(nepovinné)

Učitelka MŠ

Mateřská škola Praha 5-Hlubočepy, Hlubočepská 90, přijme od přípravného týdne (případně září), 2 paní učitelky. Nabízíme příjemné až venkovské prostředí starých Hlubočep. Školka se nachází v bezprostřední blízkosti Prokopského údolí. Čeká Vás vlídný kolektiv a možnost bydlení ve služebním bytě. Budeme se těšit :)

Město : Praha

Telefon : 731863163

E-mail : skolka.hlubocepy@seznam.cz

Web : mshlubocepy.cz

Hledáme kuchařku do MŠ

Mateřská škola Magnitogorská, Praha 10 - Vršovice přijme kuchařku na hlavní pracovní poměr. Vyučení není podmínkou, samostatnost a zkušenosti vítány. Nástup možný ihned, nebo dle dohody.

Město : Praha

Telefon : 605289971

E-mail : jidelna@msmagnitogorska.cz

asistentka očního optika

Komunikační schopnosti, znalost PC příjemný vzhled a schopnost dalšího vzdělávání.Možnost nástupu ihned nebo od září 2019

Nabízímeme :

Moderní prostřední, práce s klienty, nástupní mzda od 20.000,-,firemní benefity.

Kraj : Praha

E-mail : hand.products@seznam.cz

Administrátor prodeje

Pracovní náplň: • Zpracování a expedice maloobchodních a velkoobchodních objednávek • Písemná, telefonická i osobní komunikace se zákazníky a obchodními partnery • Administrace eshopu – editace obsahu (grafické práce, texty, úprava fotografií atd.) • Tvorba marketingových materiálů (inzerce, katalogy, letáky) • Správa sociálních sítí (Facebook, Instagram) • Možné přesahy do jiných preferovaných oblastí v rámci společnosti Požadujeme: • Zodpovědnost, spolehlivost, dlouhodobou spolupráci • Minimálně střední vzdělání s maturitou • Ochotu učit se novým věcem • Pozitivní a proaktivní přístup • Ridičský průkaz sk. B • Znalost práce na PC, grafický software výhodou

Nabízíme: ? Práci v dlouhodobě prosperující rodinné firmě ? Náhled do všech činností fungování firmy ? Osobnostní i profesní růst ? Mladý kolektiv pohodových kolegů ? Flexibilní pracovní dobu ? Slevu na firemní produkty Pozice nabízí možnost komplexního pochopení mechanismu obchodní firmy a získání cenných zkušeností v oboru. Zároveň nabízí velký potenciál k osobnostnímu i profesnímu růstu. Pokud tě zaujala naše nabídka a chceš se dozvědět víc, zašli svůj strukturovaný životopis.

Kraj : Praha

Telefon : 602123363

E-mail : lucie.jankovska@eljet.cz

Web : www.eljet.cz www.kolonozka.cz www.elektrickakolobezka.cz www.powerguy.cz

Osoba : Lucie Jankovská

Pracovník úklidu Milovice.

Přijmeme pracovníky na úklid bytových domů. Jedná se o úklid společných prostor. Místo výkonu práce - Milovice. Práce na DPP, za mzdu 100-110/HM/1hod.

Město : Nymburk

Kraj : Středočeský

Telefon : 773592247

E-mail : provoz@yabok.cz

Pracovník úkldiu Mladá Boleslav Čejetice.

Přijmeme pracovníka na úklid administrativy a haly. Místo výkonu práce : Mladá Boleslav Čejetice. Pracovní doba : PO-PÁ, 6 hod/denně. Práce na HPP,DPČ,DPP - dle domluvy. Mzda : 13.850/HM.

Město : Mladá Boleslav

Pracovník úklidu Plzeň.

Přijmeme pracovníky na úklidové práce skladových prostor. Místo výkonu práce : Plzeň, Univerzitní. Práce na HPP,DPP,DPČ,ŽL- dle domluvy. Pracovní doba - dle domluvy. Mzda : 100-110/HM/1 hod.

Město : Plzeň-město

Kraj : Plzeňský

Učitelka a chůva do firemní skolky

Do dvoutřídní firemní mateřské školy na Praze 5 přijmeme učitelku do třídy ke starším dětem (3,5-6let) a učitelku/chůvu k mladším dětem (2-3,5let). Mladý kolektiv, nízký počet dětí ve třídě, rodinná atmosféra školky, stravování zdarma. Nástup možný ihned nebo dle dohody. Životopisy posílejte na email: msbambihomolka1@volny.cz
Mobil: +420 722 218 499

Město : Praha

Lakýrník

- svědomitost, pečlivost, samostatnost - zodpovědnost - flexibilita - manuální zručnost

- zázemí významné a stabilní strojírenské společnosti - osobní a profesní rozvoj - odpovídající ohodnocení - perspektivu dalšího vzdělávání - Cafeteria mojeBenefity od Sodexo - příspěvek na dopravu (nad 15km) - servis pracovního oblečení - příplatek za docházku, za přesčasy - kurz anglického jazyka - příspěvek na očkování - závodní jídelna s příspěvkem na stravování - možnost svačin

Město : Třebíč

Kraj : Vysočina

E-mail : mnovakova@pbstre.cz

Web : www.pbstre.cz

Vedoucí výroby

VŠ nebo SŠ vzdělání v technických oborech - strojírenské zaměření podmínkou (nutnost znát výkresy a rozumět podstatě výrobku) úspěšná praxe na obdobné pozici ve výrobní firmě alespoň 5 let znalost NJ nebo AJ výhodou standartní požadavky na management (schopnosti vedení týmu, řízení procesu, organizační schopnosti, práce na PC, řidičský průkaz sk. B apod.)

zázemí významné a stabilní strojírenské společnosti osobní a profesní rozvoj odpovídající ohodnocení perspektivu dalšího vzdělávání Cafeteria mojeBenefity od Sodexo příspěvek na dopravu (nad 15km) kurz anglického jazyka příspěvek na očkování závodní jídelna s příspěvkem na stravování možnost svačin

<<   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   257  >>