(nepovinné)

Logopedka do mateřské školy

Mateřská škola v Praze 10, Strašnicích hledá logopedku. Smlouva na DPP, DPČ nebo faktura za služby. Pracovní doba dle dohody.

Město : Praha

Telefon : 274770140

E-mail : msvestinu@volny.cz

Teta do dětské skupiny

Dětská skupina Ministerstva průmyslu a obchodu přijme tetu/pečující osobu na DPP/DPČ.

Hlavní náplň práce:
• Zodpovědnost za péči a výchovu dětí ve věku od dvou let v Dětské skupině Ministerstva průmyslu a obchodu směřující k rozvoji osobnosti dětí;
• zajištění dodržování zásad bezpečnosti a prevence úrazů, vedení dětí k hygienickým návykům a zdravému životnímu stylu, dohled na stravování dětí a dodržování pitného režimu, zajištění udržování vhodných provozních podmínek zařízení.

Požadujeme:
• ukončené SŠ vzdělání s jednou z následujících kvalifikací (dle zákona o dětských skupinách 247/2014 Sb.):
o vzdělání sociálního pracovníka nebo pracovníka v sociálních službách,
o vzdělání všeobecné sestry, zdravotnického asistenta, ošetřovatele, porodní asistentky, zdravotně-sociálního pracovníka nebo zdravotnického záchranáře,
o vzdělání učitele mateřské školy nebo učitele prvního stupně základní školy;
o profesní kvalifikace chůvy pro děti do zahájení povinné školní docházky;
• organizační a komunikační schopnosti, kreativitu;
• zkušenosti s péčí a výchovou dětí předškolního věku;
• proškolení v oblasti první pomoci;
• občanskou bezúhonnost;
• zdravotní způsobilost k práci s dětmi;
• zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství;
• časovou flexibilitu.

Nabízíme:
• Pracovní pozici na DPP/DPČ;
• zajímavou a samostatnou práci v oboru péče o děti;
• příjemné pracovní prostředí a rodinnou atmosféru;
• 120 Kč na hodinu.

Nástup dle dohody.
Místo výkonu práce Praha 1.
• Osloveni budou pouze uchazeči, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru.
• Zpracování osobních údajů bude provedeno v souladu s příslušnými právními předpisy a v souladu s nařízením Evropské unie č. 2016/679 General Data Protection Regulation (GDPR) pro účely příslušného výběrového řízení.

Město : Praha

E-mail : scholzova@mpo.cz

Web : www.sikulove-mpo.cz

Manager ds. sprzedaży internetowej z językiem czeskim

Wymagania: - Znajomość języka polskiego (w mowie i piśmie) - Podstawy języka html - Znajomość programów graficznych (Adobe Photoshop) - Doświadczenie w obsłudze serwisów aukcyjnych - Rozwinięte umiejętności z zakresu obsługi klienta - Komunikatywność i wysoka kultura osobista - Dobra obsługa komputera (Pakiet MS Office) - Zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków

Nabízímeme :

Oferujemy: - pracę w międzynarodowej i dynamicznie rozwijającej się firmie - stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę - atrakcyjne wynagrodzenie - w pełni wyposażone stanowisko pracy: służbowy laptop oraz telefon - możliwość ciągłego doskonalenia i zdobywania ciekawego doświadczenia - przyjazną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole CV prosimy przesyłać mailowo info@abcfitness.cz, w tytule prosimy podać: nazwę stanowiska Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: Prosimy o dopisanie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych. (čl. 13 Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016, obecného nařízení o ochraně osobních údajů.)

Město : Frýdek-Místek

Kraj : Moravskoslezský

Telefon : 737681564

E-mail : info@abcfitness.cz

Osoba : Marie Oborná

Hledáme chůvu, paní učitelku nebo zdravotní sestru

Dobrý den,
hledáme do naší Dětské skupiny pečující osobu k dětem s praxí a odpovídajícím vzděláním. Nástup možný dle dohody, úvazek HPP nebo 1/2 úvazek.
Hledáme milou kolegyni, která má ráda práci s dětmi i s dospělými, aktivní, kreativní. Znalost Aj výhodou, hra na hudební nástroj.
Nabízíme příjemné pracovní prostředí, dobrý kolektiv.
Životopis s fotografií zasílejte na email.Sídlíme v Roztokách u Prahy, 15 minut z metra Dejvická.
Děkujeme.

Město : Praha

Telefon : 604979754

E-mail : info@skolkazirafa.cz

Úklid ve školce

Hledáme šikovnou paní na úklid v mateřské škole. školka je nová, 2,5 roku otevřená.

Město : Praha

Telefon : 725962375

E-mail : a.bartonova@seznam.cz

Web : www.zsamszlicin.cz

Studentka na doučování žákyně 2. třídy

Hledám studentku nejlépe Pedagogické fakulty oboru Učitelství pro 1. stupeň ZŠ na vyučování mé dcery, která je ve 2. třídě v rámci individuálního (domácího) vzdělávání. Nejlépe 2x-3x týdně v dopoledních hodinách cca na 2 hodiny denně. Lokalita Praha 5 - Řeporyje, 10 min. chůzí od M Luka, zastávka autobusu Slatinová. Odměna 100 Kč/hod. Prosím pouze telefonický kontakt, na e-maily nezvládám reagovat.

Kraj : Praha

Telefon : 774225801

Investice nejen pro důchodce a příjmy z nájmů

Dobrý den, máte malý důchod, volné finanční prostředky a hledáte jak si vylepšit vlastní důchod? Máme pro vás řešení - staňte se investorem projektu Bydlení na splátky tak, že zainvestujete nákup konkrétního domu na splátky pro vybraného klienta už od 200.000 Kč a budete dostávat nájem od klienta každý měsíc několik roků se zhodnocením až 100%. Pokud vás to zaujalo neváhejte volat na telefon +420-775-855692 nebo pište na email: registrace@tradecon.cz a pošleme vám konkrétní příklady pro navázání spolupráce, rovněž získáte provizi za přivedení dalších investorů. I důchodce muže být úspěšný aktivní investor a užívat si důchod naplno. Stránky http://www.bydleninasplatky.info doděláváme.

Kraj : Praha

Telefon : 775855692

E-mail : o.neumann@tradecon.cz

Web : http://www.bydleninasplatky.info

Osoba : Oldřich Neumann

UKLÍZEČKA DO MŠ

Do MŠ na Praze 9 přijmeme milou a pracovitou paní na úklid.Nabízíme fajn kolektiv, příjemné prostředí.

Město : Praha

Telefon : 725914419

E-mail : zastupkyne@mspodkrocinkou.cz

Individuální výuka Španělštiny

Měl bych zájem o výuku Španělštiny. Sám jsem vlastníkem certifikátu A1 a rád bych se učil především konverzací. Dlouhodobější plán je udělat si certifikát A2, ale předtím se do toho potřebuji trochu dostat. Váš předpoklad je jak plynulost v jazyce, tak i znalost gramatiky a schopnost ji vysvětlit. Setkání by probíhalo vždy v Praze, kde a kdy konkrétně upřesníme. Výuka bude probíhat v cca. 1,5 hod blocích případně i déle (dle domluvy). Hodinová mzda je 150 - 250 kč (v závislosti na zkušenostech). Prosím zašlete životopis nebo alespoň základní informace o své osobě. Díky

Kraj : Praha

Telefon : 605148823

E-mail : m.nemejovsky@seznam.cz

Hledáme učitele češtiny

Naše požadavky: rodilý mluvčí nebo jazykový certifikát C1-C2 časová flexibilita pro výuku v ranních a večerních hodinách spolehlivost, odpovědnost a loajalita aktivní a kreativní přístup

Nabízíme: úspěšná a stabilní společnost mezinárodní tým dlouhodobá spolupráce vyučování skupin nebo jednotlivců flexibilní pracovní doba studenti z celého světa bezplatné výukové materiály, PC, kopírování a wifi Pokud máte zájem, pošlete nám svůj životopis na abroad1@msmacademy.eu

Kraj : Praha

E-mail : abroad1@msmacademy.eu

Novinky, aktuality

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému. O projektu práce ve školství:Práce ve školství je jedinečné místo kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.