(nepovinné)

Učitelka do MŠ, Praha 8, 23 - 27 000,- Kč

pracovní poptávka | 03.04 13:06 - 2018

Naše školka přivítá nového kolegu/kolegyni na pozici:

Učitel/ka v mateřské školce

Pracovní náplň:

- Zajišťování předškolní výchovy pro děti 3 - 6let
- Podpora a rozvoj jejich tvořivosti nejen ve výtvarné a hudební oblasti
- Komunikace s rodiči v českém i anglickém jazyce, telefonicky, osobně při předávání dětí
- Sledování, kontrola a hodnocení výsledků vzdělávacího programu
- Administrativa spojená s legislativou (třídnice, evaluace atp)
- Aktivní plánování a realizace denního programu
- Aktivní participace na tvorbě TVP i ŠVP

Požadujeme:

- Plnou kvalifikaci učitele MŠ dle platné legislativy (SŠ, VŠ předškolní pedagogika, nebo speciální pedagogika, ukončené, nebo učitelství pro první stupeň)
- Odbornost
- Profesionální vystupování vůči rodičům i kolegům
- Spolehlivost
- Pracovitost
- Nadšení pro práci s dětmi
- Anglický jazyk aktivně
- Španělský jazyk velkou výhodou!

Nabízíme:

Nástup červen/červenec 2018
Mladý a přátelský kolektiv
Skupinka 15-ti dětí na 2 učitelky + výpomoc
Příjemné pracovní prostředí
Střídání ranních a odpoledních směn
Další vzdělávání a kurzy
8 týdnů dovolené
Mzda dle tabulek 23 - 27 000,- Kč

V případě Vašeho zájmu mám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis s motivačním dopisem.

Děkujeme a těšíme se na spolupráci!

Město : Praha

E-mail : a.frimlova@skolkamalvina.cz

Web : www.skolkamalvina.cz

Školnice

pracovní poptávka | 03.04 09:37 - 2018

Mateřská škola Paculova hledá školnici na zástup za MD do konce roku 2018. Nástup 1.6.2018

Město : Praha

Telefon : 736530378

E-mail : ms.paculova@volny.cz

HOSPODÁŘKA

pracovní poptávka | 21:12 02.04.2018

Hospodářka hledá práci ve stravovacím provozu nebo ve státní správě .Jsem SŠ, 48 let,flexibilní, loajální, spolehlivá,základy účetnictví, ( Pohoda, jídelní programy) aktivní řidička. praxe v obch.oblasti i provozní činnost.

Kraj : Praha

E-mail : kristyna207@seznam.cz

Řidič dodávky sk. B

pracovní poptávka | 02.04 07:37 - 2018

Dobrý den.Hledám práci řidiče dodávky sk. B. Mám řidičský průkaz skupiny.B,plný počet bodů, zkušenosti,zkoušku odborné způsobilosti a čistý trestní rejstřík.V případě nutnosti si udělám řidičský průkaz sk.E.Minimalní plat požaduji 35000-45000kč.Děkuji za kladné nabídky.

Kraj : Praha

Telefon : 777660725

E-mail : Standaseznam@seznam.cz

Prodavačka

pracovní poptávka | 01.04 15:30 - 2018

Dobrý den. Hledám práci jako prodavačka, od 8:00 do 17:00 hod. Nemám žádnou praxi, jen rekvalifikační kurz na prodavačku. Náplň práce - doplňování zboží. Další zkušenost: Pekárna Tesco - Doplňování zboží a pomocnice.

Město : Olomouc

Kraj : Olomoucký

Telefon : 608876830

E-mail : danulka-3011@seznam.cz

asistent pedagoga v MŠ

pracovní poptávka | 30.03 16:26 - 2018

Fakultní mateřská škola Sluníčko pod střechou hledá asistenta pedagoga na 3/4 úvazku k dítěti s podpůrným opatřením.
Nástup možný ihned.
Více informací na telefonu: 603 202 397
Kontaktní osoba: Mgr.Helena Zdrubecká

Město : Praha

Telefon : 603 202 397

E-mail : skolka@slunickofms.cz

Web : www.slunickofms.cz

Učitelka MŠ, učitelka přípravné třídy

pracovní poptávka | 30.03 14:16 - 2018

Plně kvalifikovaná učitelka s praxí přijme práci ve státní mateřské škole nebo v přípravné třídě v Praze. Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Město : Praha

E-mail : statni.ms@volny.cz

Senior nabízí asistenci seniorům - Praha

pracovní poptávka | 30.03 13:52 - 2018

Vitální senior nabízí výpomoc při všem, co z nejrůznějších důvodů nezvládáte sami. Nabízím spolehlivost, trpělivost a příjemné jednání. Pište prosím na email.

Kraj : Praha

E-mail : kmeto@centrum.cz

Hospodářka školy

pracovní poptávka | 13:08 30.03.2018

Hledám místo hospodářky (administrativní síly)

v malé škole od srpna 2018.

Praha a okolí – sever, východ, mám řidičský průkaz sk. B.

Jsem samostatná, zodpovědná, pečlivá. Plný/zkrácený úvazek.

Kontakt: hospodarka2018@centrum.cz. Děkuji.

Kraj : Praha

Učitelka do MŠ, jeslí

pracovní poptávka | 30.03 11:33 - 2018

Hledám pracovní uplatění jako učitelka/vychovatelka v mateřské škole či jeslích na HPP či zkrácený úvazek, nástup ihned.

Město : Praha

Telefon : 604460297

E-mail : Klara.Pallova@seznam.cz