Ředitel neziskové organizace poskytující psychoterapii dlouhodobě nemocným

PRO Gaudia.z.ú. vyhlašuje výběrové řízení na pozici ředitele NÁPLŇ PRÁCE Vedení firmy, vytváření strategie a koncepce, personální řízení, koordinace finančního řízení a fundraisingu, reprezentace firmy, spolupráce na PR POŽADUJEME Zkušenost s vedením lidí, organizační a koncepční schopnosti Spolehlivost, samostatnost, flexibilitu Výhodou je zkušenost s neziskovým sektorem, finančním řízením, fundraisingem NABÍZÍME Zázemí zavedenÉ organizace Přátelské prostředí Možnost práce z domova Flexibilní pracovní dobu 15 000 Kč Služební telefon, PC Rozsah 0,5 úvazku (20 hod. týdně) V PŘÍPADĚ ZÁJMU Posílejte své životopisy a podrobné motivační dopisy. Poté budete vyzváni ke zpracování domácího úkolu. V lednu proběhnou následně osobní pohovory. Nástup ideálně od února nebo dohodou.

>> Více informací o Ředitel neziskové organizace poskytující psychoterapii dlouhodobě nemocným

Pekař nebo pracovník expedice

Nabízímeme :

Sháníme pekaře a pracovníka na expedici zboží do rodinné pekárny v Unhošti. Dobré platové podmínky. Příjemný kolektiv. Možnost práce i na noční směně. Praxe ani vyučení není nutné. Vše zaškolíme. Vhodné i pro lidi po vyučení. Nutný je jen zdravotní průkaz. Pro více info volejte nebo pište. Tel. č. - 737 578 992

>> Více informací o Pekař nebo pracovník expedice

Finanční manager v terapeutickém a vzdělávacím centru

NÁPLŇ PRÁCE Řízení rozpočtů a cashflow, sledování statistik prodeje služeb a ziskovosti, cenotvorba, fakturace, vytváření podkladů pro účetní včetně mezd POŽADUJEME Ekonomické vzdělání, zkušenost s rozpočtováním, vedením cashflow Výborná znalost MS excel Spolehlivost, samostatnost, flexibilitu NABÍZÍME Zázemí dobrého pracovního týmu Možnost práce z domova Flexibilní pracovní doba 10 - 15 000 Kč Rozsah 0,5 úvazku (20 hod. týdně) Ideálně na ŽL V PŘÍPADĚ ZÁJMU Posílejte své životopisy a podrobné motivační dopisy. Následně budete vyzváni o splnění domácího úkolu. Poté proběhnou osobní pohovory, a to v lednu. Nástup ideálně od února nebo dle dohody.

>> Více informací o Finanční manager v terapeutickém a vzdělávacím centru

Pracovník pro oddělení péče o zákazníky

Náplň práce: - zajišťování podkladů k zájezdům - komunikace s ubytovacími zařízeními - komunikace s průvodci - účast na veletrzích cestovního ruchu Požadujeme: Práce na PC (MS Office, internet, Outlook). Znalost angličtiny (příp. dalšího světového jazyka) výhodou, ne podmínkou, geografie nebo orientace v cestovním ruchu výhodou, ne podmínkou. - časová flexibilnost - požadujeme alespoň ÚSO s maturitou (bez vyučení) - nástup od 01.12.2017 nebo ihned

- motivující finanční ohodnocení - dovolenou navíc - příspěvek na stravování - flexibilní pracovní dobu

>> Více informací o Pracovník pro oddělení péče o zákazníky

Pracovníci ostrahy OC Chodov

Hledáme pracovníky ostrahy prodejen s parfumerií v Praze. Jedná se o prodejny v obchodních centrech - vždy pouze několik minut od metra. Ostraha spočívá v zajištění prodejny prostřednictvím kamerového systému nebo vlastním pohybem po prodejně. Prodejny jsou kromě kamerového systému osazeny i detekčním rámem u východu z prodejny. Odměna 95Kč/hod. Nástup možný ihned. Požadujeme čistý trestní rejstřík, slušné vystupování. Certifikát výhodou. V případě zájmu volejte na číslo 606 022 025nebo na pevnou linku 545 218 533 nebo posílejte životopis na praha@cbacorp.cz

čisté pracoviště,odměny za záchyty možnost výplaty záloh

>> Více informací o Pracovníci ostrahy OC Chodov

Energeticky poradce

Spolehlivost , schopných a chuť učit se novým věcem. Motivace pracovat a vydělat si .

Předem navolane schůzky . Služební auto příspěvek na benzin. Zázemí s podpora stabilní firmy .

>> Více informací o Energeticky poradce

CNC PROGRAMATOR/OBSLUHA SOUSTRUHU MAZAK 100F

U programátora: PRAXE MIN. 2 – 5 let s Programováním CNC SOUSTRUHU MAZAK 100F V PROGRAMU Mazatrol PC Fusion 640 T • Znalost němčiny • Flexibilita, samostatnost U obsluhy: PRAXE MIN. 2 – 5 let s Obsluhou CNC SOUSTRUHU MAZAK 100F V PROGRAMU Mazatrol PC Fusion 640 T • Částečná znalost němčiny • Flexibilita, samostatnost

? Zázemí ve stabilní agentuře s počtem 700 zaměstnanců ? Zajištění sociálního a zdravotního pojištění, proplácíme státní svátky, plnou dovolenou ? Platové podmínky: 11-14 ?/ hod. v čistém dle úrovně ovládání němčiny ? Pracovní doba: 8-10 hodinové směny ? 3 směnný provoz ? Možnost přesčasů ? Ubytování zajištěno, náklady ....400-500? měsíčně ? Příspěvek na ubytování ...200?.... ? Pomoc koordinátora s německým jazykem přímo na místě po dobu zaučení MĚSTO VÝKONU PRÁCE: Krumbach/NĚMECKO V případe jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat e-mailem nebo telefonicky. Váš životopis v českém/slovenském nebo v německém jazyce, posílejte na: m.kuncik@apl-personal.de Tel.: +49 0162 253 6943 Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

>> Více informací o CNC PROGRAMATOR/OBSLUHA SOUSTRUHU MAZAK 100F

Šička v automobilovém průmyslu

? výroba koberců a plastů do aut ? 3 směnný provoz ? pozice je vhodná pouze pro ženy ? 95 Kč/hod ? možnost poskytnutí ubytování ? bonusy a příspěvek na bydlení ? místo výkonu práce Pardubice

>> Více informací o Šička v automobilovém průmyslu

Asistent pedagoga

Přijmeme do našeho kolektivu asistenta pedagoga na celý úvazek.Životopis zasílejte na uvedenou emailovou adresu. Nástup ihned.

>> Více informací o Asistent pedagoga

Servírka , Čišnik

Zkušenost není potřeba

Potřebuji pomocníka na obědy dvakrát týdně po 3-4 h , od 10:00 - 13:00 max 14:00 , odměna 90,- + jídlo ,pití zdarma Brigádka úplně na pohodičku , vyplacení ihned , nástup Středa Čtvrtek , pomůžu poradím . Můžete psát mesenger ,sms, e-mail .

>> Více informací o Servírka , Čišnik