(nepovinné)

učitel/ka v MŠ

Hledáme průvodce do malé soukromé Montessori školičky v Praze 9 (u metra), nejraději maminky na RD s dítětem 2-4 roky, které chtějí pracovat s dětmi a zajímají se o Montessori metodu. Úvazek částečný, 2 dny v týdnu. Prosíme CV. Nástup ihned nebo dle dohody.

Město : Praha

E-mail : montessoriskolka@email.cz

Koordinátor/ka

Komunikativnost Věk min.18 let Čistý rejstřík trestů Zájem o kosmetiku

Nabízímeme :

Podpora týmu Zaškolení a vstupní materiály zdarma Mzda úkolová - 1.kampaň 1700,- ( do 20.5.)

Město : Brno-město

Kraj : Jihomoravský

E-mail : sarka.kuklikova777@seznam.cz

Pracovník restauračního provozu

Hledáme spolehlivé zaměstnance na HPP na noční směny na naší restauraci KFC na I. P. PAVLOVA. V pripade zájmu nás neváhejte kontaktovat na telefonním číslem nebo emailem.

Kraj : Praha

Telefon : 724604203

E-mail : Czkfcpraha.ipp@amrest.eu

Hledáme spolehlivé zaměstnance na HPP na noční směny.

Kraj : Praha

Hledáme paní učitelku do MŠ Libocká

Mateřská škola Libocká
ráda přijme do svého kolektivu učitelku na celý úvazek, požadujeme schopnost týmové práce a smysl pro humor.
Holky ze školky

Město : Praha

Telefon : 724 150 631

E-mail : chroustovska@mslibocka.cz

Web : www.mslibocka.cz

Operátor/ka ve výrobě – manipulant, seřizovač

Náplň práce: Obsluha 1 až 2 strojů v potravinářském průmyslu. Předpoklady našeho ideálního manipulanta / seřizovače: Stačí nám spolehlivost, chuť do práce a ochota učit se novým věcem, zbytek se naučíte u nás.

Mzda (všechny částky jsou uváděny po odečtení zákonných odvodů a daní, tzn. ?v čistém?) Od 1. dne 120 Kč/hod. Další příplatky a zvýhodnění se budou odvíjet od Vašeho nasazení a výkonu. Jaké benefity a výhody pro Vás práce u personální společnosti TEDY přináší? Jistý výdělek (máme široké portfolio klientů, pokud dojde k poklesu poptávky u jednoho klienta, můžeme Vám obratem nabídnout práci jinde). Zajištění přepravy na pracoviště (pokud nebude zajištěno ubytování v místě pracoviště). Zajištění ubytování zdarma nebo poskytnutí příspěvku na bydlení (nebo se chcete za prací přestěhovat? Se vším Vám rádi pomůžeme). Výplata formou záloh pravidelně každý týden, možnost práce přesčas, placená dovolená je samozřejmost. Odměna 3000 Kč každé 3 měsíce za dobrou docházku po dobu 1 roka, jídelna na pracovišti.

Město : České Budějovice

Kraj : Jihočeský

Telefon : 800101301

E-mail : info@rs-ig.com

ÚDRŽBÁŘ

Dětský domov se školou Praha 2 hledá zaměstnance na pozici údržbář

nabízíme přijemné pracovní prostředí a stabilní pracovní podmínky a benefity. Nástup červen 2020. Nabídky posílejte na "dvupraha@seznam.cz

Kraj : Praha

E-mail : dvupraha@seznam.cz

EKONOM

Dětský domov se školou Praha 2 hledá zaměstnance na pozici ekonom-rozpočtář

Asistent prevence sociálního vyloučení na území MAS Skutečsko, Košumbersko a Chrastecko, z.s.

požadované vzdělání podle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách, • praxi v oboru, • organizační schopnosti a schopnost týmové práce, • komunikační dovednosti, • nezbytnou flexibilitu, zodpovědnost a samostatnost, • znalost regionu a problematiky sociálního vyloučení je výhodou, • řidičské oprávnění s. B, vlastní automobil • práce s PC na uživatelské úrovni.

Nabízíme: 1,0 úvazku, HPP na dobu určitou od 1.6.2020 do 31.12.2022. Zajímavé finanční ohodnocení, flexibilní pracovní doba, popř. možnost home office, prospěšná a smysluplná práce, profesní i osobnostní růst, notebook.

Město : Chrudim

Kraj : Pardubický

E-mail : info@masskch.cz

Web : https://www.masskch.cz/

Osoba : Mgr. Eva Feyfarová

Práca v Nemecku

Prinášame Vám len o najlepšie čo je na trhu a preto neváhajte a vycestujte spolu s nami za prácou do Nemecka. Splnte si svoj sen a napíste nám najvyššie mesačné netto mzdy • záruka včasnej výplaty • hradené odvody • množstvo pracovných ponúk • pravidelný stabilný príjem • pracovná zmluva • umiestnenie telefonicky • umiestnenie so slabšou nemčinou Viac info na tel.: 421 908 737 303 alebo na register@euprogres.sk, www.euprogres.sk

Kraj : Praha

Telefon : 0908737303

E-mail : register@euprogres.sk

Web : Horná 54

<<   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   257   258   259   260   261   262   263   264   265   266   267   268   269   270   271   272   273   274   275   276   277   278   279   280   281   282   283   284   285   286   287   288   289   290   291   292   293   294   295   296   297   298   299   300   301   302   303   304  >>

Novinky, aktuality

PF - 2017

Děkujeme Všem našim klentům za projevenou přízeň v roce 2016 a těšíme se na další spolupráci s Vámi všemi v roce 2017

Upozorňujeme všechny klienty, že od 22.12. 2016 - do 2.1.2017 nás můžete kontaktovat pouze na firemních e-mailech. Děkujeme za pochopení.