Insolvenční správce a advokát hledá na poloviční až ¾ úvazek spolehlivou sekretářku do kanceláře v Praze 4 - Podolí

Obsahem pracovní náplně je vedení kanceláře advokáta a insolvenčního správce, zejména pak vyřizování, přijímání, odesílání a evidování běžné korespondence, organizace chodu kanceláře, vyřizování telefonické, faxové a emailové komunikace kanceláře, organizace spisové agendy, administrativní podpora a zajištění vnitřní komunikace s pracovníky kanceláře a další práce dle pokynů zaměstnavatele. Požadavky: pečlivost, spolehlivost, znalost práce na PC (textový editor) Kontakt: fischer@ak-fischer.cz

Nabízímeme :

Nástup ihned. Plat dle dohody.

Kraj : Praha

Zdravotní sestra v Německu + jazykový kurz

Podle úrovně znalosti německého jazyka se budete účastnit jazykového kurzu. V průběhu bezplatných kurzů německého jazyka do úrovně A2 od nás dostanete finanční podporu 300€ měsíčně. Tento intenzivní kurz trvá 2 - 4 měsíce a uskuteční se v Drážďanech. Poplatky spojené s příjezdem do Drážďan Vám uhradíme. Po ukončení kurzu A2 s Vámi uzavřeme pracovní smlouvu s 20 hodinovou týdenní pracovní dobou jako ošetřovatelka. Vyděláte si cca 650€ čistého. Třikrát týdně se budete nadále zdarma účastnit německého kurzu do úrovně B2. Kurz bude zakončen jazykovou zkouškou, která je nutná k uznání Vašeho diplomu v Německu. Po uznání diplomu všeobecné zdravotní sestry s Vámi uzavřeme pracovní smlouvu na plný úvazek (cca 35 hodin týdně), vyděláte si cca 1250€ čistého. Po celou dobu je Vám bezplatně zprostředkováno ubytování v Drážďanech. Ozvěte se nám – tohle je Vaše šance! Kontaktujte nás od pondělí do pátku od 08:00 do 17:00 hodin. Účast na kurzu je omezená. O termínech se prosím informujte emailem nebo telefonicky. Práce je určená i čerstvým absolventům! Vyžadujeme: Diplom: Bakalář (Bc.): studijní program ošetřovatelství, obor všeobecná sestra nebo Diplomovaný specialista (DiS.): obor diplomovaná všeobecná sestra Nabízíme Vám: • Ubytování zdarma • Bezplatný kurz německého jazyka • Měsíční jízdenku po Drážďanech • Cestovní připojištění • Příplatky za: noční, víkendy, svátky a přesčasy • Osobní zákaznickou podporu v rodném jazyce Naše kontakty jsou Vaší šancí!

Město : Teplice

Kraj : Ústecký

Telefon : +49 0152 08578468

E-mail : bandruskivova@personalservice-alpha.de

Hledáme učitelku do MŠ

Hledáme paní učitelku do MŠ Praha Kolovraty na celý úvazek od 27.8.2018.

Město : Praha

Telefon : 267 711 342

E-mail : skolka.kolovraty@seznam.cz

Web : www.mskolovraty.cz

Hledáme učitelku

MŠ Sluneční (Praha 10 - Uhříněves) hledá učitelku na celý úvazek, může být i nekvalifikovaná, převážně na odpolední službu. Zástup za MD. Možnost prodloužení pracovního poměru. Nástup 27.8.2018.

Město : Praha

Telefon : 737386103

E-mail : info@msslunecni

Hledáme asistenta pedagoga

MŠ Sluneční (Praha 10 - Uhříněves) hledá asistenta pedagoga na 0,50 úvazku k dítěti se čtvrtým stupněm podpůrného opatření. Nástup ihned.

E-mail : info@msslunecni.cz

Specialista inkasního oddělení

- Minimálně , SŠ nebo odborné vyučení s maturitou - Praxe na obdobné pozici je výhodou, ne však podmínkou - Jasný, srozumitelný a příjemný projev - Znalost ČJ - mluvená i psaná forma - Základní znalost práce na PC - Vytrvalost a nadšení

- Práci na HPP na dobu neurčitou - Férový a individuální přístup (podpora ve všech směrech) - Zajímavé finanční ohodnocení (základní hrubá mzda + bonusové ohodnocení) - Průběžné školení a další rozvoj odborných dovedností a znalostí - Možnost kariérního růstu - Firemní akce, občerstvení na pracovišti je u nás samozřejmostí - Stravenky 100Kč/odpracovaný den - Odměna za doporučení nového zaměstnance - Přátelskou atmosféru a dobrou náladu na pracovišti - Moderní kanceláře v centru Prahy - Nástup možný ihned

Kraj : Praha

E-mail : matyas.fiala@de-vries-justitia.cz

Osoba : Matyáš Fiala

Provozní a uklizečka v Ekoškolce Rozárce

Ekocentrum Podhoubí hledá uklízečku a provozní do Ekoškolky Rozárky, soukromé školky s ekologicky orientovanou výukou. termín nástupu: duben/květen 2018 místo práce: pobočka Praha – Troja typ úvazku: 1,0 finanční ohodnocení: 17 000 - 20 000 Kč náplň práce: - běžný denní úklid prostor školky (vytírání, zametání, mytí sociálních zařízení, utření prachu, praní dětského povlečení a ručníků, úklid kuchyně,…) - pomoc se servírováním oběda, úklid kuchyně - příprava dopoledních i odpoledních svačin (sestavování jídelníčku, objednávání závozů, výroba svačin) - pomoc s údržbou zahrady - další drobná údržba (výměna žárovek, dotahování klik, sekání zahrady,…) - občasná pomoc u dětí (pomoc s dětmi při oblékání a odchodu ven apod.) požadujeme: - pečlivost a spolehlivost při úklidu - vztah ke zdravému stravování - praxi s úklidem či provozem školky výhodou - kladný vztah k dětem - ochotu spolupracovat s týmem Ekoškolky Rozárky

- práci v příjemném kolektivu a prostředí - zázemí dlouhodobě fungující organizace Zřizovatelem Ekoškolky Rozárky je Ekocentrum Podhoubí, organizace zaměřená na ekologickou výchovu zejména předškolních dětí. Kromě školky realizujeme také výukové programy pro školy, akce pro veřejnost, krátkodobé i dlouhodobé vzdělávání učitelů MŠ a rodičů předškolních dětí. Více informací naleznete na www.podhoubi.cz V případě zájmu posílejte nejpozději do 15. dubna svůj životopis kontaktní osobě: Eva Sůrová, e-mail: eva.surova@podhoubi.cz.

Kraj : Praha

E-mail : eva.surova@podhoubi.cz

Web : www.podhoubi.cz

Osoba : Eva Sůrová

Zedník a pomocný dělník

Požadujeme vyučení v oboru nebo zkušenosti v profesi, vhodný zdravotní stav, výhodou ŘP sk. B.

Zavedená stavební firma hledá schopné a zkušené spolupracovníky na pozici zedník a pomocný dělník na HPP , DPP nebo ŽL . Náplň práce : hrubé stavby, omítky, fasády, dlažby, obkladačské a sádrokartonářské práce. Jedná se o dlouhodobou spolupráci u realizaci stavebních zakázek v regionu. Nástup možný ihned.

Město : Zlínský

Kraj : Zlínský

Telefon : 739 467 387

Operátor/ka ve výrobě AUTOMOTIVE

Náplň práce: • výroba koberců a plastů do aut pro významnou automobilovou společnost Požadavky: • spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost • manuální zručnost • ochota pracovat na směny (3 směnný provoz) Nabídnout můžeme: • zajímavé finanční ohodnocení • možnost ubytování • platové podmínky až 23 000 Kč • možnost týdenních záloh • pozice vhodná pro muže, ženy i páry • stabilní zaměstnání na HPP včetně kariérního růstu

Město : Pardubice

Kraj : Pardubický

Telefon : 727921815

E-mail : geislerova@pavmart-psv.cz

Osoba : Nikola Geislerová

ZŠ Rakovského v Praze 12 přijme vychovatelku do ŠD

ZŠ Rakovského v Praze 12 přijme ihned vychovatele/ku do ŠD.

Požadavky: Kvalifikace dle zákona o pedagogických pracovnících.
Osobní pohovor nutný.
Nástup možný ihned!

Děkujeme za nabídky.

Město : Praha

Telefon : 775444616

E-mail : pavel.nedbal@zsrakovskeho.cz

<<   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249  >>