Hledám praci pomocne kuchařky či uklizečky v mateřske skolce

pracovní poptávka | 04.05 11:06 - 2018

Dobry den hledam praci pomocne kuchařky,uklizečky ci vypomoc s dětmi ve školce na poloviční uvazek s podminkou umisteni dcery ve školce po dobu pracovni doby.Mám praxi ve školce jako učitelka i kdyz nejsem kavlifikovana.CV mohu samozřejmě zaslat.dekuji za nabidky na emial gabcarekenova@seznam.cz

Město : Praha

Telefon : 776412050

E-mail : gabcarekenova@seznam.cz

učitelka MŠ

pracovní poptávka | 03.05 07:25 - 2018

Zkušená kvalifikovaná uč., praxe 25 let, přijme místo od září i za MD. Praha západ, nebo střed

Město : Praha

E-mail : Polana@post.cz

Hledám práci od září 2018

pracovní poptávka | 02.05 20:19 - 2018

Hledám práci v MŠ jako uklízečka nebo pomocná síla,nástup od září 2018.Pouze na HPP. Děkuji za nabídky.Houšková

Město : Praha

E-mail : houskova22@seznam.cz

MLADÝ UČITEL MŠ

pracovní poptávka | 02.05 17:51 - 2018

Jsem mladý učitel s velkým odhodláním pracovat v MŠ. Mám 4-letou praxi v oboru a nyní hledám nové místo učitele nejlépe v Praze. Budu velmi rád za Vaše nabídky.

Město : Praha

Telefon : 731853800

E-mail : podzemsky.petr@seznam.cz

zemědělství

pracovní poptávka | 01.05 08:44 - 2018

Manželský pár z jihočeského kraje,hledá práci v zemědělství s možností bydlení.Muž(45l),řp.sk.T,11l praxe v živ.+rostl.výrobě.Žena(45l),řp.sk.B,10l praxe na dojírně.Jsme oba nekuřáci.Kontakt 737884491

Město : Jihočeský

Kraj : Jihočeský

Výpomoc učitelka- ČERVENEC-SRPEN 2018.-PRAHA

pracovní poptávka | 28.04 19:39 - 2018

Dobrý den,

hlédám práci jako výpomoc učitelka přes léto- červenec a srpen 2018.
Více informací přes e.mail.

Město : Praha

E-mail : office.hudebnicentrumberuska@gmail.com

Hledám práci jako výpomoc v červenci v Mš v Praze!

pracovní poptávka | 27.04 09:42 - 2018

Dobrý den,

hlédám místo učitelky ve školce přes léto,měsíc červenec.
Těším se na Vás.Mirka

Všeobecná sestra + kurz němčiny

pracovní poptávka | 27.04 09:41 - 2018

Náplň práce: Provádění základní a ošetřovatelské péče Plánování pečovatelské péče, její koordinace, přizpůsobení, dokumentace a zajištění Péče o pacienty Ošetřovatelská dokumentace Vyžadujeme: Diplom: Bakalář (Bc.): studijní program ošetřovatelství, obor všeobecná sestra nebo Diplomovaný specialista (DiS.): obor diplomovaná všeobecná sestra Výhody: Ubytování zdarma Jazykový kurz zdarma Pracovní smlouva na dobu neurčitou Nadtarifní platové ohodnocení Příspěvek na dovolenou a vánoční prémie Příplatek na cestovné Pracovní doba od plného až po částečný pracovní úvazek Další vzdělávání v oboru Osobní podpora v rodném jazyce

Město : Rakovník

Kraj : Středočeský

Telefon : 15208578468

E-mail : bandruskivova@personalservice-alpha.de

Web : http://www.personalservice-alpha.de/

Přijmeme paní učitelku

pracovní poptávka | 27.04 08:40 - 2018

Nabízíme pracovni pozici hodné, usměvavé, svědomité, pracovité paní/slečně učitelce. Jedná se o hlavní pracovní poměr, celý nebo zkrácený úvazek, malý kolektiv dětí, zcela nové prostory se zahradou. Požadujeme pedagogické vzdělání, uvítáme praxi v předškolním zařízení. Nástup v září 2018,případně dle dohody, Praha 5. Prosíme o zaslání CV, rádi se s vámi osobně setkáme.

Město : Praha

E-mail : materinka-slunicko@centrum.cz

úverové financovanie úverovej investície

pracovní poptávka | 27.04 03:55 - 2018

ahoj Mám na vás návrh, ktorý vás môže zaujímať. Mnohí ľudia už vo vašej krajine profitujú. Volám sa Stefan Korcon a ja som prezidentom mikrofinančnej spoločnosti v spolupráci s bankou, poskytujeme pôžičky od 35.000 € do 3.500.000 € všetkým ľuďom v núdzi a je schopný splácať bez problémov. Úroková sadzba je 3% ročne a pôžička je splatná v období od 5 do 30 rokov. Ak máte záujem kontaktujte nás, sme k dispozícii 24 hodín denne. E-mail: stefan.korcon@gmail.com Ďakujeme za pochopenie

Nabízímeme :

úverové financovanie úverovej investície ahoj Mám na vás návrh, ktorý vás môže zaujímať. Mnohí ľudia už vo vašej krajine profitujú. Volám sa Stefan Korcon a ja som prezidentom mikrofinančnej spoločnosti v spolupráci s bankou, poskytujeme pôžičky od 35.000 ? do 3.500.000 ? všetkým ľuďom v núdzi a je schopný splácať bez problémov. Úroková sadzba je 3% ročne a pôžička je splatná v období od 5 do 30 rokov. Ak máte záujem kontaktujte nás, sme k dispozícii 24 hodín denne. E-mail: stefan.korcon@gmail.com Ďakujeme za pochopenie

Město : Klatovy

Kraj : Plzeňský

Telefon : 632145785

E-mail : stefan.korcon@gmail.com

Web : http://www.volnamista-prace.cz

Osoba : Chomutov