(nepovinné)

Skladník Semčice 160 Kč/hod

Hledáme pro významnou firmu šikovného skladníka Náplň práce: kompletace objednávek příjem, vyskladňování a expedice zboží balení, vychystávání zboží komunikace s vedením Požadujeme: manuální zručnost dobrý zdravotní stav fyzická zdatnost (práce s těžkým zbožím) časová flexibilita zkušenosti ze skladu výhodou výpis TR

Nabízímeme :

Nabízíme: práci od pondělí do pátku 7:30-16:00, víkendy volné motivační ohodnocení 160Kč/hod přátelský kolektiv dlouhodobou spolupráci možnost HPP záslohy V případě zájmu volejte na tel: 774 722 847 nebo napište na email: prace@abzakovo.eu

Kraj : Praha

Telefon : 774222847

E-mail : prace@abzakovo.,eu

OSTRAHA - PRAHA 6, DEJVICE

certifikát STRÁŽNY, dobrou fyzickou zdatnost, trestní bezúhonnost (čistý Výpis z rejstříku trestů), schopnost jak samostatné, tak týmové práce zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost, flexibilitu dobrou pracovní morálku a základy etiky (vstřícné a slušné vystupování), vítáme zkušenosti z oblasti fyzické ostrahy

mzda 90 Kč/hod., jistotu dlouhodobého zaměstnání, možnost vyplácení záloh, výplata 15tého v měsíci, nástup po domluvě.

Kraj : Praha

Telefon : 601303340

E-mail : vitova@cbs.cz

Osoba : Vítová

Obsluha kasina

Nekonfliktnost, samostatnost, spolehlivost, věk 18+

Stabilní místo za barem u společnosti Kajot. Náplní práce je obsluha kasina a nenáročná práce za barem (piva, panáky)

Kraj : Praha

E-mail : symon@symserv.cz

Specialista ostrahy - Praha 9, Letňany

mzda od 100 Kč/hod., odměny, směna: PO - NE 12:00-21:00 hod, výplata 15tého na účet, práci ve stabilní společnosti, možnost profesního i platového růstu, nástup po domluvě.

Autoelektrikář

vyučen v oboru autoelektrikář řidičský průkaz B případně C samostatnost, spolehlivost, bezúhonnost zkušenost s prováděním oprav motor. vozidel zručnost, fyzická zdatnost schopnost technického myšlení zájem o obor ochota učit se

práci ve stabilní české firmě s více jak dvacetiletou tradicí dobré finanční ohodnocení různorodou pracovní náplň jistotu zaměstnání firemní akce možnost zapůjčení služebních vozidel jednosměnný provoz s pracovní dobou od 7,00 - 15,30 hod.

Město : Hradec Králové

Kraj : Královéhradecký

Telefon : +420777781836

E-mail : personalni@bazar-roudnice.cz

Web : www.bazar-roudnice.cz

FOTOMODEL

PRODUKČNÍ SPOLEČNOST hledá kluky na dlouhodobou spolupráci nebo brigádně jako při výdělek. Nabízíme solo focení pro kluky 18-23 let se sportovní postavou, za focení 8.000 – 10.000 kč ihned po focení. Hledáme modely z celého Česka a Slovenska, cestovné kompletně hradíme. Amatérské aktuální fotky obličeje a celé postavy ve spodním prádle s tel. kontaktem posílejte na email xstudio@email.cz

Kraj : Praha

Telefon : +420728888881

E-mail : xstudio@email.cz

Osoba : Lukas

Uklízečka v mateřžské škole

Mateřská škola, Praha 8, U Sluncové 10a, hledá uklízečku na plný nebo částečný úvazek, s nástupem ihned. Nejlépe paní v důchodu.

Město : Praha

Telefon : 607530342

E-mail : msusluncove@seznam.cz

Hledáme hospodyni/chůvu

Hledáme hospodyni/chůvu do školky na Praze 4.

Školka je pro 24 dětí ve věku od 1-5 let.

Náplň práce:
- realizace výchovné činnosti
- péče o čistotu ve školce
- výdej stravy

Požadujeme:
-zdravotnické/pedagogické vzdělání do MŠ/ akreditovaný kurz chůvy s kódem 69-017-M)
- flexibilitu, kladný vztah k dětem
- hra na hudební nástroj či znalost anglického jazyka výhodou

Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr
- stravu na pracovišti zdarma
- možnost dalšího vzdělávání
- moderní prostředí
- dovolená + sick days
- možnost nástupu ihned

V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete Váš životopis na email: veronika.nemcova@firemniskolky.cz

Město : Praha

Telefon : 773665885

E-mail : veronika.nemcova@firemniskolky.cz

Recepční-praktická sestra Soukromá klinika LOGO s.r.o.

příjemné vystupování a empatické jednání, odolnost vůči stresu, zájem se dále vzdělávat v oboru, znalost anglického jazyka vítána.

Příjemné a přátelské prostředí a práci v mladém kolektivu, možnost dalšího vzdělávání.

Kraj : Praha

Telefon : 734152999

E-mail : lydie.charouzova@logoped.cz

Osoba : Lydie Charouzová

řidič a prodejce

Hledám solidního,spolehlivého řidiče a prodejce v 1 osobě na brigádu o víkendech.Jedná se o stánkový prodej na poutích.Může být i důchodce. Požaduji řidičský průkaz sk.B. Ostrava a okolí. solidní jednání,více informací na tel. 736762888

Město : Ostrava

Kraj : Moravskoslezský

Telefon : 736762888

E-mail : anna.boudova@email.cz

Osoba : Anna Boudová

<<   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244  >>