(nepovinné)

Učitelka MŠ

MŠ v centru Prahy přijme od 1.3. 2018 kvalifikovanou učitelku. Kontakt: tel. 224 923 582, email: skolka@zsressl.cz

>> Více informací o Učitelka MŠ

servisní technik

* praxe v oblasti IT * vlastní automobil * časová flexibilita * ŽL

Nabízímeme :

* dlouhodobou spolupráci * dobré platové ohodnocení * příjemný kolektiv

>> Více informací o servisní technik

Zubní technik

Práce zubního technika s praxí na snímacích náhradách

Firemní byt k dispozici

>> Více informací o Zubní technik

Operátor výroby

PRÁCA V ČECHÁCH - PODBOŘANY Prijmeme 10 nových pracovníkov na pozíciu operátor výroby /povrchová úprava pomocných súčiastok/. Práca je vhodná pre mužov aj ženy. Práca v českej republike - Podbořany. PONÚKAME: - HPP - ubytovanie zdarma - doprava do práce a z práce zabezpečená firmou - možnosť týždenných záloh - príspevok na stravovanie - 12 hodinové smeny - mzda: 90 - 100 Kč + Benefity POŽADUJEME:- vek min. 18 rokov - ochota pracovat na 12 hod. smeny Nástup ihneď, dohodou Viac info. kusnirova@wrap-eu.cz

>> Více informací o Operátor výroby

Instruktor v outdoorovém parku

Instruktor v areálu zábavního outdoorového parku Slověnický mlýn nedaleko Třeboně pro rodiny s dětmi. Obsluha programů typu aquazorbing, lukostřelba, lodičky, lanový park apod. Vše naučíme a zaučíme. Práce je v týdenních cyklech, denně 10 - 18 hodin. Cesta tam i zpět bude proplacená, ubytování na místě zdarma. Požadujeme - věk min. 18 let, ideálně studenti VŠ nebo maturanti SŠ, ale není nutnou podmínkou - empatii, ochotu se učit novým věcem a chuť zapadnout do mladého kolektivu  - vstřícný a vlídný přístup k dětským i dospělým klientům - ochotu pracovat a chovat se zodpovědně

- slušné finanční ohodnocení (práce na DPP nebo ŽL) - proplacená cesta do střediska a zpět - ubytování v místě zdarma - prima kolektiv - práce hrou...1

>> Více informací o Instruktor v outdoorovém parku

Instruktor školních skupin, vedoucí na LT

Instruktor programů pro základní a střední školy, zejména v rámci školních výletů, sportovních kurzů apod. - lanové aktivity, lanový park, lukostřelba, lanový park apod. Pozor - brigáda je většinou ve všedních dnech v měsících květen a červen, září, termíny brigád si určujete sami. Možná dlouhodobá spolupráce. Pro lepší přehled a představu doporučujeme navštívit www.cop.cz Požadujeme Požadujeme věk 18+, slušné vystupování, min. středoškolské vzdělání s maturitou, chuť a ochotu se učit novým věcem, schopnost práce v týmu. Technické aktivity naučíme a proškolíme.

Nabízíme 70 - 90 Kč / hodina čistého, proplacené cesty na pracoviště a zpět, stravu a ubytování zdarma, benefity. Práce na DPP nebo na ŽL.1

>> Více informací o Instruktor školních skupin, vedoucí na LT

Dělník/dělnice ve výrobě

- náplň práce: obsluha výrobních strojů. - pracovní úvazek: plný, na dobu určitou s možností prodloužení, dvousměnný provoz. - Vzdělání: základní - Plat: 13 000 - 17 000 Kč - Pracoviště: Obora 20, Lochovice

- zázemí silné společnosti s dlouholetou tradicí - přátelský kolektiv

>> Více informací o Dělník/dělnice ve výrobě

Učitelka v mateřské škole

Do mateřské školy Kaplická, Praha 4 hledáme kvalifikovanou učitelku na plný úvazek s nástupem ihned.

>> Více informací o Učitelka v mateřské škole

Asistent/ka v tréninkové kavárně

Garden café Taussig nabízí volné pracovní místo na pozici asistent v tréninkové kavárně. Jedná se o sezónní kavárnu, ve které se lidé s mentálním postižením podílejí na obsluze zákazníků, přípravě občerstvení, úklidu. Asistent dopomáhá při získávání pracovních a sociálních dovedností a zároveň vykonává barmanskou činnost. Práce na dobu určitou: 4.4.-31.10.2018, na plný úvazek, s možností prodloužení pracovní smlouvy v některém ze středisek DSSV. Požadujeme: vzdělání: VŠ, SŠ s maturitou, VOŠ, flexibilitu, spolehlivost, pozitivní vztah k lidem s mentálním postižením. Vhodné i pro studenty, směny se dají přizpůsobit zkouškovému období, pracovní smlouva možná i do 30.9.2018. V případě zájmu posílejte životopis s motivačním dopisem na adresu:martina.hajduova@dssv-vlasska.cz Garden Café Taussig, Domov sociálních služeb Vlašská, Vlašská 25, 118 00 Praha 1 www.cafe-taussig.cz; www.dssv-vlasska.cz

Nabízíme příspěvek na závodní stravování a práci v příjemném prostředí a kolektivu. V případě zájmu posílejte životopis s motivačním dopisem na adresu:martina.hajduova@dssv-vlasska.cz Garden Café Taussig, Domov sociálních služeb Vlašská, Vlašská 25, 118 00 Praha 1

>> Více informací o Asistent/ka v tréninkové kavárně