(nepovinné)

Hledáme paní učitelku/pana učitele do MŠ

Mateřská škola Vestec, příspěvková organizace (Praha – západ, 15 min bus z metra C Opatov, nebo 20 min z metra C Budějovické) přijme do svého kolektivu paní učitelku/pana učitele s kvalifikací učitelství pro MŠ, předškolní nebo speciální pedagogika. Spolehlivý, aktivní a tvořivý přístup k práci. Hra na hudební nástroj vítána. Nástup 27.8. 2018
Kontakt: msvestec@seznam.cz , Tel.: 602301212

Město : Praha-západ

Telefon : 602301212

E-mail : msvestec@seznam.cz

Konkursní řízení - ředitel/ředitelka MŠ

Uchazečem může být:
občan České republiky nebo cizí státní občan s trvalým pobytem v ČR, který ovládá český jazyk, a má odborné a další předpoklady pro výkon pracovní pozice:
• odborná kvalifikace pro přímou pedagogickou činnost dle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů ve znění pozdějších předpisů,
• praxi dle § 5 odst. 1 písm. a) výše uvedeného zákona,
• znalost školské problematiky a příslušných právních předpisů,
• znalost zákoníku práce a dalších pracovně právních předpisů,
• základní ekonomické znalosti,
• občanská a morální bezúhonnost,
• organizační a řídící schopnosti,
• dobrý zdravotní stav.

Uchazeč o zařazení do konkursního řízení podá Městské části Praha-Zbraslav písemnou přihlášku, jako samostatný dokument, který bude obsahovat tyto náležitosti:
• název pracovní pozice,
• jméno, příjmení a titul,
• datum a místo narození,
• státní příslušnost,
• místo trvalého pobytu
• telefonické spojení a emailovou adresu
• číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního příslušníka,
• datum a podpis.

K přihlášce uchazeč připojí tyto dokumenty:
• strukturovaný profesní životopis,
• doklad o průběhu všech zaměstnání potvrzený posledním zaměstnavatelem,
• motivační dopis,
• návrh koncepce rozvoje příslušné příspěvkové organizace (do 5 normostran A4),
• výpis z Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce (originál či úředně ověřená kopie), u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem, pokud domovský stát takovýto rejstřík nevede nebo jej nevydá, doložit bezúhonnost čestným prohlášením,
• originál lékařského potvrzení o způsobilosti k výkonu funkce ředitele/ředitelky mateřské školy (ne starší 2 měsíců).
• písemný souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely tohoto konkursního řízení ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, v platném znění.

Nástup od 1.8.2018

Přihlášky s výše uvedenými doklady doručte v zalepené obálce na adresu: Úřad městské části Praha-Zbraslav, Zbraslavské náměstí 464, 156 00 Praha-Zbraslav. Přihlášky musí být doručeny poštou nebo osobně nejpozději do pátku 27. 4. 2018 do 12:00 hodin do podatelny Úřadu městské části Praha-Zbraslav, Zbraslavské náměstí 464, 156 00 Praha-Zbraslav.

Obálku označte slovy „KONKURS - NEOTVÍRAT“.

Město : Praha

Telefon : 257111888

E-mail : hana.haubertova@mc-zbraslav.cz

Web : www.mc-zbraslav.cz

Asistentka prodeje (HPP)

Náplň práce: - příjem a prodej zboží - práce se skladovým programem - obsluha webových stránek (redakční systém), a jiná práce na PC - udržování čistoty na prodejně Požadujeme: - ukončené středoškolské vzdělání - spolehlivost - základní znalost AJ - komunikace, psaní emailů - orientace v jezdeckém sortimentu

Nabízímeme :

Místo výkonu práce: Kamenná prodejna Jan Hauzr Praha 5 - Velká Chuchle Nástup možný ihned - bližší informace při osobním jednání Pokud máte zájem o tuto pracovní pozici zašlete, prosím Váš životopis s fotografií na email: janhauzr@janhauzr.cz Více informací také na telefonním čísle: 731 161 939

Kraj : Praha

Telefon : 731161939

E-mail : janhauzr@janhauzr.cz

Web : www.janhauzr.cz

Osoba : Hauzrova Jaroslava

Operátor/ka ve výrobě

Náplň práce: • výroba koberců a plastů do aut pro významnou automobilovou společnost Požadavky: • spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost • manuální zručnost • ochota pracovat na směny (3 směnný provoz) Nabídnout můžeme: • zajímavé finanční ohodnocení • možnost ubytování • platové podmínky až 23 000 Kč • možnost týdenních záloh • pozice vhodná pro muže, ženy i páry • stabilní zaměstnání na HPP včetně kariérního růstu

Město : Pardubice

Kraj : Pardubický

Telefon : 727921815

E-mail : geislerova@pavmart-psv.cz

Osoba : Nikola Geislerová

Všeobecná zdravotní sestra v německém pohraničí m/ž

Diplom: Bakalář (Bc.): studijní program ošetřovatelství, obor všeobecná sestra nebo Diplomovaný specialista (DiS.): obor diplomovaná všeobecná sestra Práce je určená i čerstvým absolventům!

Nabízíme Vám: ? Ubytování zdarma ? Bezplatný kurz německého jazyka ? Měsíční jízdenku po Drážďanech ? Cestovní připojištění ? Příplatky za: noční, víkendy, svátky atd. ? Osobní zákaznickou podporu v rodném jazyce

Město : Český Krumlov

Kraj : Jihočeský

Telefon : 15208578468

E-mail : bandruskivova@personalservice-alpha.de

Web : http://www.personalservice-alpha.de/

Osoba : Bohdana Andruskivova

Úklid: Prodejna SCONTO České Budějovice

Požadujeme: - věk 18+ - spolehlivost a pečlivost - čistý trestní rejstřík V případě zájmu nás kontaktujte na tel. čísle 606 022 025 nebo pište email: praha@cbacorp.cz

Přijmeme pracovníka/pracovnici úklidu na prodejnu SCONTO v Českých Budějovicích. Pracovní doba od pondělí do neděle 7:00-19:00. Jedná se o směnný provoz. Nástup ihned. Nabízíme: - možnost plánování směn - pozice vhodná i pro OZP - práce na DPP nebo na HPP

Město : České Budějovice

Telefon : 606022025

E-mail : praha@cbacorp.cz

Web : http://www.cbacorp.cz

Dobrý den Jsme jednotlivci

Dobrý den Jsme jednotlivci a my jsme chtěli pomáhat pouze jednotlivcům, kteří jsou v kontextu půjček na své osobní účty investičních dluhů a nájemníků apod. Ve výši 3% až 5% úroků, vážných Čestný Nyní kontaktujte nás a dejte nám vědět, kolik peněz si přejete půjčit Příjemná odpověď by byla k dispozici do 24 hodin od obdržení vaší žádosti. Pokud máte zájem, kontaktujte mě na adrese sarbinekavaldo25@gmail.com

Město : Praha-východ

Telefon : 5465578969

E-mail : sarbinekavaldo25@gmail.com

nabídka půjčky

volná místa | 15:25 10.04.2018

Jste v jakékoli financní krizi? Potrebujete úver na refinancování svého domu nebo rozšírení svého podnikání? Potrebujete úver k vyporádání naléhavých dluhu a pobytu u jednoho veritele? Potrebujete zaplatit za zaplacení úctu? atd. Získejte svuj úver od $ 2,000 do $ 150,000,000.00 USD / EURO / POUNDS ve výši 3%. Peníze prevedené na váš úcet do 3 hodin od schválení. Pokud máte zájem o získání úveru, neváhejte nám zaslat žádost prostrednictvím e-mailu: heinzemunkel.loanfirm@gmail.com

Kraj : Praha

Telefon : 777888999

E-mail : heinzmunkel.loanfirm@gmail.com

Web : http://www.stredniskoly-ss.cz/prace-nabidka.php

Osoba : Heinz Munkel

Pomocná kuchařka v MŠ

Do mateřské školy na Černém Mostě hledáme pomocnou kuchařku. Bydliště v okolí výhodou. Jen vážné nabídky. Nabízíme práci v dobrém kolektivu. Životopisy zasílejte na e-mail jidelna@msvybiralova968.cz

Město : Praha

E-mail : reditelna@msvybiralova968.cz

Pečující osoba do dětské skupiny

Do dětské skupiny při mateřské škole Vybíralova 968 na Černém Mostě hledáme pečující osobu na celý úvazek pro práci s dětmi od 2 do 3 let. Požadujeme kvalifikaci dle zákona O dětských skupinách, tj. zdravotní sestra/asistent, učitelka MŠ, vychovatelka, chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky, pracovník v sociálních službách. Nabízíme práci v dobrém kolektivu a nadstandardní finanční ohodnocení v rámci projektu. Nástup červenec 2018. Životopisy prosím zasílat na e-mail. Děkuji.