Vložení inzerátu dávám souhlas provozovateli portálu se zveřejněním a užíváním osobních údajů

(nepovinné)

Uklízečka MŠ

volná místa | 05.03 15:59 - 2020

Hledáme uklízečku na zkrácený pracovní úvazek 5 hodin denně.
Požadujeme: flexibilitu, kladný vztah k dětem.
Nabízíme: příjemný pracovní kolektiv,příspěvky na stravování.

Město : Praha

Telefon : 2035363940

E-mail : skolka@wmsdusikova

Hledáme kuchařku/pomocnou kuchařku

volná místa | 05.03 15:43 - 2020

Do kuchyně dvoutřídní mateřské školy hledáme kuchařku/pomocnou kuchařku. Nacházíme se v Praze 10, Vršovicích. Nástup možný okamžitě. V případě zájmu volejte či pište na uvedené kontakty.

Město : Praha

Telefon : 725928452

E-mail : msbajkalska@seznam.cz

Web : msbajkalska.cz

Svářeč CO2 - Práce v ČR (od 50 tisíc/měs) Po-Pá

volná místa | 05.03 13:33 - 2020

ZK 135 - dle ČSN 050705 živnostenský list

Nabízímeme :

Výborné platové podmínky (až 300/h) Možnost ubytování, záloh a dlouhodobé spolupráce na větším projektu nástup možný ihned

Město : Svitavy

Kraj : Pardubický

Telefon : 736145501

E-mail : krystof3bednar@gmail.com

Osoba : Kryštof Bednář

Zaměstnanci do kmene výrobní společnosti v Moravskoslezsku

volná místa | 05.03 13:13 - 2020

Co vás čeká: - práce zámečníka (opravy strojů a zařízení, zámečnické opravy budov a areálu) - práce obráběče (seřízení a obsluha klasických i CNC obráběcích strojů) - práce svářeče (svařování polotovarů a součástí s použitím různých svařovacích technik) - práce elektrikáře (opravy a údržba elektrických zařízení). Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít: - znalosti a dovednosti nutné k výkonu vybrané pracovní pozice - pečlivost a aktivní přístup k práci - zodpovědnost za svou práci a docházku - ochota pracovat například i v třísměnném provozu.

Nabízímeme :

Co vám můžeme nabídnout: - pracovní smlouvu na HPP ihned jako kmenový zaměstnanec společnosti bonusy a prémie - širokou škálu zaměstnaneckých benefitů.

Město : Moravskoslezský

Kraj : Moravskoslezský

E-mail : kamila.markova@indicada.cz

Web : www.indicada.cz

Osoba : Kamila Marková

UČITELKA MŠ

volná místa | 04.03 16:08 - 2020

HLEDÁME KVALIFIKOVANÉ UČITELKY DO MŠ V PRAZE 8 NA PLNÝ PRACOVNÍ ÚVAZEK. NÁSTUP 1.5.2020 A 1.9.2020. CV ZASÍLEJTE ELEKTRONICKY. DĚKUJEME.

Město : Praha

E-mail : reditelka.ms@chabarovicka.cz

Web : www.chabarovicka.cz

Truhlář/tesař – Chemnitz, Německo

volná místa | 04.03 11:13 - 2020

Pro výrobce prefabrikovaných betonových prvků v Chemnitzu hledáme uchazeče na pozice tesař a truhlář pro bednění. Naše zákaznická společnost je jedním z předních výrobců betonových prefabrikátů pro pozemní stavitelství. Tato nabídka práce v Sasku je určena všem, kdo preferují zaměstnání s pevnou pracovní dobou. Náplň práce na pozici truhlář/tesař: -Nezávislá výroba bednění pro prefabrikované betonové konstrukce -Bezpečná manipulace se dřevozpracujícími stroji -Čtení a porozumění výkresů Požadavky na truhlář/tesař: -Absolvované odborné vzdělání, kvalifikace nebo odborná praxe jako truhlář, tesař, nábytkář nebo mechanik dřevozpracujícího průmyslu -Zkušenosti se dřevařskými stroji -Zkušenosti s konvenčními dřevozpracující technikami -Ochota pracovat ve dvou směnách, pokud to vyžaduje objednávka -Německý jazyk na komunikativní úrovni -Řidičský průkaz a vlastni automobil

Nabízímeme :

Na pozici truhlář/tesař nabízíme: -Stálý celoroční pracovní poměr -Regulovaná pracovní doba -Jisté pracovní nasazení pouze ve městě Chemnitz -Výdělky od 12,00 EUR / h plus jednotlivé příspěvky, například jízdné -Dobrá pracovní atmosféra -Pomoc a podpora při školení vašich budoucích kolegů Tato nabídka práce je určena mužům i ženám.

Město : Karlovarský

Kraj : Karlovarský

Telefon : +420603142799

E-mail : aue@starke-jobs.com

Web : https://starke-jobs.com/Zeitarbeitsfirma/starke-jobs-aue/

Učitelka MŠ

volná místa | 04.03 10:52 - 2020

FZŠ a MŠ Barrdov II, pracoviště MŠ Peškova 963, přijme od 1.9.2020 kvalifikovanou učitelku.
Nabízíme příjemné prostředí, vlídný kolektiv.

Kontakt: Jana Susová DiS
jana.susova@fzsbarr.cz
724 384 261

Město : Praha

Telefon : 724 384 261

E-mail : jana.susova@fzsbarr.cz

Web : www.fzsbarr.cz

Malíř – Německo

volná místa | 04.03 10:14 - 2020

Nabídka práce v Německu: Přijmeme uchazeče na pozici malíř nebo pomocný malíř pro práci po celém Německu. Vaším zaměstnavatelem bude malířská společnost se sídlem v Aue. Zaměřuje se na provádění komplexních fasádních prací od izolace přes omítku až po malbu, součástí je tedy i práce s lešením. Pracovní týden trvá čtyři dny, od pondělí do čtvrtka, a to především u klientů v Berlíně a okolí. Veškeré náklady spojené s cestováním ke klientům hradí zaměstnavatel. Náplň práce – malíř: -Fasádní práce (izolace, omítka, barva) -Částečné malování interiéru, schodiště atd. Požadavky na pozici malíř: -Ukončené vzdělání nebo praxe na pozici malíř -Zkušenosti s fasádními pracemi, zateplováním, vnější omítkou atd. -Nebát se práce ve výškách na lešení -Ochota jezdit na montáže po celém Německu od pondělí do čtvrtka -Dobrá znalost německého jazyka -Řidičský průkaz a auto k dosažení sídla firmy (město Aue)

Nabízímeme :

Malíř nebo pomocník malířů za to může očekávat: -Celostátní staveniště -Hodinová mzda od 12,00 EUR pro pomocníky malířů, od 13,50 EUR pro malíře s výučním listem -Diety až 28,00 EUR / den bez daně -Německá pracovní smlouva na dobu neurčitou -Přeprava ve služebním vozidle -Úhledné ubytování na místě -Další tarifní výhody jako dovolená a vánoční bonusy -Neustálá podpora našeho týmu Starke Jobs v Aue -Podpora při komunikaci s německými úřady (banky, zdravotní pojištění, finanční úřad, žádosti o dětské dávky atd.) -Česky mluvící kontaktní osoba Tato nabídka práce je určena mužům i ženám. Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, kontaktuje Báru Havlinovou z personální agentury Starke Jobs v Aue. Pokud hledáte práci raději v jiném oboru, podívejte se na další nabídky práce v Německu.

Město : Karlovarský

Kraj : Karlovarský

Telefon : +420603142799

E-mail : aue@starke-jobs.com

Web : https://prace.starke-jobs.com/Pobocky/nemecko-prace-aue/

Truhlář/ka

volná místa | 04.03 10:09 - 2020

manuální zručnost samostatnost, zkušenost s prací se dřevem výhodou

Nabízímeme :

příjemný kolektiv zajímavé platové ohodnocení

Město : Hradec Králové

Kraj : Královéhradecký

Telefon : 773683634

E-mail : info@jp-expo.eu

Web : http://www.jp-expo.cz/

Osoba : Hoai Phuong Nguyenová

Hledáme Supervizora/ku

volná místa | 04.03 09:58 - 2020

Právě hledáme nového kolegu nebo kolegyni do našeho týmu v Břeclavi na pozici Supervizor/ka. Náplní práce: - rozjezd přidělených zakázek a dohled nad nimi - obsazování zakázek - plánování směn pracovníků - kontrola a dohled nad pracovníky - součinnost při navazování nových obchodních příležitostí - komunikace se zákazníky Požadujeme: - řidičské oprávnění sk. B - proaktivní přístup k práci - znalost práce na PC - časovou flexibilitu Nabízíme: - pružnou pracovní dobu - služební automobil a telefon - odpovídající platové ohodnocení - firemní benefity Těšíme se na Vás.

Město : Břeclav

Kraj : Jihomoravský

E-mail : zugarova@hfive.cz

Novinky, aktuality

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému. O projektu práce ve školství:Práce ve školství je jedinečné místo kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.