(nepovinné)

Brigáda

Nabízímeme :

Dobrý den je mi 32 let a hledám práci např. výkopové práce,bourací,vyklízecí,natírání plotů,sekání trávy,skládání uhlí i dřeva,škrábání omítky,bourání betonu,asfaltu vše ručně a samostatně,různé pomocné práce jsem spolehlivý v práci vždy na čas nepiji alkohol jsem vytrvalý a mám sílu a těžké práce se nebojím samozřejmě když je dobře práce zaplacená,nepracuji v hodinovce !!!! Pouze úkolově !!!! jsem mobilní není pro mě problém dojet i někam dál,bohužel nářadí nemám žádné ale po domluvě mi můžete zakoupit nářadí a z peněz co vydělám si to strhnete myslím že je to fér

Město : Středočeský

Kraj : Středočeský

Telefon : 703960283

E-mail : ammora11@seznam.cz

Osoba : Milan Mach

Hledáme řidiče pro přepravu cizinců na letiště Václava Havla – Transfery

Náplní práce je přeprava osob na letiště V. Havla Jedná se o přepravu osob bez taxametru – smluvní přeprava (NEJSME TAXI) Firemní automobil a zakázky máme zajištěné

Požadujeme žlutou kartu řidiče + základní znalost angličtiny Denní výdělek 3500 - 5000 Kč (500 Kč za transfer = 7 až 10 transferu denně) Kontakt: +420 608 806 202 (prosím napsat SMS zprávu)

Kraj : Praha

Telefon : 608806202

E-mail : mrklaus16@gmail.com

Skladník, řidič pro sklad v Kouřimi

Pracovní náplň: * manipulace se zbožím * vychystání zboží k expedici * příjem zboží na sklad * řidič v případě potřeby Požadujeme: * samostatnost, důslednost, zodpovědnost * řidičský průkaz skupiny C * platný profesní průkaz * fyzická zdatnost * zkušenosti s VZV výhodou * zkušenosti na obdobné pozici výhodou

Firma zabývající se velkoobchodem, distribucí a prodejem surovin pro hromadné stravování typu školních jídelen, nemocnic, restaurací, aj., vyhlašuje výběrové řízení na pozici skladník, řidič pro sklad v Kouřimi * zázemí zavedené a stabilní společnosti s dvacetiletou tradicí * jednosměnný provoz (pracovní doba 6:30-15:00) * příspěvek na obědy

Město : Kolín

Telefon : 321 783 697

E-mail : kourim@gastroinstant.cz

Web : www.gastroinstant.cz

Osoba : Martina Sobotková

ASISTENT/KA PEDAGOGA MŠ

Hledáme zaměstnance na HPP na 30 hodin týdně k integrovanému dítěti do MŠ v Praze 8. Nástup podle dohody. Vhodné pro studenty PdF. Nabízíme pěkné pracovní prostředí, příjemný kolektiv a zaměstnanecké výhody. CV zasílejte elektronicky.

Město : Praha

E-mail : reditelka.ms@chabarovicka.cz

Web : www.chabarovicka.cz

Asistentka

Hledáme posilu do kanceláře. Jedná se o administrativní práci. Práce se týká zejména zpracovávání smluv a modelací nabídek. 3-5 dní v týdnu 4-5 hodin. Vhodné pro studenty a ženy na mateřské dovolené.

Město : Mladá Boleslav

Telefon : 774982877

E-mail : david.kulyk@seznam.cz

Osoba : David Kulyk

péče o maminku

Hledáme paní pečovatelku nejlépe na 14ti denní turnusy. Mamince je 70let, je pohyblivá a mentálně naprosto v pořádku. Vše ráda sdělí po telefonu. Lokalita Praha 2, tel.:777 131 246. Cena 1000,-/1 den. Děkujeme Hladíkovi

Kraj : Praha

Telefon : 777131246

E-mail : 1911jupiter@gmail.com

Osoba : Lucie Hladíková

Lingelfeld práca pre opatrovateľku

Rodina K. z Lingelfeldu cca 51 km od Heidelbergu PLATOVÉ PODMIENKY Plat: 1500 € netto/ mesačne, Turnus: 1 mesiac a viac podľa dohody. Nástup 31.01.2020 OPATROVANÁ OSOBA A DIAGNÓZA Pani – 89 ročná, 75 kg, 168 cm, demencia, inkontinencia, pohybuje sa s pomocou -k dispozícií má vozíček a rolátor , stupeň opatrovania 4 Ďalšie informácie: býva v dome sama, opatrovateľka má vlastnú izbu, internet KONTAKT: Europa Progres . 0908 737 303, register@euprogres.sk www.euprogres.sk

Kraj : Praha

Telefon : 0908737303

E-mail : register@euprogres.sk

Brigáda

Charitativní fond, hledá revizora, na několik hodin v měsíci. Vhodné, pro důchodce. Jedná se o práci, se zaměřením na účetnictví. Informace Vám sdělíme na tel.čísle +420 605 945 134

Kraj : Praha

Telefon : +420 605 945 134

Osoba : Jean Luc Michel

řiič

hledám spolehlivého řidiče sk.B na rozvoz zboží v rámci JMK, přivýdělek na DPP, trestní bezúhonnost, vhodné pro seniory

cca 20 hodin týdně, cca Kč 11.000,- čistého, nástup březen 2020, bližší info: 774037034

Město : Znojmo

Kraj : Jihomoravský

ZŠ Rakovského v Praze 12 přijme

Hledáme pracovníky na pozice:
1. Speciální pedagog
2. Školní psycholog

Úvazek možný na 0, 5 i na 1, 00. Nástup dohodou.

Děkujeme za nabídky.

Město : Praha

Telefon : 775444616

E-mail : pavel.nedbal@zsrakovskeho.cz