(nepovinné)

Uklizečka mateřské školy

Mateřská škola přijme uklizečku na hlavní pracovní úvazek.V případě zájmu nás můžete kontaktovat na
Pracovní doba:6:30-15:00 hod.
9:00-17:30 hod
email:školičkazvoneček@seznam .cz
mobil:725084910
Seidlová Daniela

Město : Praha

Telefon : 725084910

E-mail : skolickazvonecek@seznam.cz

Skladník + obsluha VZV

Informace o pracovním místě: Externí sklad shání nové členy do týmu na pozici skladový manipulant. Požadujeme: Řidičský průkaz sk. B Řidičské oprávnění na VZV Praxe ve skladu, praxe s vykládkou i nakládkou kamionů. Spolehlivost, komunikativnost. Základní práce s PC (Scanování nakládek) Nabízíme: Práce v mladém kolektivu, rodinná firma, ocenění dobře vykonané práce formou pohybivých odměn, nestereotypnost práce

Město : Mladá Boleslav

Kraj : Středočeský

Telefon : 732636208

E-mail : lukas.prokupek@phexpres.cz

Web : www.phexpres.cz

Soukr. školka v Uhříněvsi hledá posilu :)

Hledáme milou, pracovitou a spolehlivou posilu do našeho týmu malé rodinné školky. Vhodne pro maminku na RD, studentku, nebo akční důchodkyni.
Více info na tel. nebo mailu.
Děkuji :)

Město : Praha

Telefon : 604 667 151

E-mail : ivaspejrova@centrum.cz

Prodavačka

Hledáme PRODAVAČKU ryb a masa na prodejnu ve Slaném. Znalost PC nutná. Nástup možný ihned.

Nabízímeme :

Více po telefonické domluvě na 603 222 223.

Město : Kladno

Telefon : 603222223

E-mail : finefish@finefish.cz

Web : http://www.finefish.cz/

Prodavačka

Více po telefonické domluvě.

Servírka / číšník

Příjemné vystupování, chuť pracovat, přátelské chování ke kolegům i k hostům, flexibilita, praxe v pohostinství.

Personální strava, prémie / osobní ohodnocení, možnost ubytování

Město : Tábor

Kraj : Jihočeský

Telefon : 739387263

E-mail : andel@aknel.cz

Web : www.restauraceuandela.cz

Pronájem kadeřnického křesla

Přijmu kadeřnici na žl.. pronajem kadeřnické obsluhy v zavedeném kadeřnictví v Havlíčkově Brodě.Cena pronájmu 5500,- V případě zájmu volejte na tel 721185108 nebo emailem petra204@seznam.cz

Město : Havlíčkův Brod

Kraj : Vysočina

Telefon : 721185108

E-mail : petra204@seznam.cz

Osoba : Petra Vaňkátová

Operátor/ka ve výrobě AUTOMOTIVE

Náplň práce: • výroba koberců a plastů do aut pro významnou automobilovou společnost Požadavky: • spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost • manuální zručnost • ochota pracovat na směny (3 směnný provoz)

Nabídnout můžeme: ? zajímavé finanční ohodnocení ? možnost ubytování ? platové podmínky až 23 000 Kč ? možnost týdenních záloh ? pozice vhodná pro muže, ženy i páry ? stabilní zaměstnání na HPP včetně kariérního růstu

Město : Pardubice

Kraj : Pardubický

Telefon : 727921815

E-mail : geislerova@pavmart-psv.cz

Osoba : Nikola Geislerová

Brigáda do výroby

Přijmeme brigádníka do výroby doplňků stravy a kosmetiky, vhodné spíše pro muže. Požadujeme zdravotní průkaz, zodpovědný a samostatný přístup k práci, výhodou je průkaz řidiče VZV.

Telefon : 466430645

E-mail : diavita@t-string.cz

Osoba : Ing. Svatava Sádlová

Dispečer sklápěček

praxe s vytěžováním sklápěcích návěsů podmínkou.

Město : Plzeň-město

Kraj : Plzeňský

Telefon : 731223727

E-mail : amelis2012@seznam.cz

<<   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249  >>