(nepovinné)

Šička v automobilovém průmyslu

• výroba koberců a plastů do aut • 3 směnný provoz • pozice je vhodná pouze pro ženy • 95 Kč/hod + bonusy • možnost poskytnutí ubytování • příspěvek na bydlení • místo výkonu práce Pardubice

>> Více informací o Šička v automobilovém průmyslu

ŘIDIČ VZV - MOŠNOV

Informace: - Převážení hotových zásilek na určené místo. - Řízení motorového vozíku (vysokozdvižný vozík). - Nakládání a vykládání nákladu z kamionu. - Upevnění nákladu. Požadujeme: - Manuální zručnost, spolehlivost. - Ochotu pracovat ve 3-směnném provozu. - Zkušenosti s řízením VZV.

Nabízímeme :

- Příplatky 10% noční, 35% víkend, 100% svátek. - BONUS 500 Kč za každou povinnou směnu o víkendu. - BONUS 1 450 Kč při splnění pracovního fondu. - Doprava z Karviné, Havířova, Orlové a Ostravy ZDARMA při splnění pracovního fondu. - Nabízíme obnovení nebo vyhotovení průkazu pro řízení motorových vozíků ZDARMA. - MÍSTO PRACOVIŠTĚ: MOŠNOV, OKRES NOVÝ JIČÍN - Mzda: 16 600 Kč/měsíc

>> Více informací o ŘIDIČ VZV - MOŠNOV

OPERÁTOR VÝROBY - Lehká manuální práce pro ženy i muže ( PŘÍSPĚVEK NA DOPRAVU)

Informace: Pro našeho významného klienta zabývající se výrobou náhradních dílů pro automobily, hledáme vhodné zaměstnance. Požadujeme: - zodpovědný přístup k práci - výbornou docházku - manuální zručnost - 8-hodinové směny, třísměnný provoz - provádění výrobních operací dle technologického postupu - údržba pracoviště - dodržování zásad bezpečnosti práce

- docházková odměna při plném pracovním fondu 1. 400,-Kč každý měsíc - zákonné příplatky - zázemí stabilní zahraniční společnosti - vstřícné jednání - možnost profesionálního růstu - lékařské prohlídky - stravenky plně hrazené zaměstnavatelem - doprava zdarma - Karviná, Havířov,Ostrava, Nový Jičín, Studénka, Bílovec, Příbor - příspěvek na dopravu (Lipník nad Bečvou, Kelč, Odry, Valašské Meziříčí, Fulnek) - MÍSTO PRACOVIŠTĚ: HRANICE, OKRES PŘEROV - Mzda: 15 000 - 20 000 Kč/měsíc

>> Více informací o OPERÁTOR VÝROBY - Lehká manuální práce pro ženy i muže ( PŘÍSPĚVEK NA DOPRAVU)

Lektor/ka anglického jazyka

Hledáme pro svou pobočku v Ostravě lektory AJ.Zájemci vyplňte znalostní test z AJ na http://www.topschool.cz/kariera a přiložte své CV. Očekáváme: výborné jazykové znalosti, výhodou je praxe v oboru a pobyt v zahraničí. Komunikační dovednosti, kreativitu, samostatný a zodpovědný přístup.

Nabízíme: Zajímavou a zodpovědnou práci v příjemném kolektivu.

>> Více informací o Lektor/ka anglického jazyka

Chůva v MŠ

ZŠ a MŠ Barrandov přijme do mateřské školy chůvu na plný úvazek do třídy k ne tříletým dětem. Nástup od března nebo dle dohody. Požadujeme minimálně základní vzdělání + kurz chůvy. Ten je možné dodělat v průběhu zaměstnání. Očekáváme pracovitost, pozitivní myšlení, smysl pro týmovou práci a hlavně radost z práce s dětmi. Nabízíme zajímavou práci, příjemný kolektiv a moderní vybavení MŠ.

>> Více informací o Chůva v MŠ

Pomocný laboratorní technik

Náplň práce: - příprava a plnění obalů ke zkouškám - likvidace zničených vzorků - manipulace s těžkými předměty a břemeny Požadujeme: - mechanickou zručnost (výhodou je vyučení v oboru nástrojář, opravář, případně jiný obor s technickým zaměřením) - řidičský průkaz skupiny B - řidičský průkaz na vysokozdvižný vozík je vítán - svářečský, vazačský průkaz je výhodou - časovou a pracovní flexibilitu

práce na DoPP, DPČ vhodné i pro důchodce a ZTP

>> Více informací o Pomocný laboratorní technik

Hledáme paní učitelku/pana učitele

Mateřská škola Středokluky, příspěvková organizace vyhlašuje výběrové řízení na pozici:

učitelky MŠ na úvazek 1,0

Nástup co nejdříve!

Požadavky:
- kvalifikace dle zákona o pedagogických pracovnících
- vztah k dětem
- kreativita
- hra na hudební nástroj a jiné schopnosti výhodou
Co Vám můžeme nabídnout?
- rodinné prostředí vesnické mateřské školy
- podporu při dalším vzdělávání
- přátelské prostředí zrekonstruované budovy v přírodě
- smysluplnou a naplňující práci

V případě zájmu zasílejte Vaše životopisy na emailovou adresu: ms@msstredokluky.cz.

>> Více informací o Hledáme paní učitelku/pana učitele

Učitel/učitelka MŠ

- kvalifikace dle zákona o pedagogických pracovnících - vztah k dětem - kreativita - hra na hudební nástroj a jiné schopnosti výhodou

- rodinné prostředí vesnické mateřské školy - podporu při dalším vzdělávání - přátelské prostředí zrekonstruované budovy v přírodě - smysluplnou a naplňující práci

>> Více informací o Učitel/učitelka MŠ

Praxe se dřevem,stavby,řidič,koně,obchod

Pár z Brna nabízí na dnešek (úterý) pomoc/záskok. Muž vyučen truhlář, praxe ve stavbách. Žena ř.p.sk.B., praxe s dodávkama a rozvozy, v obchodě a u koníků. Naše současná práce (security) je etapová, je možnost dalších spoluprácí při vzájemné spokojenosti a časové shodnosti se službama. Předem děkujeme a přejeme krásné dny

>> Více informací o Praxe se dřevem,stavby,řidič,koně,obchod

Obchodní konzultant pro firemní klientelu

Pracujte pro největší českou pojišťovnu, která dlouhodobě zaujímá pozici lídra českého pojistného trhu. V současnosti rozšiřujeme náš obchodní tým a přijímáme nové kolegy. Hledáme schopné obchodníky - parťáky do týmu v Praze. Buďte zodpovědný za obchodní jednání s firemní klientelou a za následnou péči o ni, podílejte se na budování vztahů s aktuálními firemními klienty, nabídněte klientovi více než prodej finančních produktů. Co od Vás očekáváme?
- minimálně SOU s maturitou,
- čistý TR,
- samostatnou a energickou osobnost, která má příjemné vystupování,
- nadšení pro obchod a chuť na sobě pracovat ,
- umění zaujmout klienta,
- výborné komunikační a prezentační dovednosti,
- zkušenosti z oboru výhodou, ne však podmínkou. Takže? Takže, jestli chcete, aby Vás práce bavila, pracovat v nejrychleji rostoucím týmu v regionu a podílet se na změnách v tradiční společnosti na českém trhu, posílejte svůj životopis na michal.mazar@ceskapojistovna.cz.

Společnost Česká pojišťovna, a.s Vám nabízí:
- školení z oblasti financí a obchodu na nejvyšší úrovni,
- nadstandardní příjem vázaný na výkon a vzdělání,
- zajímavou práci,
- časovou nezávislost,
- úspěch, který ocení Vaše okolí,
- zajímavý fixní příjem + pohyblivá složka,
- podporu asistentky, která Vám bude domlouvat obchodní schůzky,
- možnost profesního růstu. Zajímá Vás, za co budete zodpovědný/á?
- budete se starat o přidělené portfolio klientů
- budete navazovat dlouhodobé vztahy s klienty a pečovat o ně
- získávání nových klientů

>> Více informací o Obchodní konzultant pro firemní klientelu