nástup možný ihned.

>> Více informací o OSTRAHA - Sports Direct Praha 9 - Letňany

Zootechnik hledá práci

pracovní poptávka | 04.01 15:11 - 2018

Hledám práci, jako zootechnik, nebo jako inseminační technik prasat. Jsem vysokoškolský inženýr s 25-ti letou praxí chovem hospodářských zvířat, evidencí a reprodukcí stáda. Rád bych našel práci s rodinným domkem pro mě a mou rodinu. Děkuji za nabídky

>> Více informací o Zootechnik hledá práci

Hledam praci

pracovní poptávka | 04.01 12:40 - 2018

Dobrý den hledám práci na hl prac poměr na úklid v ZŠ praxi mám nástup možný ihned pouze školy děkuji za nabidky

>> Více informací o Hledam praci

Vybavení do školky, dětské skupiny, herničky

pracovní poptávka | 04.01 11:44 - 2018

Odprodám se slevou vybavení do dětské skupiny, školky, herničky - nábytek, dětské dřevěné stolky, židličky, kuchyňka, obchůdek, lehátka, lůžkoviny, ručníky, talíře, příbory, molitanovou stavebnici, atd. V případě zájmu mě kontaktujte na e-mail, zašlu foto + seznam.
Děkuji :-)

>> Více informací o Vybavení do školky, dětské skupiny, herničky

HLEDÁM PRÁCI-UČITELKA MŠ,VYCHOVATELKA ŠD, APOD. PROFESE

pracovní poptávka | 04.01 08:32 - 2018

Nabízímeme :

HLEDÁM PRÁCI- UČITELKA MŠ, VYCHOVATELKA ŠD, APOD. PROFESE. PRAXE 7 LET- VYCHOVATELKA, UČITELKA MŠ, ŘEDITELKA MŠ. JSEM KVALIFIKOVANÁ. PRÁCE- MLADÁ BOLESLAV A BLÍZKÉ OKOLÍ. PRO VÍCE INFORMACÍ MNE KONTAKTUJTE : zapletalovazap@seznam.cz RÁDA ZAŠLU ŽIVOTOPIS. DĚKUJI

>> Více informací o HLEDÁM PRÁCI-UČITELKA MŠ,VYCHOVATELKA ŠD, APOD. PROFESE

HLEDÁM PRÁCI-UČITELKA MŠ,VYCHOVATELKA ŠD, APOD. PROFESE

pracovní poptávka | 08:29 04.01.2018

HLEDÁM PRÁCI- UČITELKA MŠ, VYCHOVATELKA ŠD, APOD. PROFESE.

PRAXE 7 LET- VYCHOVATELKA, UČITELKA MŠ, ŘEDITELKA MŠ.

JSEM KVALIFIKOVANÁ.

PRÁCE- MLADÁ BOLESLAV A BLÍZKÉ OKOLÍ.

PRO VÍCE INFORMACÍ MNE KONTAKTUJTE : zapletalovazap@seznam.cz

RÁDA ZAŠLU ŽIVOTOPIS.

DĚKUJI

>> Více informací o HLEDÁM PRÁCI-UČITELKA MŠ,VYCHOVATELKA ŠD, APOD. PROFESE