(nepovinné)

Personál pro novou pobočku Burrito Loco Komunardů

Spolehlivost, výborné komunikační schopnosti, orientaci na zákazníka, slušné vystupování, samostatnost a základní znalost AJ. Předchozí zkušenosti v gastronomii jsou velkou výhodou.

Nabízímeme :

Nadstandartní platové ohodnocení vzhledem k pracovnímu zařazení. Spravedlivý systém odměňování. Možnost postupu ve společnosti a certifikace na vedoucí pozice. Férové jednání a příjemnou atmosféru na pracovišti. 8 hodinové směny s možností jejich plánování. Sponzorované stravování na pracovišti. Zaměstnanecké slevy v rámci společnosti. Jako náš zaměstnanec budete mít na starosti jednoduchou přípravu veškeré studené kuchyně (příprava a zpracování zeleniny pomocí strojů), přípravu jídel na objednávku a jejich následný výdej. Dále budete mít zodpovědnost za čistotu pobočky, zákaznický servis a premiovou kvalitu našich produktů.

Kraj : Praha

E-mail : jan.fikar@burritoloco.cz

Osoba : Jan Fikar

Pomocná síla

Přijmeme pomocnou sílu do menší restaurace. Pracovní doba po - pá 9:00 - 15:00. Náplň práce: úklid restaurace, pomocné práce v kuchyni (čištění zeleniny, brambor, apod.), mytí nádobí, úklid kuchyně. Odměna 510,-/směna 6h + oběd.

Kraj : Praha

Telefon : 732505247

E-mail : barchameleon@seznam.cz

Osoba : Josef Fousek

Základní škola a Střední škola, Praha 10, Vachkova 941

Základní škola, Praha 10, Vachkova 941 přijme vychovatelku do školní družiny přípravné třídy, nástup 1.9.2018 s možností celého i zkráceného úvazku.

Kraj : Praha

Telefon : 723046189

E-mail : bartovad@seznam.cz

Web : www.vachkova941.cz

Hledáme paní učitelku/pana učitele do MŠ

Mateřská škola Vestec, příspěvková organizace (Praha – západ, 15 min bus z metra C Opatov, nebo 20 min z metra C Budějovické) přijme do svého kolektivu paní učitelku/pana učitele s kvalifikací učitelství pro MŠ, předškolní nebo speciální pedagogika. Spolehlivý, aktivní a tvořivý přístup k práci. Hra na hudební nástroj vítána. Nástup 27.8. 2018
Kontakt: msvestec@seznam.cz , Tel.: 602301212

Město : Praha-západ

Telefon : 602301212

E-mail : msvestec@seznam.cz

Konkursní řízení - ředitel/ředitelka MŠ

Uchazečem může být:
občan České republiky nebo cizí státní občan s trvalým pobytem v ČR, který ovládá český jazyk, a má odborné a další předpoklady pro výkon pracovní pozice:
• odborná kvalifikace pro přímou pedagogickou činnost dle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů ve znění pozdějších předpisů,
• praxi dle § 5 odst. 1 písm. a) výše uvedeného zákona,
• znalost školské problematiky a příslušných právních předpisů,
• znalost zákoníku práce a dalších pracovně právních předpisů,
• základní ekonomické znalosti,
• občanská a morální bezúhonnost,
• organizační a řídící schopnosti,
• dobrý zdravotní stav.

Uchazeč o zařazení do konkursního řízení podá Městské části Praha-Zbraslav písemnou přihlášku, jako samostatný dokument, který bude obsahovat tyto náležitosti:
• název pracovní pozice,
• jméno, příjmení a titul,
• datum a místo narození,
• státní příslušnost,
• místo trvalého pobytu
• telefonické spojení a emailovou adresu
• číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního příslušníka,
• datum a podpis.

K přihlášce uchazeč připojí tyto dokumenty:
• strukturovaný profesní životopis,
• doklad o průběhu všech zaměstnání potvrzený posledním zaměstnavatelem,
• motivační dopis,
• návrh koncepce rozvoje příslušné příspěvkové organizace (do 5 normostran A4),
• výpis z Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce (originál či úředně ověřená kopie), u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem, pokud domovský stát takovýto rejstřík nevede nebo jej nevydá, doložit bezúhonnost čestným prohlášením,
• originál lékařského potvrzení o způsobilosti k výkonu funkce ředitele/ředitelky mateřské školy (ne starší 2 měsíců).
• písemný souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely tohoto konkursního řízení ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, v platném znění.

Nástup od 1.8.2018

Přihlášky s výše uvedenými doklady doručte v zalepené obálce na adresu: Úřad městské části Praha-Zbraslav, Zbraslavské náměstí 464, 156 00 Praha-Zbraslav. Přihlášky musí být doručeny poštou nebo osobně nejpozději do pátku 27. 4. 2018 do 12:00 hodin do podatelny Úřadu městské části Praha-Zbraslav, Zbraslavské náměstí 464, 156 00 Praha-Zbraslav.

Obálku označte slovy „KONKURS - NEOTVÍRAT“.

Město : Praha

Telefon : 257111888

E-mail : hana.haubertova@mc-zbraslav.cz

Web : www.mc-zbraslav.cz

Asistentka prodeje (HPP)

Náplň práce: - příjem a prodej zboží - práce se skladovým programem - obsluha webových stránek (redakční systém), a jiná práce na PC - udržování čistoty na prodejně Požadujeme: - ukončené středoškolské vzdělání - spolehlivost - základní znalost AJ - komunikace, psaní emailů - orientace v jezdeckém sortimentu

Místo výkonu práce: Kamenná prodejna Jan Hauzr Praha 5 - Velká Chuchle Nástup možný ihned - bližší informace při osobním jednání Pokud máte zájem o tuto pracovní pozici zašlete, prosím Váš životopis s fotografií na email: janhauzr@janhauzr.cz Více informací také na telefonním čísle: 731 161 939

Kraj : Praha

Telefon : 731161939

E-mail : janhauzr@janhauzr.cz

Web : www.janhauzr.cz

Osoba : Hauzrova Jaroslava

Operátor/ka ve výrobě

Náplň práce: • výroba koberců a plastů do aut pro významnou automobilovou společnost Požadavky: • spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost • manuální zručnost • ochota pracovat na směny (3 směnný provoz) Nabídnout můžeme: • zajímavé finanční ohodnocení • možnost ubytování • platové podmínky až 23 000 Kč • možnost týdenních záloh • pozice vhodná pro muže, ženy i páry • stabilní zaměstnání na HPP včetně kariérního růstu

Město : Pardubice

Kraj : Pardubický

Telefon : 727921815

E-mail : geislerova@pavmart-psv.cz

Osoba : Nikola Geislerová

Všeobecná zdravotní sestra v německém pohraničí m/ž

Diplom: Bakalář (Bc.): studijní program ošetřovatelství, obor všeobecná sestra nebo Diplomovaný specialista (DiS.): obor diplomovaná všeobecná sestra Práce je určená i čerstvým absolventům!

Nabízíme Vám: ? Ubytování zdarma ? Bezplatný kurz německého jazyka ? Měsíční jízdenku po Drážďanech ? Cestovní připojištění ? Příplatky za: noční, víkendy, svátky atd. ? Osobní zákaznickou podporu v rodném jazyce

Město : Český Krumlov

Kraj : Jihočeský

Telefon : 15208578468

E-mail : bandruskivova@personalservice-alpha.de

Web : http://www.personalservice-alpha.de/

Osoba : Bohdana Andruskivova

Úklid: Prodejna SCONTO České Budějovice

Požadujeme: - věk 18+ - spolehlivost a pečlivost - čistý trestní rejstřík V případě zájmu nás kontaktujte na tel. čísle 606 022 025 nebo pište email: praha@cbacorp.cz

Přijmeme pracovníka/pracovnici úklidu na prodejnu SCONTO v Českých Budějovicích. Pracovní doba od pondělí do neděle 7:00-19:00. Jedná se o směnný provoz. Nástup ihned. Nabízíme: - možnost plánování směn - pozice vhodná i pro OZP - práce na DPP nebo na HPP

Město : České Budějovice

Telefon : 606022025

E-mail : praha@cbacorp.cz

Web : http://www.cbacorp.cz

Dobrý den Jsme jednotlivci

Dobrý den Jsme jednotlivci a my jsme chtěli pomáhat pouze jednotlivcům, kteří jsou v kontextu půjček na své osobní účty investičních dluhů a nájemníků apod. Ve výši 3% až 5% úroků, vážných Čestný Nyní kontaktujte nás a dejte nám vědět, kolik peněz si přejete půjčit Příjemná odpověď by byla k dispozici do 24 hodin od obdržení vaší žádosti. Pokud máte zájem, kontaktujte mě na adrese sarbinekavaldo25@gmail.com

Město : Praha-východ

Telefon : 5465578969

E-mail : sarbinekavaldo25@gmail.com

<<   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249  >>