(nepovinné)

Ostraha,strážný

Nabízímeme :

- Bezpečnostní agentura přijme strážné pro pracoviště v Praze a ve Vlašimi. - Ostraha prodejen potravin - Mzda 95 - 105Kč čistého. - Nabízíme výkonnostní odměny, čerpání záloh na mzdu. - Pracovní pozice je vhodná i pro cizince hovořící česky a pro studenty. - Kontakt telefonicky na tel. číslo 608706998

Kraj : Praha

Telefon : 608706998

Učitelka do MŠ Praha - Slivenec

Do skvělé party učitelek nedaleko centra Prahy hledáme října novou paní učitelku - kolegyňka nám odchází na mateřskou dovolenou. Spolupráce i po skončení mateřské dovolené možná.
Krásná školka se zahradou v přírodním stylu, blízko přírody a s bezvadnými dětmi i rodiči.
Těšíme se na nabídky na email: ms@msslivenec.cz

Město : Praha

E-mail : ms@msslivenec.cz

asistentka

Požaduji spolehlivost a pečlivost při práci.

Nabízím práci z domu.Jedná se o organizování mého kalendáře a domlouvání schůzek s klienty , které mám na starost.Nabízím také časovou flexibilitu (práce je však jen od pondělí do pátku). Ohodnocení 90 Kč/h podle zkušeností je možné zvýšit.

Město : Brno-město

Kraj : Jihomoravský

Telefon : 773558831

E-mail : marketa.hlochova@seznam.cz

Osoba : Hlochová Markéta

Uklízečka

Menší úklidová firma hledá šikovné, spolehlivé, kolegyně na úklid kanceláří, apartmánů, fitcenter a dalších prostor. Zkušenosti v úklidu uvítáme, není podmínkou. Šikovné dámy proškolíme, zaučíme. Uvítáme e-mail s Vašimi zkušenostmi a časovými možnostmi na anteinfo@seznam.cz Plat 100 - 150 Kč/hod.

Kraj : Praha

Telefon : 792424475

E-mail : anteinfo@seznam.cz

Osoba : Spilková

Paní na úklid

Hledáme pečlivou a spolehlivou paní na úklid naší menší MŠ. Jedná se o 2-3 hodiny denně. Cena Kč 120,-/h.

Kraj : Praha

práce v papírenské výrobě – 26 000 kč/měs.

Hledáme všechny schopné lidi, kteří se nebojí pracovat v třísměnném nepřetržitém provozu. Dochvilnost, spolehlivost a zodpovědnost je zárukou vašeho dobrého výdělku. Praxe ve výrobní společnosti je výhodou, ne však podmínkou.

nástupní mzda 134 Kč/hod + bonus za - - efektivitu + mimořádné odměny - výrazně nadstandardní směnné příplatky + příplatek za práci ve ztíženém prostředí 12 Kč/hod + příplatky za práci v den pracovního klidu 24 Kč/hod - týden dovolené navíc - odměny za pracovní výročí

Město : Šumperk

Kraj : Olomoucký

Telefon : 778424573

E-mail : lubomir.jurka@randstad.cz

Web : randstad.cz

Osoba : Lubomír Jurka

DM a ŠJ U Hvízdala hledá kuchařku

Vyučení v oboru /praxe výhodou/

Ranní a odpolední směny * Volné soboty, neděle a svátky * 5 týdnů dovolené * Stravování v místě * Příspěvek na obědy * Příspěvek k penzijnímu a životnímu pojištění *

Město : České Budějovice

Kraj : Jihočeský

Telefon : 724787471

E-mail : korandova@dm-hvizdal.cz

Osoba : Vlasta Korandová

Rychlá a spolehlivá nabídka půjček

Rychlá a spolehlivá nabídka půjček Chcete rychle a efektivně vyřešit vaši finanční situaci, nebo chcete sloučit všechny vaše závazky do jednoho výhodnějšího úvěru. Pak je tato nabídka určena také pro vás, žádat můžete o úvěry od 50.000 Kč až do 2.500.000 Kč. Osobní schůzku k podepsání úvěrové smlouvy lze domluvit také ve vašem městě. Finance máte k dispozici už do 24 hodin od podepsání úvěrové smlouvy. Zdarma a nezávazně žádejte na emailu: petr35372@gmail.com

Město : Jihočeský

Telefon : 778574854

E-mail : petr35372@gmail.com

Web : praha

Osoba : petr

Mateřská škola Beranov přijme uklízečku/kuchařku

Přijmeme do našeho kolektivu uklízečku/kuchařku (jedná se o přípravu dopoledních a odpoledních svačin a výdej obědů). Pracovní doba je od 8.00 - 15.00 hodin.

Město : Praha

Telefon : 775482355

E-mail : reditelka@ms-beranov.cz

Pracovník/ce e-shopu

Náplň práce: Práce související s činností e-shopu s drogistickým zbožím. V případě akvizice stálého zákazníka bude poskytnuto sjednané procento z obratu. Požadujeme: Spolehlivost, pracovitost, komunikativnost a řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič).

Firemní vzdělání, cestovní pojištění, možnost telefonování za firemní ceny.

Město : Svitavy

Kraj : Pardubický

Telefon : 775499076

E-mail : j.halbrstat@blaukom.cz

Osoba : Ing. Jiří Halbrštát, MBA