(nepovinné)

UKLÍZEČKA v mateřské škole

volná místa | 21.12 16:41 - 2017

Mateřská škola JUÁREZOVA, Praha 6, přijme uklízečku. Úvazek zkrácený, pracovní doba 16 - 19 hodin.
Hrubá mzda 5 500 Kč.
Nástup možný v lednu 2018.

>> Více informací o UKLÍZEČKA v mateřské škole

UČITELKA v mateřské škole

volná místa | 21.12 16:35 - 2017

Mateřská škola JUÁREZOVA, Praha 6, přijme učitelku. Úvazek zkrácený, pracovní doba 9 - 13 hod. nebo 10 - 14 hodin. Od září 2018 úvazek plný.
Nástup možný v lednu 2018.

>> Více informací o UČITELKA v mateřské škole

Mystery Shopping - Tester prodejen

volná místa | 21.12 15:26 - 2017

(Česko, Slovensko, Německo, Rakousko, Itálie, Maďarsko) Hledáte flexibilní, nezávaznou brigádu? Jste student, v důchodu, nebo máte prostě jen spoustu času? Přivydělejte si mystery shoppingem u firmy Checkstone! Koho hledáme? - Rád/a nakupujete v prodejnách Billa, Penny - Jste zodpovědný/á - Máte počítač a přístup k internetu - Auto k dispozici výhodou - Jak se stát testerem? - Zaregistrujte se na našech internetových stránkách: https://www.testernews.com/ssl/de/anmelden.asp (v němčině/angličtine – pokud neovládáte ani jeden z uvedených jazyků, obraťte se na Zuzana.Subtrova@checkstone.com) - Pokud vlastníte chytrý telefon (smartphone), stáhněte si naši aplikaci CHECKAPP - Přihlaste se námi zaslanými údaji (přihlašovací jméno a heslo) - Vyberte si testy ve Vašem okolí a vyčkejte, až Vás kontaktujeme. Popis práce aneb jak s námi testovat: Pokud nemáte chytrý telefon, nemůžete testovat s naší aplikací CHECKAPP. V tom případě si vytisknete dotazník k prodejně, který naleznete na Vašem účtu. Testujete v předem dohodnutém termínu (buď v 8-14, nebo ve 14-18 hodin). Navštívíte danou prodejnu a otestujete ji – vyplníte dotazník , vyfotíte 6 fotek, koupíte jednu položku (detaily jaké fotky a položky jsou vysvětleny v manuálu). Posléze se přihlásíte a přenesete informace z Vámi vyplněného dotazníku do online formuláře. Přidáte fotky a odešlete. Pokud máte smartphone, stačí dotazník vyplnit rovnou v prodejně. Až se dostanete k internetu, dotazník jedním kliknutím odešlete. Pokud máte problém s registrací či jakýkoli dotaz týkající se námi nabízené aktivity, kontaktujte nás na emailové adreseZuzana.Subtrova@checkstone.com. Přihlaste se ještě dnes a testujte prodejny ve Vašem okolí! Budeme se těšit na spolupráci s Vámi !

Nabízímeme :

Flexibilní, zajímavou a nenáročnou pracovní příležitost - Odpovídající honoráře (za test, výplata probíhá jednou za čtvrtletí) - Případnou kompenzaci nákladů za benzín

>> Více informací o Mystery Shopping - Tester prodejen

Mystery Shopping - Tester prodejen

volná místa | 21.12 15:24 - 2017

(Česko, Slovensko, Německo, Rakousko, Itálie, Maďarsko) Hledáte flexibilní, nezávaznou brigádu? Jste student, v důchodu, nebo máte prostě jen spoustu času? Přivydělejte si mystery shoppingem u firmy Checkstone! Koho hledáme? - Rád/a nakupujete v prodejnách Billa, Penny - Jste zodpovědný/á - Máte počítač a přístup k internetu - Auto k dispozici výhodou Co nabízíme? - Flexibilní, zajímavou a nenáročnou pracovní příležitost - Odpovídající honoráře (za test, výplata probíhá jednou za čtvrtletí) - Případnou kompenzaci nákladů za benzín Jak se stát testerem? - Zaregistrujte se na našech internetových stránkách: https://www.testernews.com/ssl/de/anmelden.asp (v němčině/angličtine – pokud neovládáte ani jeden z uvedených jazyků, obraťte se na Zuzana.Subtrova@checkstone.com) - Pokud vlastníte chytrý telefon (smartphone), stáhněte si naši aplikaci CHECKAPP - Přihlaste se námi zaslanými údaji (přihlašovací jméno a heslo) - Vyberte si testy ve Vašem okolí a vyčkejte, až Vás kontaktujeme. Popis práce aneb jak s námi testovat: Pokud nemáte chytrý telefon, nemůžete testovat s naší aplikací CHECKAPP. V tom případě si vytisknete dotazník k prodejně, který naleznete na Vašem účtu. Testujete v předem dohodnutém termínu (buď v 8-14, nebo ve 14-18 hodin). Navštívíte danou prodejnu a otestujete ji – vyplníte dotazník , vyfotíte 6 fotek, koupíte jednu položku (detaily jaké fotky a položky jsou vysvětleny v manuálu). Posléze se přihlásíte a přenesete informace z Vámi vyplněného dotazníku do online formuláře. Přidáte fotky a odešlete. Pokud máte smartphone, stačí dotazník vyplnit rovnou v prodejně. Až se dostanete k internetu, dotazník jedním kliknutím odešlete. Pokud máte problém s registrací či jakýkoli dotaz týkající se námi nabízené aktivity, kontaktujte nás na emailové adreseZuzana.Subtrova@checkstone.com. Přihlaste se ještě dnes a testujte prodejny ve Vašem okolí! Budeme se těšit na spolupráci s Vámi !

>> Více informací o Mystery Shopping - Tester prodejen

kompletace a balení ovoce a zeleniny

volná místa | 21.12 13:49 - 2017

Balení/kompletace zeleniny a ovoce Přijmeme brigádníka na pracovní pozici balení a kompletace ovoce a zeleniny s místem výkonu práce v Praze 4 _ Bráník. Náplň práce: - Balení a kompletování ovoce a zeleniny - Spolehlivost - Manuální zručnost - Od 18 let - Brigáda každý den - Dlouhodobá spolupráce

Nabízímeme :

- Pracovní dobu: pondělí- pátek 6,00 ? 15,00 hodin - Mzdové ohodnocení 110,00 Kč/hod.

>> Více informací o kompletace a balení ovoce a zeleniny

Konzultant PDM

volná místa | 21.12 13:29 - 2017

Orientujete se v IT oblasti, databázích a nebojíte se nových výzev? Hledáme implementátora - konzultanta PDM/PLM systémů. Nabízíme možnost výběru místa práce v Brně, Praze, Hradci Králové, Šumperku, Otrokovicích nebo v Krnově. Nabízíme: motivující mzdové ohodnocení příjemné a klidné pracovní prostředí v malém týmu dlouhodobý a stabilní pracovní poměr získání špičkových zkušeností v oblasti CAD/CAM/PDM/PLM systémů podporu vzdělávání a certifikací firemní benefity (13. plat, firemní akce, stravenky, mobil, notebook, dovolená navíc atd.) Požadavky: - SŠ/VŠ strojní nebo IT - dobrá orientace v IT oblasti - základní znalost databází, zejména prostředí MS SQL - výhodou zkušenost v jednání se zákazníkem - pečlivost, zodpovědnost, samostatnost - ŘP sk. B (aktivní řidič) - alespoň základní znalost AJ (pro e-mailovou komunikaci)

Nabízímeme :

>> Více informací o Konzultant PDM

Konzultant PDM

volná místa | 21.12 13:26 - 2017

Orientujete se v IT oblasti, databázích a nebojíte se nových výzev? Hledáme implementátora - konzultanta PDM/PLM systémů. Nabízíme možnost výběru místa práce v Brně, Praze, Hradci Králové, Šumperku, Otrokovicích nebo v Krnově. Požadavky: - SŠ/VŠ strojní nebo IT - dobrá orientace v IT oblasti - základní znalost databází, zejména prostředí MS SQL - výhodou zkušenost v jednání se zákazníkem - pečlivost, zodpovědnost, samostatnost - ŘP sk. B (aktivní řidič) - alespoň základní znalost AJ (pro e-mailovou komunikaci)

Nabízímeme :

Nabízíme: - motivující mzdové ohodnocení - příjemné a klidné pracovní prostředí v malém týmu - dlouhodobý a stabilní pracovní poměr - získání špičkových zkušeností v oblasti CAD/CAM/PDM/PLM systémů - podporu vzdělávání a certifikací - firemní benefity (13. plat, firemní akce, stravenky, mobil, notebook, dovolená navíc atd.)

>> Více informací o Konzultant PDM

Pracovník/pracovnice úklidu Rudná u Prahy

volná místa | 21.12 12:38 - 2017

Přijmeme pracovníka/pracovnici na úklid skladového areálu a jeho zázemí – čisté pracovní prostory. Lokalita: Rudná u Prahy, výborná dopravní dostupnost, 10 minut od metra Zličín. Nabízíme: práci na DPP, odměna 100 Kč/hod., pracovní doba zatím pouze dva dny v týdnu 8 -16 h, za měsíc předpoklad navýšení počtu pracovních dní a dlouhodobá spolupráce. Požadujeme: nástup ihned, čistý trestní rejstřík a spolehlivost. Zájemce prosíme o kontakt na telefon 606 022 025 nebo pošlete životopis na praha@cbacorp.cz

Nabízímeme :

Nabízíme: práci na DPP, odměna 100 Kč/hod., pracovní doba zatím pouze dva dny v týdnu 8 -16 h, za měsíc předpoklad navýšení počtu pracovních dní a dlouhodobá spolupráce.

>> Více informací o Pracovník/pracovnice úklidu Rudná u Prahy

Asistent pedagoga Praha 14

volná místa | 21.12 11:46 - 2017

Přijmeme od ledna 2018 asistenta pedagoga na celý úvazek do MŠ U Hostavického potoka 803/71, Praha 14. Nová mš, příjemný kolektiv.

>> Více informací o Asistent pedagoga Praha 14