(nepovinné)

DVOJJAZYČNÝ ASISTENT MULTIKULTURNÍ VÝCHOVY

Mateřská škola Paleček o.p.s.
hledá novou kolegyni / nového kolegu
na pozici

PRACOVNÍ NÁPLŇ
- asistentce dětem s odlišným mateřským jazykem
- individuální práce s dětmi
-asistence pedagogům

CO POŽADUJEME
- Znalost českého jazyka na komunikativní úrovni
- Znalost cizího jazyka na komunikativní úrovni výhodou
- Pedagogické vzdělání na úrovni minimálně asistenta pedagoga
(Tuto podmínku je třeba bezpodmínečně splnit, zájemci s neodpovídající kvalifikací nemohou být do výběrového řízení zařazeni, děkujeme za pochopení.)
- Lásku a respektující přístup k předškolním dětem
- Kurz Respektovat a být respektován výhodou
- Hledáme týmového hráče, kterému je blízká vize naší školky

Co nabízíme
- Práci na DPČ nebo HPP na 0,5 úvazku od 1. 9. 2018 do 31. 12.2019
- Platové ohodnocení 15 000 Kč
- Možnost práce v mladém, přátelském, kreativním a nebývale soudržném kolektivu
- Stravu v rámci pracovní doby zdarma
- Aktivity spřátelené organizace (Rodinné a komunitní centrum Paleček) zdarma nebo za zvýhodněnou cenu

V případě zájmu, prosím, zašlete Váš životopis nejpozději do 10. 8. 2018 ředitelce školy Zuzaně Marvanové na email zuzana.marvanova@mspalecek.cz.

Vybrané účastníky pozveme na osobní pracovní pohovor.

Děkujeme a těšíme se!

Město : Praha

E-mail : zuzana.marvanova@mspalecek.cz

Web : www.mspalecek.cz

Konzultant/ka značkové prodejny O2 – Praha

Tvým hlavním úkolem bude aktivní prodej produktů a služeb, na začátku tě při rozjezdu podpoří tvůj mentor, seznámíš se s partou, se kterou budeš sdílet úspěchy a užiješ si pracovní i nepracovní akce, budeš inspirovat naše zákazníky v oblasti mobilních produktů a služeb.

Nabízímeme :

Hledáme nové kolegy na prodejny O2 v Praze. Nástupní mzda je 22 500 Kč + provize, které jsou neomezené a záleží na tvojí schopnosti prodávat . Průměrný výdělek je 30 000 Kč. A ti nejlepší si vydělají na provizích i víc než 60 000 Kč. Mezi další výhody patří neomezený tarif k osobnímu užívání, příspěvek na nový mobilní telefon, slevy na produkty a služby od O2, příspěvek na dovolenou, stravenky v hodnotě 105 Kč a mnoho dalšího. Více informací do soukromé zprávy.

Kraj : Praha

Telefon : 773054123

E-mail : rezkovak0@gmail.com

Ponuka pôžičiek na Slovensko

Ponuka pôžičiek na Slovensko Požičiavanie úverov Vážení! Máte finančné ťažkosti? Chcete začať s vlastnou činnosťou? Táto spoločnosť poskytujúca pôžičky bola zriadená advokátskymi organizáciami po celom svete s jediným cieľom pomôcť chudobným a finančne viazaným ľuďom v živote. Pôžičková ponuka sa rovná 1000 až 10 000 000 Euro.Ak chcete požiadať o pôžičku, vrátime sa s podrobnosťami uvedenými nižšie e-mailom: stefan.korcon@gmail.com

Město : Pardubice

Kraj : Pardubický

Telefon : 632145785

E-mail : stefan.korcon@gmail.com

Osoba : stefankorcon

Město : Mělník

Kraj : Středočeský

Mechanik hodinář

Výměna baterií,drobné opravy,nezkušené zaučíme. Možnost naučit se řemeslo pod odborným dohledem.

Jistotu stálého zaměstnání,pravidelný příjem,příjemný kolektiv a mnoho dalších.

Kraj : Praha

Telefon : 778081555

E-mail : angelo.zlicin@seznam.cz

Osoba : Jaroslava Ptáčníková

ŘIDIČ MEZINÁRODNÍ DOPRAVY

Malá zavedená společnost s 25 letou tradicí Velkoobchod ŠAS, s.r.o. přijme zaměstnance na pozici řidiče nákladního automobilu - MKD Nabízíme vytěžování nákladních vozidel v rámci Evropské unie – garantovaná cena včetně přejezdových kilometrů . - ŘP sk. C - C + E - výhodou - Časová flexibilita, zodpovědnost - Trestní bezúhonnost

Nabízíme: - Vozidla ? do 12 t , Mega návěsy , Jumbo soupravy ? moderní vozový park - Práce v mezinárodní dopravě ? střední a západní Evropa ( D , A , NL , SLO ) - Volné víkendy - Parkování doma - Stabilitu a zázemí úspěšné rozvíjející se společnosti s dlouholetou tradicí - Mzdové ohodnocení ? 30.000 ? 50.000,- Kč - Nadstandardní péče o zaměstnance, slušné jednání .

Město : Kutná Hora

Telefon : 607714640

E-mail : autodoprava@saman-sas.cz

Osoba : Rudolf Šaman

Soukromá školka hledá učitelku, chůvu nebo zdravotní sestru

Malá soukromá školka v centru Prahy hledá kvalifikovanou osobu na záskok pro období 16.08. - 31.08.2018 + od září vždy 1 den v týdnu.

Nutná kvalifikace pro práci s dětmi (pedagog, profesní kvalifikace chůva, zdravotní sestra apod.).

Dlouhodobá spolupráce.

Město : Praha

Telefon : 777140347

E-mail : mini.misa@email.cz

ZŠ Rakovského přijme od nového šk.roku 2018/19

ZŠ Rakovského v Praze 12 přijme od 27.8. učitele/ku pro I. stupeň ZŠ na celý úvazek.

Osobní pohovor nutný.
Děkujeme za nabídky.

Město : Praha

Telefon : 775444616

E-mail : pavel.nedbal@zsrakovskeho.cz

KOMUNIKACI DŮLEŽITÉ

Říkají mi sára z prahy. Hledal jsem peníze půjčky na několik měsíců. Byl jsem podveden čtyřikrát s falešnými věřitelé, kteří mě zničil .Udělal jsem pokus o sebevraždu kvůli nim, protože jsem měl dluhy a platit účty. Myslel jsem, že to byl pro mě konec!!! Ve skutečnosti, jsem již neměl smysl života. Ale naštěstí jsem viděl svědectví ze strany mnoha lidí o Pan BARROS, to je to, jak jsem ho kontaktoval získat půjčku splatit své dluhy a provádět svůj projekt . To se Pan BARROS, že život usměje se na mě znovu!!! Je to velmi pochopení, jednoduché-dobrosrdečný muž . Pozor věřitelé přicházející z Afriky, protože tam jsou soukromých věřitelů ve Francii. Pokud budete potřebovat půjčku peněz nebo financování jakéhokoli projektu, provádět, PAN BARROS je řešení přizpůsobené vaší finanční potřeby. Kontakt: fb06.1961@gmail.com

Telefon : 0608086309

E-mail : fb06.1961@gmail.com

<<   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   257   258   259   260   261   262   263   264   265   266   267   268   269   270   271   272   273   274   275   276   277   278   279   280   281   282   283   284   285   286   287   288   289   290   291   292   293   294   295   296   297   298   299   300   301   302   303   304   305   306   307   308   309   310   311   312   313   314   315   316   317   318   319   320   321   322   323   324   325   326   327   328   329   330   331   332   333   334   335   336   337   338   339   340   341   342   343   344   345   346   347   348   349   350  >>