(nepovinné)

Hledáme paní učitelku do MŠ

Hledáme kvalifikovanou paní učitelku do Mateřské školy V Benátkách, Praha 4.
Bližší informace na telefon: 602604420.

Město : Praha

Operátor výroby-skladník

Nabízímeme :

Přijmeme muže do výroby hydrauliky!!! Pracovní pozice: operátor výroby-skladník, řidič VZV (retrak) Místo výkonu práce: Vrchlabí Mzda: až 130Kč/hod. + bonusy 3směnný provoz,12-ti hodinové turnusy Pro více informací volejte ZDARMA 800 128 128

Město : Královéhradecký

Kraj : Královéhradecký

Telefon : 800 128 128

E-mail : nabor@awaglobal.cz

Osoba : Brožová

Přijmeme kuchařku do mateřské školky

Přijmeme kuchařku do školní jídelny na plný úvazek. Nástup možný ihned.
Pracovní náplň-výroba a výdej běžných druhů jídel a moučníků.
Nabízíme příjemný kolektiv, dotované stravování, příspěvek na pracovní oblečení.
Volejte MŠ Praha 8 Šimůnkova 13
Pí. Hukalová tel. 728 109 287

Město : Praha

Telefon : 728 109 287

E-mail : jidelna@ms-simunkova.cz

Město : Praha

Řidič MKD skupina C+E

Přijmeme řidiče sk. C+E pro MKD na vozidlo Mercedes Euro 6 i bez praxe, rádi zaučíme. Nabízíme přátelský přístup, stabilní práci, plat se skládá ze základu a diet, vyplácíme 2x měsíčně formou záloh. Jezdí se ČR,Slovensko,Německo. Průměrný měsíční nájezd 10 tisíc km. Možnost parkování v místě bydliště.Mzda 30000+ bonusy

Město : Jihomoravský

Kraj : Jihomoravský

Telefon : 601561849

E-mail : brenet.zdrazil@gmail.com

Osoba : Pavel Zdražil

Obsluha bistra Urban Fresh

Pracovní náplň: - obsluha zákazníků (požadujeme příjemné proaktivní vystupování) - práce s pokladnou - příprava prodávaných produktů

Jsme zcela nový koncept zdravého rychlého občerstvení přicházejícího z Německa. Zakládáme si na čerstvosti a zdravém životním stylu. Nabízíme plat 20 000 Kč "čistého" za měsíc, 8 hodinovou pracovní směnu, příjemné pracovní prostředí, možnost postupu na vyšší pozici, případně podílení se na chodu nových poboček. Po zkušební době samozřejmě i motivační odměny. Najdete nás v OC Chodov. Full time / part time / brigáda. Je to jen o prioritách. Neváhej a přijď se za námi podívat nebo nás kontaktuj na čísle 777 952 141. Nástup možný ihned.

Kraj : Praha

Telefon : +420 777 952 141

E-mail : kureneva@urbanfresh.eu

Osoba : Yulia

učitelka mš

MŠ Dolinka v Praze 4 - Komořanech hledá paní učitelku na plný úvazek. Nástup nejpozději od listopadu 2018 (možno i dříve, dle dohody). Požadujeme spolehlivost a kladný přístup k dětem. Praxe vítána.
Nabízíme hezké a přátelské prostředí, možnost seberealizace a dalšího vzdělávání.
Nabídky posílejte na mail: starkova@zskdolum.cz.

Město : Praha

Telefon : 724724330

E-mail : msdolinka@zskdolum.cz

Geodet

spolehlivost, řidičské oprávnění sk. B, vzdělání v oboru geodézie

platové ohodnocení: 21.000,- Práce v úzkém kolektivu zaměstnanců Benefity v podobě stravenek, 5 týdnů dovolené, prémie.

Město : Ústí nad Orlicí

Kraj : Pardubický

Telefon : +420 739 212 606

E-mail : geodes@geodes.cz

Web : www.geodes.cz

Osoba : Ing. Pavel Šilar

Asistent pedagoga

Dobrý den,hledám pro svého 4letého syna asistenta pedagoga do MŠ Rumunská v Čelákovicích.Je to na zkrácený úvazek (20.týdně).

Město : Středočeský

Telefon : 774203300

E-mail : luciesochurkova@email.cz

Obchodní zastupkyně/zástupce - čechy

- dobré komunikační a prezentační dovednosti - reprezentativní vystupování a upravený vzhled - rozvíjet dovednosti v oblasti prodeje - vysoké pracovní nasazení - řidičský průkaz sk.B - práce na ŽL - spolehlivost - předchozí zkušenosti v oboru výhodou

- motivační finanční ohodnocení s pohyblivou složkou - přátelský kolektiv - pružnou pracovní dobu - firemní automobil pro služební cesty - kariérní růst - benefity: firemní sauna, zapůjčení pracovního nářadí a zábavné techniky (rafty, skákací hrad..), firemní akce

Telefon : 558 341 277

E-mail : romana.pirova@bradop.cz

Web : www.bradop.cz

Osoba : Romana Pírová

<<   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   257   258   259   260   261   262   263   264   265   266   267   268   269   270   271   272   273   274   275   276   277   278   279   280   281   282   283   284   285   286   287   288   289   290   291   292   293   294   295   296   297   298   299   300   301   302   303   304   305   306   307   308   309   310   311   312   313   314   315   316   317   318   319   320   321   322   323   324   325   326   327   328   329   330   331   332   333   334   335   336   337   338   339   340   341   342   343   344   345   346   347   348   349   350  >>