(nepovinné)

Svářeč nerezi

volná místa | 04.01 08:56 - 2018

Společnost BERYL BK, s.r.o. výrobce nerezových madel nabízí práci – pozice svářeč TIG. Jednosměnný provoz, plný pracovní úvazek, místo práce Černá Hora Praxe výhodou, absolventy zaškolíme Více informací k dispozici přes e-mail info@beryl.cz nebo tel. 733 531 651

Nabízímeme :

Plat 23-25.000

>> Více informací o Svářeč nerezi

Recepční v Penzionu / Hostelu

volná místa | 03.01 22:46 - 2018

Angličtina Práce na Pc Příjemné vystupování Práce s MAC, zkušenosti z oboru výhodou

Nabízímeme :

Nabízíme brigádu jako noční recepční - ideální pro studenty či důchodce. Angličtina,práce na PC a příjemné vystupování podmínkou. Nástup možný ihned. Sympatické prostředí malého atypického pensionu v centru Prahy. Více informací na emailu info@artharmony.cz

>> Více informací o Recepční v Penzionu / Hostelu

Lektor/ka kroužků pro děti v MŠ

volná místa | 03.01 21:46 - 2018

Milá lektorko, milý lektore,

myslíš si, že jsou zájmové kroužky pro děti důležité? Zpíváš, tancuješ, sportuješ, tvoříš, rád/a pracuješ s dětmi a chtěl/a bys jim předat něco z toho, co umíš? To je přesně cíl našich kroužků, čti dál a třeba Tě zaujmeme a za chvíli se osobně potkáme :)

Vedeme kroužky v mateřských školách (děti ve věku 2-7 let) po Praze a rádi bychom mezi nás přivítali nové kolegy. Klademe důraz na přátelský kolektiv, pravidelně organizujeme vystoupení dětí, snažíme se lektory motivovat a s hodinami pomáhat. Vedeme kroužky: zpívánky, malý muzikant, flétna, tanečky, tvořivá dílna, zálesák, dramatický kroužek, angličtina, jóga, logopedická prevence, eko kroužek, gymnastika a další.

Školky jsou na Praze 3,8,9,10,21 a v Úvalech u Prahy (do Úval se platí doprava mimo MHD). Především hledáme lektora do školy v Újezdě nad Lesy a v Klánovicích.

Není problém pokud máš omezené časové možnosti, můžeš být klidně student, maminka na mateřské nebo člověk pracující na HPP. Pokud Tě baví práce s dětmi a měl/a bys zájem o delší spolupráci v mladém kolektivu a máš alespoň jedno odpoledne v týdnu čas (kroužky jsou v čase 14:00-17:00), budeme moc rádi, když se nám ozveš a určitě se domluvíme. Nabízíme i možnost si nejprve lekci vyzkoušet (suplováním nebo se přijít podívat) a teprve poté vést kroužek sám/a.

Požadujeme
Podmínkou je věk nad 19 let, zkušenosti s věkovou kategorií 2-7 let, FOTOGRAFIE a MOTIVAČNÍ DOPIS (proč bys chtěl/a vést tento kroužek a proč bychom měli vybrat Tebe) zaslat na personalni@lentilkydetem.cz. Pokud máš navíc zdravotnické školení (vzdělání), certifikát instruktora jógy, logopedický nebo montessori kurz, je to velké plus :-)

Nabízíme
Nabízíme materiály pro výuku + odměnu za každou odučenou lekci 150 - 300 Kč dle počtu dětí (na všech kroužcích jsou malé skupinky, většinou 3-7 dětí -> max 10, což je takové rodinnější :))
Těšíme se na Tebe! :)

>> Více informací o Lektor/ka kroužků pro děti v MŠ

Volné místo uklízečky

volná místa | 03.01 18:33 - 2018

Mateřská škola Trojlístek, Praha 4, pracoviště Točitá, přijme uklízečku na plný úvazek. Nástup možný ihned.

>> Více informací o Volné místo uklízečky

Práce

volná místa | 03.01 17:09 - 2018

Nabízím práci, svářeč CO2-platny průkaz, zámečník-vyucni list,pro nevyucene: práce na lince.

Nabízímeme :

Ubytování,plat 100-180kc čistého.Vpripade zájmu mne kontaktujte na tel.735993634

>> Více informací o Práce

advokátní koncipient

volná místa | 03.01 15:41 - 2018

Nabízímeme :

Advokátní kancelář Mgr. Jana Pacovského, LL.M., se sídlem v Praze 2, Čelakovského sady 10, hledá do svého kolektivu nového kolegu/novou kolegyni na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA se zaměřením na trestní právo. Nabízíme práci v příjemném kolektivu. Požadujeme samostatný přístup, flexibilitu, řidičský průkaz sk.B, znalost anglického jazyka. Předpokládáme výbornou znalost práva, dodržování etických principů a pozitivní přístup k plnění pracovních úkolů. Nástup v 2/2018. Své životopisy a originální motivační dopisy zasílejte na adresu office@pacovsky.eu

>> Více informací o advokátní koncipient

KOMUNITNÍ nebo SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK

volná místa | 03.01 14:52 - 2018

KOMUNITNÍ nebo SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK pro projekt podporující komunitní práci Minimální požadavky: středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání, trestní bezúhonnost Pracovník bude součástí týmu odborných pracovníků organizace, kteří zodpovídají za podporu komunity osob s duševním onemocněním a jejich blízkých v regionu Jesenicka. Součástí práce je práce s veřejností, destigmatizační akce, spolupráce s pracovníky v přímé péči i se vztahovými sítěmi klientů. Očekáváme: „selský rozum“, samostatnost, schopnost nebát se zodpovědnosti za své kompetence, vstřícnost a pozitivní přístup k cílové skupině a lidem obecně. Rádi bychom, aby náš nový kolega: - byl proaktivní - uživatelsky ovládal pc - zvládl napsat zápis z akce, nebo měl snahu se to naučit - zvládl zorganizovat menší akci - mohl pracovat min. 2x 8 hodin v týdnu, nejlépe na úvazek 1,0 (částečný úvazek je možný) Výhodou pro uchazeče je předchozí zkušenost s osobami s duševním onemocněním, zkušenost s organizováním akcí, řidičský průkaz sk. B. Nabízíme: pracovní poměr s úvazkem 0,5 až 1,0 na dobu určitou s předpokladem dalšího prodloužení, zapojení v kreativním týmu, vlídné zacházení, pohyblivou pracovní dobu. Pracoviště: Jeseník s výkonem práce na území okresu Jeseník (převážně v Jeseníku) Nabídky vč. strukturovaného životopisu zasílejte prosím emailem na adresu lidi@zahrada2000.cz, vybraní zájemci budou emailem pozváni k osobnímu či skype pohovoru.

>> Více informací o KOMUNITNÍ nebo SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK

Pracovní konzultant, VŠ

volná místa | 03.01 14:50 - 2018

PRACOVNÍ KONZULTANT pro projekt pracovního poradenství a přípravy na práci Minimální požadavky: vysokoškolské vzdělání, výhodou je zkušenost s pracovním či dluhovým poradenstvím, zaměstnáváním OZP nebo s provozem šicí dílny. Pracovník bude součástí týmu odborných pracovníků organizace, kteří zodpovídají za proces přípravy klientů na práci: od vstupního pohovoru přes individuální podporu a poradenství, zajištění vzdělávacích kurzů, vyhledávání volných míst, jednání se zaměstnavateli a úřady až po přípravu tréninkových pracovišť a praktickou přípravu klientů. Očekáváme: „Selský rozum“, schopnost nebát se zodpovědnosti za své kompetence, vstřícnost a pozitivní přístup k cílové skupině a lidem obecně. Schopnost týmové i samostatné práce, otevřenost, sebereflexi, schopnost přehledně a efektivně zvládat nezbytné administrativní úkony včetně práce na PC, samostatné uvažování a jednání vyvážené loajálností, spolehlivost. Výhodou pro uchazeče je předchozí zkušenost s OZP, zejména s osobami s duševním onemocněním, zkušenost s pracovním či dluhovým poradenstvím nebo s provozem šicí dílny. Nabízíme: pracovní poměr s úvazkem 1,0 na dobu určitou na 34 měsíců od 1.1.2018 (případně později), s předpokladem dalšího prodloužení na dobu neurčitou, zapojení v kreativním týmu, vlídné zacházení, pohyblivou pracovní dobu. Nástupní hrubá mzda od 23.000 Kč Pracoviště: Jeseník Nabídky vč. strukturovaného životopisu zasílejte prosím emailem na adresu lidi@zahrada2000.cz, vybraní zájemci budou emailem pozváni k osobnímu či skype pohovoru.

>> Více informací o Pracovní konzultant, VŠ

Pracovník do výroby plastových a hliníkových oken a dvěří

volná místa | 03.01 14:38 - 2018

manuální zručnost, týmový duch.

Nabízímeme :

příjemný kolektiv, jednosměnný provoz (6:00 - 14:30), stabilní práce na HPP, odpovídající mzdové podmínky, nástup možný ihned. Místo výkonu práce: Brno, Modřická 72, 664 48

>> Více informací o Pracovník do výroby plastových a hliníkových oken a dvěří

Montážník

volná místa | 03.01 14:36 - 2018

ŘP skupiny B

Nabízímeme :

Zaměstnání ve stabilní firmě s 26-letou působností na trhu v ČR, práce v týmu s dobrými vztahy, HPP, odpovídající mzdové podmínky, práce včetně zimních období, nástup možný ihned

>> Více informací o Montážník