(nepovinné)

KFC AIRPORT přijme nové posily do týmu!

volná místa | 08.01 19:53 - 2018

Momentálně hledáme nové parťáky na plný úvazek od 117 Kč/hod a na brigádu od 102 Kč/hod na pozice – KUCHAŘ, který bude zpracovávat naše čerstvé maso dle originální receptury, PŘÍPRAVA PRODUKTŮ, kde se připravují sendviče a přílohy a OBSLUHA HOSTŮ, kde budeš poskytovat ten nejlepší zákaznický servis. Čeká Tě u nás naprosto unikátní firemní kultura, ve které je „všechno možné“. Jednáme na rovinu, za poctivou práci dostaneš poctivou odměnu a vždy i něco navíc! Vážíme si našich zaměstnanců a dodržujeme závazek k lidem. Pokud i Ty sdílíš stejné hodnoty, nejspíš nám to bude klapat :-) Co u nás můžeš získat: - Smlouvu na dobu NEURČITOU a jistotu mzdy na účtu vždy do 9. dne v měsíci - Spropitné a bonusy dle výkonu - Příplatky za práci v noci 10%, o víkendech 10%, ve svátky 100% - Možnost navýšení mzdy od druhého měsíce zaměstnání - Širokou škálu firemních benefitů – zvýhodněné tarify O2 Family, výhody v rámci našich značek po celém světě (KFC, Starbucks, Burger King), jídlo na směně za pár kaček (hladovět Tě rozhodně nenecháme :-)), odměnu za doporučení nových kolegů až 5000,- za každého, odměny v rámci různých soutěží (poukazy na volnočasové aktivity, ale třeba i tablet nebo dovolená!) - Možnost růstu na manažerské pozice - Týmové mimopracovní aktivity a párty Co bys měl splňovat: - Být týmovým hráčem - Být pozitivně orientovaný na hosty - Mít rád naše produkty a chtít se podílet na jejich přípravě - Chtít na sobě pracovat a zlepšovat se

>> Více informací o KFC AIRPORT přijme nové posily do týmu!

Provozní asistentka MŠ Praha 10

volná místa | 08.01 19:27 - 2018

Přijmeme do vilové dvoutřídní mateřské školy v Praze 10 provozní asistentku. Náplní práce je pomoc dětem při stolování, oblékání, částečně úklidové práce.
Pracovní doba - 13,30 - 17,30 hodin. Plat 7 000 Kč.
Vhodná práce pro studenty, aktivní důchodkyně.

>> Více informací o Provozní asistentka MŠ Praha 10

učitelka 1.st ZŠ

volná místa | 08.01 17:26 - 2018

Hledáme do našeho týmu kolegu - učitele/učitelku pro 1.stupeň. Nástup je 1.9.2018, možno i kdykoli dříve. Nejedná se o zástup za MD, ale stálé pracovní místo.

>> Více informací o učitelka 1.st ZŠ

Švadlena- šití plavek

volná místa | 08.01 17:13 - 2018

Hledám šikovnou švadlenu na šití plavek. Nejdříve na částečný úvazek, později možno na hlavní pracovní poměr

>> Více informací o Švadlena- šití plavek

Učitelka MŠ

volná místa | 08.01 16:22 - 2018

Mateřská škola Revoluční, Praha 1, hledá do svého kolektivu učitelku MŠ na 0,5 úvazku, nástup možný ihned. Nabídky posílejte na info@msrevolucni.cz

>> Více informací o Učitelka MŠ

Pokladní

volná místa | 08.01 16:00 - 2018

Požadujeme spolehlivost, zodpovědnost, znalost německého jazyka.

Nabízímeme :

Nabízíme práci na plný úvazek, na dobu neurčitou, mzda ve výši 15?20. tis čistého, příspěvek na dopravu, vzdělávací kurzy.

>> Více informací o Pokladní

Vychovatel/ka školní družiny

volná místa | 15:10 08.01.2018

Středoškolské vzdělání s maturitou nejlépe pedagogického směru (není podmínkou), vřelý vztah k dětem, kreativitu

Nabízímeme :

Příjemnou novou školu blízko u Prahy (Světice-Říčany u Prahy), dobrou dopravní dostupnost (5 min.od vlaku), platové podmínky dle vzdělání a praxe. Pracovní doba 22-24 hodin týdně, jedenkrát za týden ranní družina od 7:30h. Nástup možný ihned.

>> Více informací o Vychovatel/ka školní družiny

ROMAN -CZ s.r.o.

volná místa | 08.01 15:08 - 2018

Nabízíme práci na VZV vozík,práce v logistice. Jedná se o práci na vykládání a nakládání nákladních aut,dále práce na hale. Jedná se o 3směnný provoz. V případě zajmu je možnost pracovat 12h denně. Máme zájem o pracovníky na živnostenský list. Vše vysvětlíme. Nástupní Plat na 1h 150kč,po zapracování a spokojenosti je možné plat navýšit na 190kč. V případě potřeby jsme schopní zabezpečit ubytování. Možnost záloh. Výplata každého 22 dne v měsíci. V případě zájmu nás kontaktuje. Děkujeme.

>> Více informací o ROMAN -CZ s.r.o.

Vychovatelku školní družiny

volná místa | 08.01 14:51 - 2018

Hledáme vychovatelku školní družiny na 22-24 hodin týdně. Požadujeme středoškolské vzdělání s maturitou nejlépe padagogického směru (není podmínkou), vřelý vztah k dětem, kreativitu. Dobrá dopravní dostupnost (vlak 5 minut chůze). Vlaková zastávka Světice (nedaleko Říčan u Prahy). Platové podmínky dle praxe a vzdělání.

>> Více informací o Vychovatelku školní družiny

Finanční a úvěrový specialista

volná místa | 08.01 14:28 - 2018

-Komunikační a organizační dovednosti -Příjemné vystupování a proklientský přístup -Odpovědnost, pečlivost, časovou flexibilitu -Trestní bezúhonnost -Praxe v oboru výhodou nikoli podmínkou -Minimální dosažené vzdělání: středoškolské s maturitou -Znalost MS Office -Schopnost pracovat v týmu -Řidičský průkaz skupiny B

Nabízímeme :

- Intenzivní podporu při startu - Kvalitní a bezplatný systém zaškolení -Komplexní produktové portfolio -Možnost reálně ovlivnit svůj příjem -Reprezentativní kancelář -Benefity -Nástupní plat: 30 000 Kč a více -Nástup možný ihned

>> Více informací o Finanční a úvěrový specialista