(nepovinné)

Prodavačka

volná místa | 06.01 03:07 - 2018

Hledám šikovnou prodavačku na stánkový prodej oděvů

Nabízímeme :

Výplata každý den

>> Více informací o Prodavačka

Učitelka do mateřské školky

volná místa | 05.01 22:19 - 2018

Dobrý večer, Husova základní škola a mateřská škola SMĚROVKA v Hostivici (Praha západ) hledá milou a spolehlivou kolegyni na výpomoc na tři dny v týdnu v dopoledních hodinách. Možno i studentka pedagogické školy. Nástup možný dle domluvy. Těšíme se na Vás!
Kontakt: smerovka-hostivice@seznam.cz

>> Více informací o Učitelka do mateřské školky

Asistent pedagoga

volná místa | 05.01 20:57 - 2018


MŠ Na Zbořenci, Praha 2 přijme asistenta pedagoga na 6 hod. denně (8:30-14:30).
Kontakt: tel. 224 923 582, email: skolka@zsressl.cz

>> Více informací o Asistent pedagoga

Asistent pedagoga

volná místa | 05.01 20:55 - 2018

MŠ Na Zbořenci, Praha 2 přijme asistenta pedagoga na 6 hod. denně (8:30-14:30). Kontakt: tel. 224 923 582, email: skolka@zsressl.cz

>> Více informací o Asistent pedagoga

Obchodní zástupce - HRADEC KRÁLOVÉ

volná místa | 05.01 19:56 - 2018

- aktivní přístup - komunikativnost - schopnost učit se novým věcem - tah na branku

Nabízímeme :

- mladý kolektiv plný příjemných lidí - stabilitu, školení a celkový přístup, individuální přístup ke každému obchodníkovi - mobilní telefon+ volání a internet - služební vůz i k soukromým účelům, tankovací karta ccs Pokud jsi člověk který již pracoval na podobné pozici nebo jsi člověk rovnou po škole? Je jedno vše vás rádi naučíme naším strukturovaným školením. Napiš na email a domluvíme si schůzku. Pozice je vhodná pro každého kdo chce nastartovat svojí kariéru v dobrém zázemí a kolektivu.

>> Více informací o Obchodní zástupce - HRADEC KRÁLOVÉ

lektor fyzioterapeut

volná místa | 05.01 17:38 - 2018

Nabízímeme :

HLEDÁME FYZIOTERAPEUTA NA VÝUKU V REKVALIFIKAČNÍM KURZU "MASÉR PRO OBLAST ZDRAVOTNICTVÍ" - MZDA 220,--Kč/HOD. V případě zájmu prosím kontaktujte paní Brůžovou na tel. č.: 739 727 19 Aktivní život A-Z

>> Více informací o lektor fyzioterapeut

Hledáme chůvu/ ucčitelku a tetu

volná místa | 05.01 17:24 - 2018

Do soukromé MŠ a jeslí v Praze 5, 5 minut od stanice metra Anděl hledáme chůvu/ učitelku/ tetu na výpomoc. 3 dny v týdnu- DPP později na HPP. Možnost práce s vlastním dítětem nebo vhodné i pro studující, nástup možný ihned. Odpovídající finanční ohodnocení.
Prosíme o zaslání CV na mail. Děkujeme

>> Více informací o Hledáme chůvu/ ucčitelku a tetu

Realizátor agenturního zaměstnávání s polským jazykem, Mikulov

volná místa | 05.01 17:13 - 2018

Potřebné kompetence • min. SŠ vzdělání • znalost polského jazyka • zkušenosti s prací v agentuře práce (realizátor, koordinátor) výhodou • základní znalosti v problematice mzdového účetnictví výhodou • dynamická osobnost, schopná rychle a pružně reagovat na nové požadavky, odolná vůči stresu • výborné organizační a komunikační schopnosti • samostatná a výkonově orientována osobnost • asertivita, schopnost efektivně komunikovat se zaměstnanci na všech úrovních (předpoklad, že zvládne i koordinační činnost), včetně komunikace s klientem • pečlivost, systematický přístup, zodpovědnost • časová a prostorová flexibilita • ŘP sk. B - aktivní řidič • znalost MS office

Nabízímeme :

Co nabízíme? ? zajímavou a dynamickou práci v oblasti personalistiky ? příjemné pracovní prostředí ? zajímavé finanční ohodnocení - 25 000 ? 40 000 Kč - dle zkušeností kandidáta ? možnost osobního rozvoje a růstu na manažerskou pozici ? rozvoj v oblasti HR jak po stránce náboru, tak po stránce administrativy ? denní komunikace s klientem v úrovni managementu ? rozvoj v oblasti prodejních dovedností a vyjednávání při komunikaci s klienty ? benefity ?flexibilní příchody do zaměstnání, byt v Praze ? komunikace v polském jazyce ? vlastní rozvoj ? neformální společenské aktivity ? firemní telefon a notebook, auto ? možnost realizovat nové nápady v oblasti náboru

>> Více informací o Realizátor agenturního zaměstnávání s polským jazykem, Mikulov

VÝPOMOC V KANCELÁŘI

volná místa | 05.01 15:26 - 2018

HLEDÁM administrativně - provozní, technicky založenou pracovnici/ka, na VÝPOMOC v administrativě pro naši provozovnu v České Skalici. Podmínkou maturita, znalost práce na pc, časová flexibilita. Jedná se o pomocné administrativní práce, ale i nutnost znát postupně celý proces provozovny pro případ plnohodnotného záskoku v dobách absence vedoucí kanceláře. Preferuji paní v důchodovém věku, a nebo maminku na MD, která má pružně a stabilně zajištěnou péči o děti. Nástup dohodou, pracovní doba zprvu dle aktuální potřeby - částečný úvazek,později možno rozšířit, platové podmínky vyřešíme při osobním jednání.

>> Více informací o VÝPOMOC V KANCELÁŘI

Specialista klientského portfolia

volná místa | 05.01 14:30 - 2018

Pracujte pro největší českou pojišťovnu. Neřešte pouze pojištění, navrhujte klientovi komplexní řešení (zajištění hypotéky, příjmu, rezerv, atd.). Česká pojišťovna hledá do svého týmu nové kolegy, kteří budou zodpovědní za správu klientského kmene a rozšiřování produktového portfolia klientů. Zajistíme Vám průběžné vzdělávání a nadstandartní příjem. Žijte život, nepřežívejte! Pro domluvení osobní schůzky volejte na tel. 728 656 347 a posílejte svůj životopis na michal.mazar@ceskapojistovna.cz. Těšíme se na osobní setkání! Požadujeme: soutěživost, pracovitost a čestnost, reprezentativní vystupování, ochotu učit se nové věci, proaktivnost, zkušenosti z oboru výhodou, čistý TR, český jazyk slovem i písmem, nástup ihned nebo dohodou.

Nabízímeme :

Nabízíme: klientské portfolio do správy, kompletní produktové portfolio (životní + neživotní pojištění, investice, hypotéky, atd.), vysokou podporu při adaptaci (nejen v začátcích), prostor pro seberealizaci, zajímavý fixní příjem + pohyblivá složka, systém průběžného vzdělávání, ŽL/pracovní smlouva, flexibilní pracovní doba.

>> Více informací o Specialista klientského portfolia