(nepovinné)

Soukromá školka Praha 1

Malá soukromá školka v Praze 1 nabízí práci, jedná se o péči o děti + úklid. Zájemkyně by měla splňovat kvalifikační předpoklady pro práci s dětmi do 3 let. Rozsah práce dle dohody.

Dále požadujeme: spolehlivost a čistý TR.

Životopisy zasílejte na mini.misa@email.cz

Město : Praha

Telefon : 777140347

E-mail : mini.misa@email.cz

Chcete si doma přivydělat? Pro zájemce z celé ČR!

Nabízíme všem možnost nenáročného a zajímavého výdělku z pohodlí domova. K dispozici máme více druhů práce doma. Jedná se o skládání, kompletování, balení různých výrobků, kompletace propisek, reklamních prospektů, upomínkových předmětů, sestavování různých řemeslných výrobků, korálků, hraček, výroba šperků, plnění obálek a další. Výběr dané práce doma je pouze na Vás. U řady nabídek je odbyt zajištěn a není vyžadována žádná distribuce ani prodej. Všechny potřebné komponenty a materiály jsou průběžně dodávány v množství, které zvládnete a sami si určíte. Dodávka probíhá poštou a poštovné je hrazeno zpětně, vždy s výdělkem. Při aktivním zapojení lze vydělat až 16.000 Kč měsíčně! V případě zájmu o práci doma další informace a instrukce zašleme e-mailem.

Kraj : Praha

Telefon : 000000000

E-mail : infovydelek@post.cz

Osoba : Adam Novák

Pracovník úklidu

pracovitost, trestní bezúhonnost, ochotu dojíždět

Nabízímeme :

příjemný pracovní kolektiv a klidné zázemí rodinné firmy

Město : Mladá Boleslav

Kraj : Středočeský

Telefon : 770 630 030

E-mail : PEBAMA2018@gmail.com

Web : www.pebama.cz

Osoba : Bára Kofroňová

Manažer ostrahy - Severní Čechy

Významná a stabilní společnost s dlouhodobou působností na českém trhu hledá vhodné kandidáty na pozici Manažer ostrahy s působností v Severních Čechách. Požadujeme: • zkušenost s vedením týmu, • schopnost jednání s lidmi, • zkušenost s vytvářením reportů a podkladů pro mzdy, • řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič, • minimální požadované vzdělání: středoškolské s maturitou • trestní bezúhonnost.

Nabízíme: ? zaměstnání na hlavní pracovní poměr, ? kancelář v Litvínově, ? služební telefon, notebook, vozidlo (i pro soukromé účely) ? odpovídající mzdové ohodnocení. Nabízená měsíční mzda: od 30 000,- Kč. Zvýšení mzdy po zaučení. Životopisy zasílejte e-mailem.

Město : Ústecký

Kraj : Ústecký

Telefon : 736508848

E-mail : Bara.Kadlecova@orlen.pl

Osoba : Bára Kadlecová

Práce v kasinu

Co Vás čeká: obsluha zařízení v baru, obsluha pokladny a výherních automatů zodpovědnost za stav pokladny komunikace s hosty a jejich obsluha zajištění profesionálního zákaznického servisu Koho hledáme my? kandidáta/kandidátku, který/á má zájem o práci s lidmi zodpovědnou, přátelskou a komunikativní osobnost předchozí zkušenosti v baru/restauraci jsou výhodou, nikoliv podmínkou Požadujeme: profesionální vystupování, reprezentativní vzhled trestní bezúhonnost, časovou flexibilitu - práce na směny (denní i noční)

nadstandardní platové ohodnocení (24000-26000 Kč měsíčně), bonusy, příplatky, vysoké spropitné stabilní práci na hlavní pracovní poměr možnosti kariérního růstu práci v mladém, dynamickém kolektivu

Město : Plzeňský

Kraj : Plzeňský

E-mail : nejtkova@rebuystars.com

Osoba : Aneta Nejtková

kandidáta/kandidátku, který/á má zájem o práci s lidmi zodpovědnou, přátelskou a komunikativní osobnost předchozí zkušenosti v baru/restauraci jsou výhodou, nikoliv podmínkou profesionální vystupování, reprezentativní vzhled trestní bezúhonnost, časovou flexibilitu - práce na směny (denní i noční)

nadstandardní platové ohodnocení (24000 - 26000 měsíčně), bonusy, příplatky, vysoké spropitné stabilní práci na hlavní pracovní poměr možnosti kariérního růstu práci v mladém, dynamickém kolektivu

Kuchařku, pomocnou sílu do kuchyně

Nabízíme práci kuchařky - nejlépe praxi ve školní jídelně. Práci pomocné pracovnice - chuť do práce. Umíme ohodnotit finančně dobrou práci. Nástup kuchařky od září 2018. Nástup pomocná pracovnice - ihned nebo dle dohody.

Krásnou zrekonstruovanou kuchyń. Pohodový kolektiv. Ranní směny, víkendy volné. Pracovní doba 6.30-15.00 hod. kontakt. 774 432 915

Kraj : Praha

Telefon : 774432915

E-mail : jidelna@zssutka.cz

Dobrý den Jsme jednotlivci

Dobrý den Jsme jednotlivci a my jsme chtěli pomáhat pouze jednotlivcům, kteří jsou v kontextu půjček na své osobní účty investičních dluhů a nájemníků apod. Ve výši 3% až 5% úroků, vážných Čestný Nyní kontaktujte nás a dejte nám vědět, kolik peněz si přejete půjčit Příjemná odpověď by byla k dispozici do 24 hodin od obdržení vaší žádosti. Máte-li zájem, kontaktujte mě na adrese

sarbinekavaldo25@gmail.com

Město : Praha

Telefon : 5465578969

E-mail : sarbinekavaldo25@gmail.com

Objektová/ý vedoucí

Náplň práce: - Kontrola kvality prováděných prací - Vedení kolektivu - Zpracování mzdových podkladů - Řešení reklamací -Objednávání spotřebního materiálu potřebného pro úklid Požadujeme: - ŘP sk. B výhodou - Ukončené středoškolské vzdělání (maturita, výuční list) - Zkušenosti s úklidem bytových domů, administrativních budov a rezidenčních center výhodou - Trestní bezúhonnost - Základní znalost práce na PC - Organizační schopnosti - Komunikativnost Nabízíme: - Práci ve stabilní společnosti - Dobrá dostupnost MHD - Dobré platové podmínky

Kraj : Praha

Telefon : 257220070

E-mail : info@azura.cz

Osoba : Kateřina Keilová

ZŠ Rakovského v Praze 12 přijme od září 2018

Základní škola Rakovského v Praze 12 přijme od září zaměstnance na pozice:
1. Učitel/ka pro I.stupeň
2. Vychovatel/ka do ŠD

Kvalifikace dle zákona o pedagogických pracovnících.
Osobní pohovor nutný.

Děkujeme za nabídky.

Město : Praha

Telefon : 775444616

E-mail : pavel.nedbal@zsrakovskeho.cz