(nepovinné)

Prodavačka metrového textilu

Nabízíme volné pracovní místo na pozici prodavačka metrového textilu v centru Ostravy prodejna na náměstí vedle KFC - látky,závěsy záclony,atd.Kvalifikační předpoklad- Praxe v oboru výhodou.Máte zkušenost se šitím? základní znalost a přehled o látkách? komunikativní schopnost, výmluvnost,aktivní přístup,samostatnost? nástup ihned info na tel.603 892 179

Nabízímeme :

ÏNFO NA TEL.603 892 179

Město : Ostrava

Kraj : Moravskoslezský

Telefon : 603892179

Osoba : paní Zita

Učitelka MŠ

Do mateřské školy v Praze na Zbraslavi přijmeme pana učitele/paní učitelku s chutí a nadšením do práce s dětmi a se vztahem k environmentálnímu vzdělávání. Úvazek 1,0. Nástup květen 2020, případně konec srpna 2020. Kvalifikace podmínkou. Přijďte se k nám podívat nebo pošlete CV msnadparkem@seznam.cz.

Město : Praha

Telefon : 725919835

E-mail : msnadparkem@seznam.cz

Web : www.msnadparkem.cz

Hledáme uklízečku

Naše mateřská škola přijme do svého kolektivu uklízečku. Nástup od září 2020.
Žadosti s životopisem zasílejte na naší e-mailovou adresu.

Město : Praha

Telefon : 274815506

E-mail : msstechovicka@volny.cz

Web : msstechovicka.cz

Kontrola kvality automotive

SOU/SŠ vzdělání práce ve dvousměnnem provozu,čísty trestní rejstřík, samostatnost, spolehlivost.

5 týdnu dovolené, možnost karierniho růstu,stravenky 90 Kč, 13 plat dle výsledků firmy,

Město : Plzeň-město

Kraj : Plzeňský

Telefon : 702188288

E-mail : Lucie@aqc.cz

Osoba : Lucie Havrankova

Servisní technik

Náplň práce: - montážní a instalační práce (nastavení elektronických zařízení a uvedení do provozu, výškové i výkopové práce při rozšiřování sítě, atd.) - provádění servisní činnosti u zákazníka - poradenství zákazníkům - vedení administrativy a příslušné dokumentace - práce s PC a interním systémem Požadavky: - Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou - řidičský průkaz sk. B - příjemné vystupování a komunikativní schopnosti - systematický, zodpovědný a pečlivý přístup k práci - ochota a zájem učit se novým věcem - samostatnost i schopnost práce v kolektivu - manuální zručnost - znalost počítačové techniky

- HPP na dobu neurčitou, nástup možný ihned - oblast působení: Jihomoravský kraj - odpovídající platové ohodnocení - benefity: firemní vůz i pro soukromé účely, mobil, notebook, stravenky, internet a IPTV zdarma - kreativní práci ve stabilní společnosti, která je na trhu přes 15 let - technické zaškolení

Město : Blansko

Kraj : Jihomoravský

Web : www.ign.cz

STAVBYVEDOUCÍ

ŘP, praxe v oboru stavebnictví, spolehlivost. Bližší informace na telefonu nebo e-mailu.

Dobré platové ohodnocení, služební vůz, mobilní telefon, notebook

Město : Středočeský

Kraj : Středočeský

Telefon : 774774340

E-mail : hankova@hopastavby.cz

Web : www.hopastavby.cz

Osoba : Radka Hanková

asistentka pedagoga

Do MŠ Lyčkovo náměstí, Praha 8 - Karlín, přijmeme asistentku pedagoga na zkrácený(4 hodiny přímé práce) nabo plný úvazek (6 hodin přímé práce).
Podmínkou přijetí je pedagogické vzdělání nebo kurz asistenta pedagoga, částečná znalost AJ.
V případě zájmu volejte, pište!
Těšíme se na Vás!

Město : Praha

Telefon : 775 372 249

E-mail : petra.motyckova@zs-ln.cz

Skladník/ce

Ahoj, hledám fajn skladníka do super klidného a nového skladu v Horních Počernicích. Jedná se o pohodovou práci od 7-15.30 hod. a s volnými víkendy. Ve skladě pouze jedna další fajn skladnice a volnější režim práce. Nejlépe někdo s VZV (pokud není doděláš si u nás)

MZDA: 25.000 hrubého, stravenky, Multisportka

Kraj : Praha

E-mail : roderika@volny.cz

Osoba : Radka

Operátor call centra

Hledáme zodpovědné brigádníky do našeho kolektivu na pobočku v Ostravě - Stodolní Jsme malá rozvíjející společnost se silným partnerem. Přijmeme milé, komunikativní a spolehlivé pracovníky, kteří se rádi učí novým věcem. Pracovní smlouva: DPP/OSVČ Náplň práce: komunikace se zákazníky, ne osobně! (písemná a telefonická komunikace) Pracovní doba: od 8:00 do 16:30 hodin,  možnost pracovat na zkráceny úvazek,  možnost pracovat i o víkendu dle dohody, možnost práce z domova Nástupní plat: Hodinová mzda, provize, fixní mzda 15 000 Kč ? 40 000 Kč Hledáme někoho pouze na dlouhodobou spolupráci! Školení zdarma. Pokud Vás tato nabídka zaujala, pošlete nám váš životopis do zpráv nebo na e-mail  ovcall@icloud.com

Telefon : 733424587

E-mail : ovcall@icloud.com

Práce v Rakousku

Vhodná pro muže i ženy, v oblasti výroby. Výhodné platové podmínky. Ubytování zajištěno. V případě zájmu o uvedenou práci pošlete CV na adresu: ttse@email.cz

Kraj : Praha

E-mail : ttse@email.cz