(nepovinné)

Pomocný dělník

Náplň práce - Práce s minerální vatou - Vyřezávání izolačních matrací Váš profil - Spolehlivost - Pracovitost - Manuální zručnost

Nabízímeme :

- Nástupní mzda 23.000 Kč/měsíc - Jednosměnný provoz

Město : České Budějovice

Kraj : Jihočeský

Telefon : 724476224

E-mail : o.skopova@trenkwalder.com

Web : www.trenkwalder.cz

Osoba : Olga Skopová

Pomocník do kuchyně květen, červen, září

Do rekreačního střediska „U Kateřiny“ ve Štramberku hledáme pomocníky do kuchyně. Vaříme během května, června a září pro školní výlety a adaptační kurzy. K hlavní kuchařce hledáme šikovné pomocníky. Ubytování a strava zajištěno. Termíny: 11. 5. – 13. 5. 2018 24. 5. – 26. 5. 2018 1. 6. – 30. 6 2018 1. 9. – 20. 9. 2018 Ing. Martina Novobilská +420 603 296 364 novobilskamartina@novos.cz www.ukateriny.cz

Město : NovýJičín

Kraj : Moravskoslezský

Telefon : 604274669

E-mail : novos@novos.cz

Web : www.ukateriny.cz

Osoba : Kamila Šumšalová

Letní brigáda – zdravotník na letním táboře

Na letní tábory „U Kateřiny“ ve Štramberku hledáme ZDRAVOTNÍKY. Ubytování a strava zajištěna. Zdravotníci se střídají po turnusech. Požadavky: věk min. 18 let, úspěšně absolvovaný kurz první pomoci se zaměřením na dětskou rekreaci nebo student medicíny po úspěšně ukončeném 3. ročníku nebo zdravotník z praxe. Odměna: 6 150 Kč/turnus. Turnusy: 2. 7. - 14. 7. 2018 30. 7. - 11. 8. 2018 13. 8. - 25. 8. 2018 Ing. Martina Novobilská +420 603 296 364 novobilskamartina@novos.cz www.ukateriny.cz

Kuchařka na letním táboře

Na letní tábory „U Kateřiny“ ve Štramberku hledáme hlavní kuchařky. Ubytování a strava zajištěna, na turnuse jsou 2 kuchařky a 8 pomocníků, vaří se pro 250 dětí. Turnusy: 2. 7. - 14. 7. 2018 30. 7. - 11. 8. 2018 13. 8. - 25. 8. 2018 Ing. Martina Novobilská +420 603 296 364 novobilskamartina@novos.cz www.ukateriny.cz

Letní brigáda – dětské tábory (kuchyň, úklid)

min. 17 let

Na letní tábory ?U Kateřiny? ve Štramberku hledáme pomocníky do kuchyně a na úklid. Strava a ubytování zajištěno, min. 17 let. Turnusy: 2. 7. - 14. 7. 2018 16. 7. - 28. 7. 2018 30. 7. - 11. 8. 2018 13. 8. - 25. 8. 2018 odměna: 7 000 Kč/turnus Ing. Martina Novobilská +420 603 296 364 novobilskamartina@novos.cz www.ukateriny.cz

Řidiči sk.B a stěhováci

Hledáme pracovníky do autodopravy, možno i brigádně. Více informací na osobním pohovoru.

Město : Kladno

Kraj : Středočeský

E-mail : dopravarezek@dopravarezek.cz

Samostatná účetní + administrativní posila

HLEDÁME SAMOSTATNOU ÚČETNÍ + ADMINISTRATIVNÍ POSILU k nám do firmy. Požadujeme zpracování komplexní účetní agendy, zpracování účetní závěrky, daňových přiznání, mzdové účetnictví (3 zam-ci) a administrativní práce. Práce na plný nebo zkrácený úvazek v Praze Holešovicích.

Nabízíme flexibilní pracovní dobu, možnost pracovat částečně z home office. Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti.

Kraj : Praha

Telefon : 773788850

E-mail : andrea.okrouhlicka@woha.cz

TELEFONNÍ KONZULTANT NA HPP nebo BRIGÁDNĚ – NA VĚKU NEZÁLEŽÍ

NÁPLŇ PRÁCE: • Kontakt se stávajícími i novými klienty. • Vedení drobné administrativy spojené s hovory. • Doporučení vhodných produktů.

CO VÁM NABÍZÍME: ? Nástup možný ihned nebo po domluvě. ? Týdenní vyplácení mzdy. ? Příjemné pracovní prostředí v centru Ostravy, výborná dostupnost MHD. ? Provize z prodeje. ? Nemáš zkušenosti s obchodní pozicí a obchod tě láká? Získej u nás první prodejní zkušenosti v rámci školení. ? Možnost plného nebo zkráceného pracovního úvazku dle Vašich potřeb (8/6/4 hodiny denně). ? Přátelský kolektiv v kanceláří. Nejste v tom sami ? vždy se můžete opřít o parťáky a o kolegy z týmu. ? Smlouvu na HPP nebo brigádně. ? Volno o víkendech a svátcích. ? Možnost ranních i odpoledních směn. ? Práce vhodná pro všechny. Na věku nezáleží. ? Plat: 18 000,00 Kč /měsíc. HLEDÁME KOLEGY ? Kteří jsou komunikativní bez vad řeči a umí naslouchat. ? Základně obsluhují PC. ? Ovládají český jazyk. ? Mají týmového ducha a chuť se stát součástí přátelského kolektivu. ? Mají pozitivní přístup. Dejte nám o sobě vědět! Napište o sobě pár vět a zašlete nám svůj životopis.

Město : Ostrava

Telefon : 596110594

E-mail : crm@klientcentrum.cz

Finanční konzultant

Hledáme finančního konzultanta, jehož náplní práce by byla aktivní obchodní (akviziční) činnost, analýza finančních potřeb a záměrů klienta, péče o stávající i nově získanou klientelu, budování dlouhodobých vztahů s klienty, kvalitní a profesionální poradenský servis, pravidelné vzdělávání a rozvoj osobnosti, odpovědnost za obchodní výsledky a kvalitu poskytovaných služeb, komunikace s centrálou a zajištění součinnosti, účast na poradách. Požadujeme - Komunikační a organizační dovednosti - Příjemné vystupování a proklientský přístup - Odpovědnost, pečlivost, časovou flexibilitu - Trestní bezúhonnost - Praxe v oboru výhodou nikoli podmínkou - Minimální dosažené vzdělání: středoškolské s maturitou - Znalost MS Office - Schopnost pracovat v týmu - Řidičský průkaz skupiny B

- Intenzivní podporu při startu - Kvalitní a bezplatný systém zaškolení - Komplexní produktové portfolio - Možnost reálně ovlivnit svůj příjem - Reprezentativní kancelář - Benefity - Nástupní plat: 30 000 Kč a více

Město : Šumperk

Kraj : Olomoucký

E-mail : jitka.kobzova@smsfinance.cz

Osoba : Jitka Kobzová

Manipulant (skladník)

Odborné dovednosti: - zkušenosti s logistikou výhodou - základní práce na PC - vysokozdvižný vozík - řidičský průkaz skupiny B

- příjemné pracovní prostředí v malé výrobní firmě v blízkosti Mladé Boleslavi - 5 týdnů dovolené - stravenky za každý odpracovaný den (80,- Kč), bez finanční spoluúčasti zaměstnance - další mzdové a nepeněžní benefity - zákonné příplatky (přesčas 25%, práce v noci zvýšeno na 20%, práce v so a ne 10%, práce ve svátek 100%)

Město : Mladá Boleslav

E-mail : michaela.zitkova@trelleborg.com