(nepovinné)

Svářeč

Požadujeme: platný svářečský průkaz, svařování MIG,MAG, případně TIG výhodu, zkušenosti se svařováním ocelových konstrukcí výhodou, orientace ve výkresové dokumentaci, samostatnost, zodpovědnost, ochotu pracovat.

Nabízímeme :

Nabízíme: stravenky, příspěvek na penzijní připoj., 5 týdnů dovolené, Mzdu od 16000,- Kč, odměny v rámci dobře vykonané práce,... Práce vhodná pro absolventy, nástup možný ihned.

Město : Frýdek-Místek

Kraj : Moravskoslezský

Telefon : 558340810

E-mail : petra.kufova@kovopol-industry.cz

Web : www.kovopol-industry.cz

Vychovatelka v domově mládeže

Domov mládeže Neklanova,Praha 2 přijme vychovatelku na plný úvazek na dobu určitou, zástup za mateřskou dovolenou. Klidná práce, příjemný kolektiv.

Město : Praha

Telefon : 606698553

E-mail : vychovatelnaN@dmneklanova.cz

mechanik motorových lokomotiv

Hledám zkušeného mechanika motorových lokomotiv k občasné práci na Dohodu v okolí Olomouc a Ostravy. email:p.vlcek@cbox.cz, telefon:602756772

Město : Olomoucký

Kraj : Olomoucký

E-mail : p.vlcek@cbox.cz

FINANČNÍ POMOC sarbinekavaldo25@gmail.com

Potřebujete úvěr na podporu vašeho podnikání nebo jiného účelu? Kontaktujte nás, protože nabízíme půjčku až do výše 10 000 000 EUR. Pro více informací nás kontaktujte emailem:

sarbinekavaldo25@gmail.com

Město : Jindřichův Hradec

Telefon : 5465578969

E-mail : sarbinekavaldo25@gmail.com

Asistence

DO ZAVEDENÉ AGENTURY SHÁNÍME POSILU: ASISTENTY/KY PŘI DOPROVODU K LÉKAŘI Baví Vás pomáhat lidem? Jestliže ano a jste z oboru zdravotnictví, sociální péče, nebo máte zkušenosti s asistencí seniorům, neváhejte nás kontaktovat. Dobré platové podmínky, práce v dopoledních hodinách v Kolíně. Více informací naleznete na www.chuvahk.cz a telefonním čísle 606 505 473

dobré platové ohodnocení

Kraj : Praha

Telefon : 606505473

E-mail : evamouric@email.cz

Osoba : Eva Mouricová

Pomocná kuchařka, uklízečka

Mateřská škola Zahrádka, příspěvková organizace, Říčany, přijme pomocnou kuchařku, případně uklízečku, na plný úvazek. Nástup 1. 4. 2018. Bližší informace na tel. 727943646, e-mail: reditelka@mszahradka.ricany.cz

Město : Praha-východ

Telefon : 727943646

E-mail : reditelka@mszahradka.ricany.cz

volná místa | 09:58 07.03.2018

Dobrá pracovní morálka, kladný vztah k dětem.

Pěkné pracovní prostředí, dobrý kolektiv.

Kraj : Středočeský

Operátor/ka ve výrobě AUTOMOTIVE

Náplň práce: • výroba koberců a plastů do aut pro významnou automobilovou společnost Požadavky: • spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost • manuální zručnost • ochota pracovat na směny (3 směnný provoz)

Nabídnout můžeme: ? zajímavé finanční ohodnocení ? možnost ubytování ? platové podmínky až 23 000 Kč ? možnost týdenních záloh ? pozice vhodná pro muže, ženy i páry ? stabilní zaměstnání na HPP včetně kariérního růstu

Město : Pardubice

Kraj : Pardubický

Telefon : 727921815

E-mail : geislerova@pavmart-psv.cz

Osoba : Nikola Geislerová

Obkladači - Rakúsko

Hľadáme partie ale aj jednotlivcov obkladačov na práce na stavbách v Rakúsku. Potreba ovládať nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni (B1. aspoň jeden z partie). Práca na živnosť, v turnusoch. Ponúkaný základný plat 18€ m2. Nástup možný ihneď

Kraj : Praha

Telefon : 00421902448970

E-mail : info@kordespoprad.sk

Sledování reklamních videí

PC nebo chytrý tel + wifi

Zdravím, pojďte se mnou sledovat videa za penízky z tepla Vašeho domova. Je to úplně jednoduché přes tento odkaz: http://aauf.videocuh.win/715456/ se přihlašte např. pomocí FB, což je nejrychlejší způsob. A můžete začít sledovat reklamní videa o autech, mobilech, atd... Výdělky zde nejsou vůbec marné a věřím, že i Vy budete spokojeni, stejně jako já :)

Kraj : Praha

Web : http://aauf.videocuh.win/715456/

<<   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249  >>