(nepovinné)

Skladník

•nepotřebujete žádné velké vědomosti a znalosti, vše vás naučíme •loajalitu a samostatnost •vysoké pracovní nasazení •spolehlivost, časová flexibilita •schopnost zvládat fyzickou práci

Nabízímeme :

?perspektivní zaměstnání na hlavní pracovní poměr nebo dlouhodobou brigádu ?stanete se součástí firmy, která svým zákazníkům poskytuje komplexní a profesionální služby ?stálý pracovní kolektiv ?pro ty co nemají,možnost zkoušek na VZV ?možnost kariérního postupu v rámci firmy ?místo výkonu práce: Kralický háj ?nástup ihned

>> Více informací o Skladník

Pomocná síla do kuchyně

Zš a Mš v Praze 4 Michli, přijme šikovnou paní na 6 hod. denně. Po - Pá 8:30 -15:00 hod.

>> Více informací o Pomocná síla do kuchyně

Vychovatelka

Odborná kvalifikace učitele mateřské školy, učitele prvního stupně základní školy, vychovatele nebo profesní kvalifikace chůvy pro děti do zahájení povinné školní docházky.

Hledáme usměvavou, milou a pracovitou vychovatelku do dětské skupiny ministerstva obrany pro děti ve věku 2 - 6 let v Praze 6 - Veleslavín. Nástup možný ihned. Nabízíme Pružnou pracovní dobu Přátelský kolektiv Možnost seberealizace v oblasti péče o děti předškolního věku.

>> Více informací o Vychovatelka

Hledáme učitelku MŠ na plný úvazek

Mateřská škola Praha 2 přijme na nově zřizovanou pozici kvalifikovanou učitelku MŠ na plný úvazek. Milou, kreativní, flexibilní a zodpovědnou. Nástup ihned. Životopisy zasílejte na reditelka@msnasmetance.cz nebo volejte 797970901. Děkujeme

>> Více informací o Hledáme učitelku MŠ na plný úvazek

Logoped, logopedický asistent pro MŠ

Hledáme logopeda nebo logopedickeho asistenta pro logopedickou péči v MŠ 1x týdně.

>> Více informací o Logoped, logopedický asistent pro MŠ

Montážní dělnice

Domácí práce s.r.o.Loket HLEDÁME KOLEGYNĚ NA HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR, vhodné pro ženy na mateřské i absolventky. 90Kč na hod.(prémie,stravenky,příspěvek na dopravu) 8 hod.ranní směna(možnost zkráceného úvazku a brigády) info@domaci-prace.cz tel:352 669 391 Pro práci domů volejte na tel:352 675 270

>> Více informací o Montážní dělnice

Elektromechanik - montáž

Náplň práce: -elektromontážní práce při instalaci nových zařízení u zákazníka, převážně v zahraničí Požadujeme: -vyučen v oboru elektromechanik -platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. -praxe v oboru elektromechanik výhodou -znalost AJ na komunikativní úrovni -ŘP sk. B -ochota cestovat do zahraničí -flexibilita, samostatnost a spolehlivost

-perspektivní a zajímavé zaměstnání v prostředí středně velké strojírenské společnosti -pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení -stravenky, 25 dnů dovolené, prémie, firemní akce, školení -nástup možný IHNED

>> Více informací o Elektromechanik - montáž

Servisní technik - elektro

-vyučen v oboru elektro -platná vyhl. č. 50/1978 Sb. -zkušenosti se strojním zařízením -základní znalost AJ -ochotu cestovat do zahraničí -ŘP sk. B -samostatnost, spolehlivost a flexibilitu Náplň práce: -servis, údržba a opravy strojního zařízení - automatizační techniky u zákazníků -montáže

-perspektivní a zajímavé zaměstnání v prostředí středně velké strojírenské společnosti -zajímavé finanční ohodnocení -možnost kariérního růstu -stravenky, prémie, 25 dnů dovolené, firemní akce, školení -nástup možný ihned

>> Více informací o Servisní technik - elektro

Skladník - manipulant

- min. vyučen - základní znalost práce na PC - základní znalost AJ výhodou - oprávnění na VZV - pečlivost, zodpovědnost, aktivní přístup k práci - manuální zručnost Náplň práce: - manipulace s paletovým vozíkem - obsluha vysokozdvižného vozíku - uskladňování materiálu - balení materiálu pro přepravu - evidence materiálu

- perspektivní a zajímavé zaměstnání v prostředí středně velké strojírenské společnosti - místo výkonu práce Podivín - pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení - stravenky, prémie, 25 dnů dovolené, firemní akce, školení - nástup možný ihned

>> Více informací o Skladník - manipulant

Řidič kamionu - nabídka práce

Dopravní firma ZEVAtrans nabízí práci pro spolehlivé řidiče na pravidelné přepravy po České a Slovenské republice (možno i formou brigády na dohodu). Soboty, neděle a svátky volné doma. Jezdíme cca 8 až 10,5 tisíce Km měsíčně. Tahače MAN TGX XXL, návěsy Schmitz, plachta. Požadavky na řidiče - platné veškeré potřebné doklady a školení (ŘP-CE, Profesní průkaz). Nabízíme slušné a férové jednání ze strany zaměstnavatele a špeditéra. Mzda vždy pravidelně vyplácená ve výplatním termínu. Bydliště nejlépe Jihočeský, Středočeský, Západočeský kraj. Nástup možný ihned. Mzda: 27.000 až 34.000 Kč. Kontakt: 604284163, 733284543. E-mil: z.fort@volny.cz

>> Více informací o Řidič kamionu - nabídka práce