(nepovinné)

ZLATÁ REZERVA - SPOLUPRÁCE

volná místa | 31.03 14:22 - 2018

Velmi úspěšná a dobře prosperující česko – americká společnost ZLATÁ REZERVA dosahuje vysokých obratů a patří do horních 10 % firem v ČR. Její hlavní činností jsou investice do investičního zlata a stříbra. A to buď jednorázovým nákupem, nebo prostřednictvím tzv. „spořicího“ programu, kde si klienti pravidelně – v měsíčních splátkách – nakupují fyzické a ne „papírové“ zlato… Zlatá rezerva v těchto dnech rozšiřuje tým svých spolupracovníků (přijmeme kolegy na pozici – prodejce drahých kovů) a výhodnou spolupráci nabízí i poradenským a makléřským společnostem. Jenom vážní zájemci o investování do zlata, nebo o spolupráci nám můžou psát na email – vrba@pentiaconsulting.cz.

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 730552050

E-mail : uspech.mam.ve.sve.hlave@gmail.com

Web : http://www.pentiaconsulting.cz

Osoba : PhDr. Luboš Vrba

Finanční pomoc s pojištěním.

volná místa | 31.03 13:25 - 2018

Finanční pomoc s pojištěním.

Nabízím půjčky jakéhokoli druhu od 50000 do 50 000 000 Kč pro každého občana, který je schopen splácet v dobré datum bez protokolu. Úroková sazba je 3% jedinečná po celou dobu splácení. Neváhejte a kontaktujte mě, jsem Vám k dispozici 24h / 24h.
E-mail: mariakamakova@seznam.cz

Město : Jihočeský

E-mail : mariakamakova@seznam.cz

Obchodní referent

volná místa | 30.03 16:31 - 2018

Náplň práce - komunikace se zákazníky a řešení jejich požadavků - vyhledávání nových obchodních kontaktů - zpracování příslušné administrativy – uzavírání smluv - cestování za klienty – nutný řidičský průkaz sk. B Požadujeme - chuť obchodovat, pracovitost a vytrvalost - reprezentativní vystupování - pečlivost, spolehlivost a flexibilitu - ukončené SŠ/SOŠ - čistý trestní rejstřík

Nabízímeme :

- motivační platové ohodnocení - pracovní doba dle tvých časových možností - práce v české úspěšné a stabilní společnosti - dlouhodobou spolupráci - možnost dalšího vzdělávání

Město : Nymburk

Kraj : Středočeský

Telefon : 739231300

E-mail : nabor.tgi@gmail.com

Osoba : Vladimíra Jará

Obchodní referent

volná místa | 30.03 16:29 - 2018

- chuť obchodovat, pracovitost a vytrvalost - reprezentativní vystupování - pečlivost, spolehlivost a flexibilitu - ukončené SŠ/SOŠ - čistý trestní rejstřík

Nabízímeme :

- motivační platové ohodnocení - pracovní doba dle tvých časových možností - práce v české úspěšné a stabilní společnosti - dlouhodobou spolupráci - možnost dalšího vzdělávání

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 739231300

E-mail : nabor.tgi@gmail.com

Osoba : Vladimíra Jará

uklízení v mateřské škole

volná místa | 30.03 16:25 - 2018

Fakultní mateřská škola Sluníčko pod střechou při PedFUK, Praha 13, Mohylova 1964 přijme paní na úklid v odpoledních hodinách. Nástup možný ihned.
Více informací na telefonu 603 202 397.
Kontaktní osoba: Mgr. Helena Zdrubecká

Město : Praha

Telefon : 603 202 397

E-mail : skolka@slunickofms.cz

Web : www.slunickofms.cz

Hledáme paní učitelku, zdravotní sestru

volná místa | 30.03 09:32 - 2018

Od září 2018 nabízíme pracovní pozici hodné, kreativní, přátelské paní učitelce s pedagogickým nebo zdravotnickým vzděláním. Požadujeme praxi v předškolním zařízení nebo jeslích, spolehlivost, profesionalitu. Nabízíme práci maximálně s 12ti dětmi ve zcela nové skolce-dětské skupině, pracovní úvazek 1,0. Nástup v září 2018, Praha 5. Děkujeme za CV a těšíme se na osobní setkání.

Město : Praha

E-mail : materinka-slunicko@centrum.cz

Operátor Call centra

volná místa | 30.03 00:30 - 2018

• pasivní interní Call Centrum • vyřizování hovorů s našimi zaměstnanci • noční směny (19:00 - 07:00) • NEJEDNÁ SE O ŽÁDNÝ PRODEJ!!!

Nabízímeme :

? komunikativnost ? příjemné vystupování ? znalost práce na PC ? základy angličtiny

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 773798010

E-mail : jiri.hrubes@ssi.cz

Osoba : Jiří Hrubeš

Kuchař

volná místa | 30.03 00:00 - 2018

Vyučení v oboru

Nabízímeme :

Možnost ubytování. Plat 25.000,- čistého.

Město : Znojmo

Kraj : Jihomoravský

Telefon : +420727950680

E-mail : studeny@hotel-bitov.cz

Osoba : Studený

KRÁSNÉ VELIKONOCE VŠEM !

volná místa | 29.03 23:15 - 2018

Ať vám osud dá na Velikonoce vše, co si přejete. Ať vládne dobrá nálada a svoje štěstí najdete...! Krásné Velikonoce našim kamarádům, rodinným příslušníkům, nadřízeným i podřízeným kolegům, všem známým i neznámým lidem přejí PhDr. Luboš Vrba - obchodní manažer společnosti ZLATÁ REZERVA a Lucka Jeřábková - regionální manažerka firmy PENTIA CONSULTING. Naše upřímné přání patří i kamarádům a parťákům ze spřátelených projektů AVIAN INVEST a CARIBEDLUHOPISY.CZ.

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 730552050

E-mail : uspech.mam.ve.sve.hlave@gmail.com

Web : http://www.pentiaconsulting.cz

Osoba : PhDr. Luboš Vrba

OBCHODNĚ - ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK

volná místa | 29.03 17:26 - 2018

Budujte svoji kariéru s námi a staňte se součástí jedné z největších pojišťoven na světě. Chcete kombinovat práci v kanceláři s prací v terénu? Nejste typ osobnosti čekající na pokyn, co dělat, nicméně si rádi určujete směr a cíl cesty sami? Chcete spojit stabilní zázemí nadnárodní společnosti se zachováním lidského pohledu? Ozvěte se nám, třeba právě vy budete součástí skupiny Generali. Co budete dělat? • pečovat o stávající klienty pojišťovny Generali • novou akvizicí zajišťovat nárůst obchodu • reprezentovat společnost na firemních a klubových akcí • navazovat kontakty s jednateli společností ve svěřené oblasti • navazovat kontakty na krajských úřadech, obecních úřadech a s regionálními profesními a podnikatelskými organizacemi k získávání nových potencionálních klientů • vytvářet podmínky pro rozvoj značky Generali • spolupracovat v rámci týmu Ostrava Jak poznáte, že je to pro Vás? • práci na PC zvládáte bez menších problémů • chcete dělat práci, která není o „odsezení“ osmi hodin za počítačem, ale o rozvoji sebe sama • znáte dobře prostředí, ve kterém žijete • jste aktivní řidič skupiny B • máte organizační schopnosti a výborné komunikační i prezentační dovednosti • samostatnost a rozhodnost Vám není cizí

Nabízímeme :

Co za to dostanete? ? fixní podporu ? nadstandardní provize ? po zapracování převod kmene klientů ? pružnou pracovní dobu ? možnost pracovat s lidmi, kteří znají své sny a cíle a jsou ochotni pomoci s těmi Vašimi Nabízíme: ? zajímavou pracovní příležitost v příjemném prostředí s neformální atmosférou ? možnost profesního růstu a osobního rozvoje ? stabilní zázemí přední české společnosti, podporu moderních IT technologií ? velmi atraktivní finanční ohodnocení závislé na kvalitě odvedené práce ? jedny z největších provizí na trhu + fixní část příjmu ? jistotu pod křídly lva Doplňující informace: Nástup: dle dohody Místo výkonu práce: okres Ostrava V Generali si vážíme svých spolupracovníků. Pracují u nás šikovní absolventi i zkušení odborníci. Podporujeme profesní rozvoj a zájem dále růst. Nejsme byrokrati a máme jasnou vizi pod křídly lva. Třeba čekáme právě na Vás.

Město : Ostrava

Kraj : Moravskoslezský

E-mail : elemir.zaviatic@generali.com

Osoba : Elemír Zaviatič, Bc.

Novinky, aktuality

Aktualizované e-maily

Aktualizovali jsme data a e-maily, na které můžete nyní přesněji zacílit Vaší nabídku svých produktů a služeb. Vaše nabídka tak každé ponděli ve "Školním zpravodaji" nalezne svého odběratele.

Víte že koncem května 2018 budete muste řešit GDPR směrnici? Zde  Vám umožníme rozesílat nabídku na ověřené e-maily škol a nemusíte se potýkat ani se směrnicí GDPR (vlastnit zabezpečená data) ani se spemovými filtry, které Vám mohou zablokovat firemní e-mail až na dobu 1/4 roku a to opakovaně.