(nepovinné)

IT programátor/vývojář – Brno – 40000 až 70000 Kč/měsíc

volná místa | 04.12 09:44 - 2017

Informace: Zahraniční firma z oblasti vývoje informačních systém hledá do svého teamu v Brně nadějné programátory. Požadujeme: · Ukončené nebo právě probíhající VŠ studium informačních systémů · Zájem o moderní technologie · Chuť učit se novým věcem a naslouchat zkušenějším kolegům · Znalost operačního systému Microsoft · Znalost anglického jazyka (alespoň středně pokročilý)

Nabízímeme :

? Zázemí stabilní zahraniční společnosti ? Příjemné pracovní prostředí ? Nadstandartní mzdové ohodnocení již při nástupu ? Firemní vzdělávání ? Firemní akce a večírky ? Týden dovolené navíc ? Preferujeme dlouhodobou spolupráci ? Vhodné pro perspektivní absolventy i studenty (možnost zkráceného úvazku) ? Mzda: 40 000 - 70 000 Kč/měsíc ? Místo pracoviště: Brno

>> Více informací o IT programátor/vývojář – Brno – 40000 až 70000 Kč/měsíc

OPERÁTOR VÝROBY - Lehká manuální práce pro ženy i muže ( PŘÍSPĚVEK NA DOPRAVU )

volná místa | 04.12 09:40 - 2017

Informace: Pro našeho významného klienta zabývající se výrobou náhradních dílů pro automobily, hledáme vhodné zaměstnance. Požadujeme: - zodpovědný přístup k práci - výbornou docházku - manuální zručnost - 12-hodinové směny, krátký a dlouhý týden - provádění výrobních operací dle technologického postupu - údržba pracoviště - dodržování zásad bezpečnosti práce

Nabízímeme :

- docházková odměna při plném pracovním fondu 1. 400,-Kč každý měsíc - zákonné příplatky - zázemí stabilní zahraniční společnosti - vstřícné jednání - možnost profesionálního růstu - lékařské prohlídky - stravenky plně hrazené zaměstnavatelem - doprava zdarma - Karviná, Havířov,Ostrava, Nový Jičín, Studénka, Bílovec, Příbor - příspěvek na dopravu (Lipník nad Bečvou, Kelč, Odry, Valašské Meziříčí, Fulnek) - Mzda: 90 Kč/hod - Místo pracoviště: Hranice, okres Přerov

>> Více informací o OPERÁTOR VÝROBY - Lehká manuální práce pro ženy i muže ( PŘÍSPĚVEK NA DOPRAVU )

Recruiter

volná místa | 04.12 08:57 - 2017

- česky mluvíci uchazeč, - vyhledávaní na internetu, - tvorba databáze

Nabízímeme :

- vyhledávaní a výběr freelancerů podle požadovaných kriterií

>> Více informací o Recruiter

Projekty v NL, DE, BE

volná místa | 04.12 08:43 - 2017

Projekty v NL, DE, BE Hľadáme: Zámočníkov - Montérov na montáž a servis technologických zariadení a konštrukcií Požadujeme: - Prax a referencie v danom obore - Zodpovedný prístup k práci a sebestačnosť - ŽL / Zmluva o dielo / A1 / - Čiastočná znalosť NJ alebo AJ potrebná Podmienky: - Týždenná fakturačná suma od 750,- € - podľa odbornosti a prac. zaradenia - 14 dňové fakturačné termíny - Splatnosť faktúr 14 dní - Doprava: individuálne - Ubytovanie: preplácané - Doba trvania: podľa dohody (do konca roku 2017 a rok 2018 ) V prípade záujmu nám e-mailom pošlite kópie: - Profesný životopis (CV) / v NJ / - Živnostenský list Náš e-mail: montaze.konstrukcie@gmail.com Tel.: +421 915 466555

>> Více informací o Projekty v NL, DE, BE

Vychovatelka do Rodinného centra

volná místa | 03.12 22:15 - 2017

Hledáme vychovatelku do rodinného centra v Praze 10 - Petrovicích. Práce s dětmi od 15 měsíců - 4,99 let. Požadujeme pedagogické vzdělání, kladný vztah k dětem, spolehlivost, pracovitost, trpělivost, kreativitu. Hra na hudební nástroj a znalost anglického jazyka výhodou.
Nástup možný ihned! Nástupní plat 21 000,- Kč - 24 500,- Kč.
Zasílejte CV a motivační dopis.

>> Více informací o Vychovatelka do Rodinného centra

servírka/číšník

volná místa | 03.12 19:42 - 2017

Přijmeme novou kolegyni/kolegu do našeho týmu na pozici servírky/číšníka do restaurace Praha 9,krátký/dlouhý týden.Více informací na sasagal@seznam.cz

>> Více informací o servírka/číšník

Učitelka v logopedické MŠ

volná místa | 03.12 18:45 - 2017

Do logopedické MŠ v Praze 8 hledáme kolegyně, nástup dohodou. Požadujeme minimálně Bc. speciální pedagogiku, ideálně zaměření na logopedii, flexibilitu, odolnost proti stresu.

Nabízímeme :
Nabízíme zajímavou práci, platové zařazení podle tabulek, výbornou praxi a malý vstřícný kolektiv.

>> Více informací o Učitelka v logopedické MŠ

přivýdělek

volná místa | 03.12 18:25 - 2017

Nabízímeme :

Nabízím přivýdělek, kde si můžete v pohodě vydělat 1000 - 3000 Kč, při troše píle a vytrvalosti, ale klidně i mnohem více.  Vhodné spíše pro ženy. Více info do zprávy. BEZ VSTUPNÍCH POPLATKŮ !

>> Více informací o přivýdělek

Projektový manažer Brno

volná místa | 03.12 17:01 - 2017

Hledáme zkušeného projektového manažera, který dokáže svou prací posunout věci vpřed a dotáhnout je do konce. Od nás dostaneš prostor pro seberealizaci a za svou práci budeš adekvátně finančně odměněn. Budeš potkávat stále nové a zajímavé projekty, technologie a výzvy. Při jejich řešení uvidíš, jak se věci posouvají a že tvá práce má reálný dopad. Kdo jsme? Jsme ambiciózní firma složená z mladých lidí, která si dělá věci po svém. Vytváříme webové informační systémy na vlastním PHP řešení a na ně napojené nativní mobilní aplikace pro Android a iOS. Máme velké plány do budoucna, rosteme a chceme, abys rostl(a) s námi. Co bys měl umět - zkušenost s řízením a akvizicí projektů - zkušenost s nástroji pro řízení projektů (EasyRedmine, Jira, Trello, atd.) - vzdělání a přehled v IT obecně - analytické myšlení a schopnost identifikovat cíle a potřeby klienta - pracovitost, chuť se zlepšovat a odhodlání vyřešit každý problém - zkušenosti s vývojem webových a mobilních aplikací - komunikativnost a dobré vystupování - potěší nás, pokud zvládneš i nahlédnout do kódu nebo na server :-)

Nabízímeme :

- získáš prostor pro seberealizaci a možnost řešit věci po svém - u nás bude tvůj názor slyšet a tvoje práce bude mít viditelný dopad - dostaneš se k zajímavým projektům pro malé různorodé firmy, ale i větší a známé společnosti - získáš flexibilní pracovní dobu a možnost home-office - finanční ohodnocení podle zkušeností a výsledků - pracujeme v pěkných kancelářských prostorech v centru Brna - v našem kolektivu 20 lidí udržujeme příjemnou rodinnou atmosféru - benefity jako karta Multisport, firemní snídaně, LAN párty, společné teambuildingy, atd.

>> Více informací o Projektový manažer Brno

PRACOVNÍK OBCHODNÍHO KLIENTSKÉHO MÍSTA

volná místa | 02.12 18:49 - 2017

Posilujeme náš tým na obchodním místě v Praze 8 - Karlín! Hledáme ambiciózní kolegy a kolegyně, kteří si chtějí vydělávat velké peníze, rozvinout své obchodní dovednosti a vědí, že práce obchodníka není jen osmihodinová směna. Náplň práce: servis a obsluha stávajících klientů v obchodní kanceláři, profesionální finanční poradenství, péče o nové klienty, administrativa související s obchodní činností. Dostanete komplexní zaučení, firemní podporu, zajímavé finanční ohodnocení. Velmi pestrá a zajímavá práce vhodná pro dynamické lidi (vhodné i pro absolventy). Co od Vás očekáváme? Minimálně SOU s maturitou, čistý trestní rejstřík. Chuť dále se vzdělávat a odborné růst. Zdravé sebevědomí a samostatnost. Příjemné vystupování a proklientský přístup. Cílevědomost a zájem o sebevzdělávání.

Nabízímeme :

Co Vám nabídneme? Zázemí stabilní a silné společnosti. Atraktivní finanční odměnu (fix + odměna za výkon) a prestižní benefity pro nejlepší. Možnost přímo ovlivnit výši svého výdělku. Vzdělání, kterým získáte orientaci ve světě financí a stanete se odborníkem. Příležitost pro osobní i kariérní rozvoj. Osobní přístup a podporu manažera obchodního týmu. Nejširší portfolio produktů pod jednou značkou.

>> Více informací o PRACOVNÍK OBCHODNÍHO KLIENTSKÉHO MÍSTA