(nepovinné)

Soukromá školka v Praze 1

Soukromá školka v Praze 1 nabízí práci kvalifikované chůvě - profesní kvalifikace "Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky (kód: 69-017-M)".
Rozsah práce dle dohody.

Životopisy na email mini.misa@email.cz

Město : Praha

Telefon : 777140347

E-mail : mini.misa@email.cz

úklidový pracovník

pro pracoviště v Kuřimi přijmeme pracovníky na zkrácené 3-4 hodinové úvazky na úklidové práce v kteroukoli denní, odpolední nebo noční dobu dle domluvy požadujeme trestní bezúhonnost, zodpovědnost,pečlivost

Nabízímeme :

85-100,-Kč/h, firemní benefity, dlouhodobou spolupráci

Město : Brno-venkov

Kraj : Jihomoravský

Telefon : 602540305

E-mail : luxusplus@seznam.cz

Osoba : Jarmila Chutná

Operátor/ka ve výrobě AUTOMOTIVE

Náplň práce: • výroba koberců a plastů do aut pro významnou automobilovou společnost Požadavky: • spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost • manuální zručnost • ochota pracovat na směny (3 směnný provoz) Nabídnout můžeme: • zajímavé finanční ohodnocení • možnost ubytování • platové podmínky až 23 000 Kč • možnost týdenních záloh • pozice vhodná pro muže, ženy i páry • stabilní zaměstnání na HPP včetně kariérního růstu

Město : Pardubice

Kraj : Pardubický

Telefon : 727921815

E-mail : geislerova@pavmart-psv.cz

Osoba : Nikola Geislerová

Pomocná síla do kuchyně

Do mateřské školy na Jižním městě v Praze přijmeme pomocnou sílu do školní kuchyně.

Město : Praha

Telefon : 732857403

E-mail : msjanouchova@seznam.cz

Hledáme paní učitelku

Do mateřské školy na Jižním městě v Praze přijmeme kvalifikovanou paní učitelku.

Město : Praha

Telefon : 737401738

Prodavč/ka v chovatelských potřebách na Dobříši

čistý trestní rejstřík, komunikativnost, pečlivost, flexibilitu a spolehlivost

práce na HP nebo DPČ ,nástup možný ihned, dobré platové ohodnocení, možnost plánování pracovní doby

Město : Praha-západ

Kraj : Středočeský

Telefon : 777323641

Web : http://www.ajax-chovatel.cz/

Řidič vysokozdvižného vozíku

• základní vzdělání • platný průkaz VZV či zkušenosti s řízením VZV

? typ úvazku ? HPP (hlavní pracovní poměr) ? pracovní úvazek na dobu určitou (1 rok), poté možné převedení na neurčito ? dvousměnný provoz (ranní 6:00 ? 14:00, odpolední 14:00 ? 22:00) ? nástup dle domluvy ? měsíční mzda 20 300 Kč až 22 800 Kč ? každoroční bonus ? delší dovolená ? stravování zcela ZDARMA

Město : Cheb

Kraj : Karlovarský

E-mail : job@md-personalservice.de

Pracovník montáží oken a dveří

- orientaci ve stavebnictví - zručnost, samostatnost, pečlivost - fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav - logické a technické myšlení - odpovědnost za svěřený úkol - pracovní nasazení Výhodou: - praxe v oboru vítána - zkušenost se čtením v projektové dokumentaci - pracovní flexibilita - řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme: - práci ve stabilní společnosti s 20letou tradicí - jednosměnný provoz - platové ohodnocení 30.000 - 40.000 Kč - sleva na firemní výrobky - práci v příjemném prostředí - nástup možný ihned - práce vhodná pro OSVČ

Město : Přerov

Kraj : Olomoucký

E-mail : Fabelton@seznam.cz

Příležitost změnit si život

Hledám do svého týmu veselého a pozitivního leadra (teď přemýšlím, jak je leader v ženském rodě? 🙂 Co by ho mělo bavit? Cestovat 🙂 organizovat a pořádat workshopy, tvořit webináře, komunikovat s lidmi jak osobně, tak přes sociální sítě. Pak ještě zdravý selský rozum, tah na branku a něco málo obchodních zkušeností, v případě zájmu nebo doporučení prosím o telefon, domluvíme osobní setkání. Díííky!! A klidně pište i když neznáte leadra, ale chtěli byste profitovat v neustále roustoucím cestovním ruchu 🙂

Telefon : 735121412

E-mail : PetrCvejnpce@gmail.com

Ostraha Úvaly

Společnost RP- Security s.r.o. hledá zaměstnance ostrahy.Nabízíme: práci na dohodu, na vedlejší ,nebo hlavní pracovní poměr, odpovídající finanční ohodnocení, čisté pracovní prostředí.Požadujeme: věk nad 18 let, psychickou a fyzickou způsobilost, odpovědný přístup, pracovní loajalitu, časovou flexibilitu, čistý trestní rejstřík.Jšdná se o vlakovou mobilní ostahu v úseku Úvaly-Pečky.

Společnost RP- Security s.r.o. hledá zaměstnance ostrahy.Nabízíme: práci na dohodu, na vedlejší ,nebo hlavní pracovní poměr, odpovídající finanční ohodnocení, čisté pracovní prostředí.Požadujeme: věk nad 18 let, psychickou a fyzickou způsobilost, odpovědný přístup, pracovní loajalitu,

Město : Středočeský

Telefon : 739873281

E-mail : sohaj.miroslav@rp-security.cz

Osoba : Šohaj Miroslav

<<   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244  >>