(nepovinné)

Instruktor animačních programů

Nezáleží na věku ani na vzdělání, důležité je nadšení pro věc a aspoň trocha času na jaře a na podzim.

Nabízímeme :

Staň se instruktorem na školách v přírodě, adaptačních kurzech, sportovních kurzech, zahraničních zájezdech, prostě všude, kde se dá! Buď s dětmi, vzdělávej děti, organizuj děti, bav děti. Napiš nám, přijď na nábor a jsi náš. Sám si urči, kdy budeš pracovat pomocí našeho instruktorského rozhraní. Náš kolektiv je plný mladých přátelských lidí, kteří tě nenechají ve štychu, rádi pomohou a něco tě přiučí. Naše instruktory pravidelně školíme, poskytujeme jim prostor pro vzdělávání, snažíme se dopřát jim veškerý luxus potřebný pro kvalitní práci. Na našich akcích hradíme ubytování, stravu, dopravu i večerní občerstvení. U nás vaří kafe šéf! Plat činí 550-1000 Kč za odpracovaný den.

Kraj : Praha

Telefon : 721201368

E-mail : instruktori@wenku.cz

Web : https://www.wenku.cz/o-wenku/kariera/

Osoba : Vojtěch Navrátil

mzdová a personální účetní

Město : Královéhradecký

Kraj : Královéhradecký

Telefon : 499694111

E-mail : mzdy@karsitagro.cz

Osoba : Baxová Jana

Svářeč

Požadujeme: platný svářečský průkaz, svařování MIG,MAG, případně TIG výhodu, zkušenosti se svařováním ocelových konstrukcí výhodou, orientace ve výkresové dokumentaci, samostatnost, zodpovědnost, ochotu pracovat.

Nabízíme: stravenky, příspěvek na penzijní připoj., 5 týdnů dovolené, Mzdu od 16000,- Kč, odměny v rámci dobře vykonané práce,... Práce vhodná pro absolventy, nástup možný ihned.

Město : Frýdek-Místek

Kraj : Moravskoslezský

Telefon : 558340810

E-mail : petra.kufova@kovopol-industry.cz

Web : www.kovopol-industry.cz

Vychovatelka v domově mládeže

Domov mládeže Neklanova,Praha 2 přijme vychovatelku na plný úvazek na dobu určitou, zástup za mateřskou dovolenou. Klidná práce, příjemný kolektiv.

Město : Praha

Telefon : 606698553

E-mail : vychovatelnaN@dmneklanova.cz

mechanik motorových lokomotiv

Hledám zkušeného mechanika motorových lokomotiv k občasné práci na Dohodu v okolí Olomouc a Ostravy. email:p.vlcek@cbox.cz, telefon:602756772

Město : Olomoucký

Kraj : Olomoucký

E-mail : p.vlcek@cbox.cz

FINANČNÍ POMOC sarbinekavaldo25@gmail.com

Potřebujete úvěr na podporu vašeho podnikání nebo jiného účelu? Kontaktujte nás, protože nabízíme půjčku až do výše 10 000 000 EUR. Pro více informací nás kontaktujte emailem:

sarbinekavaldo25@gmail.com

Město : Jindřichův Hradec

Telefon : 5465578969

E-mail : sarbinekavaldo25@gmail.com

Asistence

DO ZAVEDENÉ AGENTURY SHÁNÍME POSILU: ASISTENTY/KY PŘI DOPROVODU K LÉKAŘI Baví Vás pomáhat lidem? Jestliže ano a jste z oboru zdravotnictví, sociální péče, nebo máte zkušenosti s asistencí seniorům, neváhejte nás kontaktovat. Dobré platové podmínky, práce v dopoledních hodinách v Kolíně. Více informací naleznete na www.chuvahk.cz a telefonním čísle 606 505 473

dobré platové ohodnocení

Kraj : Praha

Telefon : 606505473

E-mail : evamouric@email.cz

Osoba : Eva Mouricová

Pomocná kuchařka, uklízečka

Mateřská škola Zahrádka, příspěvková organizace, Říčany, přijme pomocnou kuchařku, případně uklízečku, na plný úvazek. Nástup 1. 4. 2018. Bližší informace na tel. 727943646, e-mail: reditelka@mszahradka.ricany.cz

Město : Praha-východ

Telefon : 727943646

E-mail : reditelka@mszahradka.ricany.cz

volná místa | 09:58 07.03.2018

Dobrá pracovní morálka, kladný vztah k dětem.

Pěkné pracovní prostředí, dobrý kolektiv.

Kraj : Středočeský

Operátor/ka ve výrobě AUTOMOTIVE

Náplň práce: • výroba koberců a plastů do aut pro významnou automobilovou společnost Požadavky: • spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost • manuální zručnost • ochota pracovat na směny (3 směnný provoz)

Nabídnout můžeme: ? zajímavé finanční ohodnocení ? možnost ubytování ? platové podmínky až 23 000 Kč ? možnost týdenních záloh ? pozice vhodná pro muže, ženy i páry ? stabilní zaměstnání na HPP včetně kariérního růstu

Město : Pardubice

Kraj : Pardubický

Telefon : 727921815

E-mail : geislerova@pavmart-psv.cz

Osoba : Nikola Geislerová