(nepovinné)

Montér / Montážní dělník

Práce na ŽL Manuální zručnost, samostatnost, pečlivost a spolehlivost Řidičský průkaz sk. B Dobrý zdravotní stav

Nabízímeme :

Nadstandardní finanční ohodnocení - 220 Kč/hod. Práce ve všech ročních období Zaučení v oboru Individuální přístup

Město : Jihočeský

Kraj : Jihočeský

Telefon : +420722938151

E-mail : hornik@hvhagro.cz

LOAN NABÍDKA SERVIS MEZI INDIVIDUÁLNÍM

Půjčit si od 2000 do 800.000 € a vrátit se od 100 € / měsíc, které můžete zvládnout snadno. Je kdykoliv přístupný pro vaše výdaje a vaše nepředvídané události. Vy si vyberete částku, kterou potřebujete a měsíční platbu, která odpovídá vašemu rozpočtu. Měsíční platba zůstává pevná bez ohledu na použité množství. Vaše peněžní rezerva je k dispozici bez důkazu o použití při úrokové sazbě 2% ročně
E-mail: mariakamakova@seznam.cz

Telefon : 606574687

E-mail : mariakamakova@seznam.cz

Pracovník v obchodě se suvenýry / pokladní

- prodej upomínkových předmětů, prodej vstupenek a doplňkových služeb - doplňování a aranžování zboží, udržování čistoty na pracovišti - komunikace se zákazníky - pomoc s výběrem zboží, orientací na expozici, zodpovídání dotazů - SŠ vzdělání - vstřícnost a zákaznický servis - časovou flexibilitu (práce na směny, vč. víkendů a svátků) - znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni - zkušenosti s prodejem výhodou

- zajímavou práci na HPP - nástup možný ihned - zázemí prestižní kulturní instituce - perspektivu dlouhodobé spolupráce - finanční ohodnocení: základní pevná složka + pohyblivá složka bonusů

Kraj : Praha

E-mail : office@mucha.cz

Web : www.mucha.cz

Operátor výroby – Steinberg / Vogtland, Německo

Naše společnost nabízí práci v Německu – ve městě Steinberg. Hledá operátora výroby pro výrobu trubek z nerezové oceli. Trubky z ušlechtilé oceli jsou vyráběny jak pro automobilový, tak pro potravinářský průmysl a strojírenství. Hledáme 3 operátory výroby, například pro provoz strojů, ruční zpracování kovů a kontrolní činnosti. Typické úkoly pro operátora výroby: -výroba a zpracování trubek z nerezové oceli -provoz strojů, např. orovnávací stroj -řezací a ohýbací práce -přípravné práce, například upevňovací práce pro následný transport -kontrola kvality Tyto požadavky Tě ve městě Steinberg očekávají: -první zkušenosti ve výrobě nebo v odvětví kovů jako operátor výroby -ochota pracovat ve dvousměnném provozu

-německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou -výdělek od 9,60 EUR / h a individuální příspěvky + ostatní tarifní výhody, jako je příspěvek na dovolenou a vánoční prémie -podpora při komunikaci s německými úřady (banky, zdravotní pojištění, finanční úřad, žádosti o dětské dávky atd.) -česky mluvící kontaktní osoba Hledáte pestré činnosti ve výrobě? Naše pobočka Starke Jobs Aue Tě bude ráda o tomto volném pracovním místě informovat. Tato pracovní nabídka ? operátor výroby ? je určena pro muže i ženy. Více informací naleznete na - https://prace.starke-jobs.com/nabidka-prace/operator-vyroby-steinberg-vogtland-nemecko/

Město : Karlovarský

Kraj : Karlovarský

Telefon : +420603142799

E-mail : aue@starke-jobs.com

Web : https://prace.starke-jobs.com/Pobocky/nemecko-prace-aue/

Sociální pracovník/ce

Vyšší odborné vzdělaní zaměřané na sociální práci Vysokoškolské vzdělaní I. stupně v oboru sociální práce Vysokoškolské vzdělaní II. stupně v oboru sociální práce Řidičský průkaz B Počet roků praxe 1 Osobnostní předpoklady a zručnosti - samostatnost - zodpovědnost - časová flexibilita - bezúhonnost Znalost Němčiny a Angličtiny výhodou

- flexibilní pracovní čas - firemní mobil a notebook i na soukromé účely - možnost dalšího vzdělávání / školení - stravní lístky / stravní karta - 13tý plat - příspěvek na jazykové kurzy

Kraj : Praha

Telefon : +420 774 964 919

E-mail : t.hamernik@oldagecare.cz

Web : https://www.oldagecare.eu/cs/

Osoba : Tomáš Hamerník

Červenec - práce v soukromé školce

Soukromá školka v centru Prahy hledá kvalifikovanou osobu k dětem pro záskok na celý červenec.

Město : Praha

Telefon : 777140347

E-mail : mini.misa@email.cz

PEČOVATELKA

Město Úvaly přijme pečovatelku pro Pečovatelskou službu Úvaly, nástup možný od 1.6.2019 nebo dohodou. Jedná se o práci v terénu, podmínkou je ŘP sk. B a příjemné vystupování. Výhodou je kurz pracovníka v sociálních službách. Nabízíme dobré pracovní podmínky a benefity. Bližší informace na tel. 723 040 530.

Město : Praha-východ

Kraj : Středočeský

Telefon : 723 040 530

E-mail : veronika.rytirova@mestouvaly.cz

Web : www.mestouvaly.cz

Osoba : Jana Tesařová

Spolek Kosí hnízdo, mateřská škola

Od září 2019 (resp. od posledního týdnu v srpnu) budeme potřebovat nového člena týmu lesní mateřské školy Kosí hnízdo v Praze Slivenci.

CO OD NOVÉHO ČLENA(PEDAGOGA) NUTNĚ POTŘEBUJEME
- Spolehlivost a zodpovědnost
- Dobrou psychickou, fyzickou i zdravotní kondici
( práce s dětmi, venku i za nepříznivého počasí)
- Pedagogické vzdělání (pokud není, pak ochotu si jej doplnit)
- Kladný a empatický vztah k dětem, respektující přístup
- Kladný vztah k přírodě a bytí venku
- Reálný odhad vlastních možností a míry nasazení

CO VÍTÁME
- Pozitivně naladěnou osobnost
- Hru na hudební nástroj
- Zkušenost s prací s dětským kolektivem předškolního věku

CO NABÍZÍME
- Smysluplnou radostnou práci, pestrý přirozený pohyb, min. čas strávený u počítače
- Zaměstnanecký poměr na zkrácený nebo hlavní úvazek (fin. ohodnocení jako ve státní mš) nebo DPP
- Stravu (dopo svačina, oběd)
- Pohodový kolektiv v neformálním prostředí s otevřenou komunikací
- Drobné benefity (vzdělávací kurzy, masáže, pohodové léto)

NÁPLŇ PRÁCE
Přesný rozsah závisí na možnostech nového člena týmu, dokážeme v rámci týmu upravit ke spokojenosti všech. Obecně se jedná o 2 - 3 - 4 dny (přímá pedagogická činnost s dětmi), 4h týdně příprava, (5 dnů v týdnu u dětí nikdo z nás není). Pro skupinu 16 dětí ve věku 3-6 let jsou k dispozici 2 pedagogové. Každý z pedagogů má přidělenou ještě jednu provozní oblast, za níž je zodpovědný. Kromě toho se účastní přípravného týdne (poslední týden v srpnu), podílí se na pedagogickém plánu, účastní se měsíčních porad a třikrát za rok slavností s rodiči.

Místo výkonu práce: Praha Slivenec, Chuchelský háj.
Životopis (a případný motivační dopis – nehledáme spisovatele, ale pedagoga ) posílejte na e-mail: kosacci@kosihnizdo.org, www.kosihnizdo.org

Město : Praha

Telefon : 775222118

E-mail : kosacci@kosihnizdo.org

Web : www.kosihnizdo.org

Mateřská škola Cakovice I

Mateřská škola Čakovice I nabízí místo paní učitelce (kvalifikované i nekvalifikované) od června, srpna či září 2019(nebo dohodou).
Úvazek 1.

Město : Praha

Telefon : 739016447

E-mail : ms.cakovice@seznam.cz

Pomocník do kamenictvi

-FYZICKÁ ZDATNOST PODMÍNKOU -řidičský průkaz sk.B výhodou

Odpovídající platové ohodnocení Flexibilitu

Město : Benešov

Telefon : 606124926

<<   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   257  >>