(nepovinné)

Ostraha butiků v Praze

volná místa | 18.01 10:09 - 2018

Zavedená bezpečnostní agentura přijme do svých řad nové zaměstnance na pozici: velitel objektu, velitel směny, strážný a detektiv. Požadujeme čistý trestní rejstřík a spolehlivost

Nabízímeme :

Nabízíme platové ohodnocení od 80Kč/hod, možnost profesního růstu, odměny za dobře odvedenou práci, možnost zajištění ubytování.

>> Více informací o Ostraha butiků v Praze

Ostraha a sladové práce ve Strančicích

volná místa | 18.01 10:06 - 2018

Hledáme vážné zájemce pro ostrahu a skladové práce ve Strančicích u Prahy. Požadujeme: čistý trestní rejstřík a spolehlivost.

Nabízímeme :

Nabízíme stabilní zaměstnání s ohodnocením od 100 Kč/hod. Příjemný kolektiv a možnost profesionálního růstu. Doprava z Prahy zajištěna (cca 20 minut). Možnost zajištění ubytování.

>> Více informací o Ostraha a sladové práce ve Strančicích

Asistentka do sekretariátu na brigádu DPP

volná místa | 18.01 09:48 - 2018

minimálně SŠ vzdělání, práce na PC (především MS OFFICE - Word, Excel, Outlook), samostatnost, spolehlivost, pečlivost, odolnost vůči stresu praxe není nutná, vhodné pro studenty VŠ

Nabízímeme :

pracoviště v centru Prahy práce na DPP hodinová mzda 100 Kč NÁSTUP IHNED!!!

>> Více informací o Asistentka do sekretariátu na brigádu DPP

Účetní

volná místa | 18.01 09:11 - 2018

- Vzdělání min. střední škola s maturitou. - Praxe v oboru min. 10 let. - Zkušenost s účetním softwarem JEŽEK - Ruský či anglický jazyk výhodou.

Nabízímeme :

práce ve stabilní firmě, práce na plný úvazek, jednosměnný provoz (variabilní pracovní doba), po zapracování navýšení hrubé mzdy, pravidelnou měsíční odměnu za docházku, možnost nadpracování hodin, proplácení přesčasů, firemní akce, osobní přístup malé firmy, zaučení od stávající účetní společnosti.

>> Více informací o Účetní

Strážný(á) - OZP, OZZ výhodou

volná místa | 18.01 09:04 - 2018

Společnost AGP PLUS SERVICE s.r.o. přijme do pracovního poměru kolegu/kolegyni na pozici strážný(á). Místo výkonu práce: PROTOTYPA a.s., Hudcova 533/78c, 61200 Brno. Nástup: od 1.2.2018. Náplň práce: - kontrola objektu - obchůzková činnost v areálu objektu - kontrola osob a vozidel, zapisování návštěv - klíčový režim. Požadujeme: - bezúhonnost (čistý výpis z RT) - samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost - příjemné vystupování - certifikát strážného výhodou.

Nabízímeme :

Nabízíme: - nepřetržitá pracovní doba 6:00 hod. - 18:00 hod., 18:00 - 6:00 hod. - stravenky v hodnotě 60,- Kč - mzda 78,10 Kč/hod. + za uniformu 2,50 Kč/hod. - jistotu pravidelného příjmu vypláceného v souladu s právními přepisy - zázemí silné regionální společnosti. V případě vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle 730 156 770 nebo zašlete svůj životopis na e-mail: iveta.kucova@agpplus.cz.

>> Více informací o Strážný(á) - OZP, OZZ výhodou

Strážný(á) - OZP, OZZ výhodou

volná místa | 18.01 09:02 - 2018

Společnost AGP PLUS SERVICE s.r.o. přijme do pracovního poměru kolegu/kolegyni na pozici strážný(á). Místo výkonu práce: Technologický Park Brno, a.s., Purkyňova 646/107, 612 00 Brno. Nástup: od 1.2.2018. Náplň práce: - kontrola objektu - obsluha EZS-EPS - obchůzková činnost v areálu objektu - kontrola osob a vozidel, zapisování návštěv - klíčový režim. Požadujeme: - bezúhonnost (čistý výpis z RT) - samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost - příjemné vystupování - certifikát strážného výhodou.

Nabízímeme :

Nabízíme - nepřetržitá pracovní doba 6:00 hod. - 18:00 hod., 18:00 - 6:00 hod. - stravenky v hodnotě 60,- Kč - mzda 78,10 Kč/hod. + za uniformu 10,00 Kč/hod. - jistotu pravidelného příjmu vypláceného v souladu s právními přepisy - zázemí silné regionální společnosti. V případě vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle 730 156 770 nebo zašlete svůj životopis na e-mail: iveta.kucova@agpplus.cz.

>> Více informací o Strážný(á) - OZP, OZZ výhodou

Specialista na tvorbu návodů – Technical Writer

volná místa | 18.01 08:36 - 2018

Hledáme vhodného kandidáta na pozici specialista na tvorbu návodů. Náplň práce • tvorba provozně technické dokumentace (návody k obsluze, uživatelské příručky, katalogy náhradních dílů apod.) Očekáváme • VŠ/SŠ vzdělání technického směru • schopnost orientace v technické a výkresové dokumentaci • všeobecný přehled v oblasti techniky • schopnost jednoduše, jasně a precizně se písemně vyjádřit • výbornou znalost CZ jazyka, znalost EN/DE jazyka výhodou • výbornou znalost práce s PC • vysokou motivaci a aktivní přístup k práci • samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost, flexibilitu • ochotu dále se vzdělávat

Nabízímeme :

Nabízíme ? dlouhodobou spolupráci ? zajímavé finanční podmínky ? perspektivní pozici ve stabilní společnosti ? přátelské prostředí, zajímavou a odpovědnou práci v mladém kolektivu ? možnost kariérního růstu Forma spolupráce ? trvalý pracovní poměr Místo pracoviště ? Uherské Hradiště Strukturovaný životopis s motivačním dopisem zašlete na info@edline.cz

>> Více informací o Specialista na tvorbu návodů – Technical Writer

Jablonne v podjesti a okoli

volná místa | 18.01 06:49 - 2018

Nemáte čas na úklid vašeho bytu, či domu. Nevadí rádi to uděláme za vás.Stači nám jen zavolat a domluvit se.Máte menši opravy v bytě a samy to nezvládnete zvolejte.S námi budete spokojeni nejsme vůbec drahý.Těšíme se na vás P.Malíková tel.606821419

Nabízímeme :

Cena dohodou

>> Více informací o Jablonne v podjesti a okoli

Jablonne v podjesti a okoli

volná místa | 18.01 06:47 - 2018

Nemáte čas na úklid vašeho bytu, či domu. Nevadí rádi to uděláme za vás.Stači nám jen zavolat a domluvit se.Máte menši opravy v bytě a samy to nezvladnete zvolejte.S námi budete spokojeni nejsme vubec drahý.Těšíme se na vás P.Malíková tel.606821419

Nabízímeme :

Cena dohodou

>> Více informací o Jablonne v podjesti a okoli

Soukromá anglická školka hledá ŘEDITELKU, Praha 3

volná místa | 17.01 22:51 - 2018

Ředitelka pro soukromou anglickou školku, Praha 3

Soukromá anglická školka Central Preschool hledá zkušenou, zodpovědnou a spolehlivou ředitelku na hlavní pracovní úvazek. Hledáme člověka, kterého práce s dětmi naplňuje, je pozitivní a dělá to srdcem. Nabízíme dobré platové podmínky, malý kolektiv a přátelské pracovní prostředí. Nástup možný ihned nebo dle dohody. Požadujeme komunikační znalost anglického jazyka.
V případě zájmu zašlete prosím životopis na e-mail: centralpreschool@email.cz

>> Více informací o Soukromá anglická školka hledá ŘEDITELKU, Praha 3