(nepovinné)

Operátor/ka ve výrobě AUTOMOTIVE

pracovní poptávka | 12.03 13:58 - 2018

Náplň práce: • výroba koberců a plastů do aut pro významnou automobilovou společnost Požadavky: • spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost • manuální zručnost • ochota pracovat na směny (3 směnný provoz) Nabídnout můžeme: • zajímavé finanční ohodnocení • možnost ubytování • platové podmínky až 23 000 Kč • možnost týdenních záloh • pozice vhodná pro muže, ženy i páry • stabilní zaměstnání na HPP včetně kariérního růstu

Město : Pardubice

Kraj : Pardubický

Telefon : 727921815

E-mail : geislerova@pavmart-psv.cz

Osoba : Nikola Geislerová

Hlídání dětí s procvičováním jazyků

pracovní poptávka | 09.03 22:37 - 2018

Nabízím hlídání dětí - hovořím anglicky, italsky, franncouzsky na perfektní úrovni. Vysokoškolské vzdělání.

Kraj : Praha

Telefon : (+420)723527075

Hledám praci

pracovní poptávka | 09.03 20:42 - 2018

Hledám práci v okolí Úněšova bydlím v Mosticích 2 roky jsem dělala servírku v Klášterní restauraci Kladruby a půl roku ve firmě Steelcase ostrov u stribra jelikož ještě nemám ridicak tak hledám takovou práci kde se svazi lidi firemní dopravou minimální plat si představuji tak 20 000 předem děkuji

Město : Plzeň-sever

Kraj : Plzeňský

Telefon : 607768129

E-mail : kikinapru@seznam.cz

Sháním brigádu na týden

pracovní poptávka | 09.03 19:03 - 2018

Sháním týdenní brigádu (od 12.3) potřebují rychle sehnat peníze :) na na druhu práce mi nezáleží! Nejlépe kolem okolí Litomyšle

Město : Svitavy

Telefon : 703002449

Učitelka aj, nj pro ZŠ, SŠ

pracovní poptávka | 19:02 09.03.2018

Učitelka s aprobací - anglický a německý jazyk pro SŠ hledá práci od září 2018 na SŠ nebo ZŠ.

Město : Olomoucký

Kraj : Olomoucký

Telefon : 739059794

E-mail : martinkavy@centrum.cz

Učitel ZŠ

pracovní poptávka | 09.03 18:12 - 2018

Vážení, Hledám práci učitelky na 2. stupni základní školy v Praze. Absolvovala jsem celoživotní vzdělávání na PedF UK a zároveň získala inženýrský titul v oboru ekonomie a marketing. Domnívám se, že bych byla schopna předat získané poznatky dětem z oblastí etická výchova, finanční gramotnost, občanská výchova. Jako stěžejní výuku bych ráda anglický jazyk, protože jsem několik let žila v anglicky mluvící zemi. V případě, že vás můj krátký úvod zaujal, neváhejte mě kontaktovat na výše uvedených kontaktech.

Kraj : Praha

E-mail : sierraklara@gmail.com

ASISTENT PEDAGOGA

pracovní poptávka | 09.03 13:38 - 2018

Hledám pracovní uplatnění v MŠ od 7/2018.
Praxe: 3 roky na pracovní pozici asistent pedagoga.
Od 9/2017 dálkově studuji předškolní a mimoškolní pedagogiku. Nejlépe okres Benešov u Prahy, Praha 4.
Děkuji.

Město : Benešov

Telefon : 775990521

asistentka pedagoga/výpomoc

pracovní poptávka | 09.03 09:41 - 2018

Nabízíme pracovní pozici asistenta/tety nebo chúvy do anglicko-české školky v Praze 9. Požadujeme dobrý vztsh k dětem, kreativitu,pracovitost. Nástup Ihned nebo dle dohody.

Nabízíme: malý počet dětí. V případě zájmu zašlete CV. Děkujeme.

Město : Praha

Telefon : 605215054

E-mail : info@skolkalimetka.cz

Web : www.mymontessori.cz

učitelka MŠ plný úvazek

pracovní poptávka | 08.03 21:42 - 2018

Poptávám volné místo učitelka v MŠ v Aši, nejdále v okrese Cheb. Jsem kvalifikovaná, s upřímným kladným vztahem k dětem.

Město : Cheb

Telefon : 723 540 684

E-mail : bajlka11@seznam.cz

Na odpoledne

pracovní poptávka | 18:38 08.03.2018

Dobry den schanim touto cestou nejakou odpoledni brigadu. Hlidani deti nebo neco jineho. Od 14.00.dekuji moc Daniela

Kraj : Praha

E-mail : Rada.osn@seznam.cz