(nepovinné)

Učitel/ka 1. stupně

ZŠ Kunice přijme od srpna 2019 učitele/ku I. stupně.

Nabízímeme :

Nabízíme nízký počet žáků ve třídě, moderní prostředí malé školy, podporu DVPP, možnost školního bytu. CV zasílejte na skola@zskunice.cz.

Město : Praha-východ

Kraj : Středočeský

E-mail : skola@zskunice.cz

Web : www.zskunice.cz

Vrtný dělník

- vzdělání technického směru, případná maturita výhodou - schopnost práce v náročném provozu a prostředí - ochota cestovat a učit se novým věcem - manuální zručnosti a fyzická zdatnost - znalost cizího jazyka výhodou

- zajímavou, perspektivní práci - možnost seberealizace a profesního růstu - zázemí a stabilitu silné skupiny společností - motivující mzdové ohodnocení - nadstandardní systém zaměstnaneckých benefitů

Město : Hodonín

Kraj : Jihomoravský

Telefon : 518315707

E-mail : gregrova@mnd.cz

Web : www.mnd-drilling.eu

Osoba : Leona Grégrová

Učitelka k dětem předškolního věku

Hledáme učitelku do soukromé školky a to k dětem od 4 - 6 let.
Samozřejmostí je loajalita, láskyplný vztah k dětem, respektující přístup...
Nástup 1.9.2019. Mzda 30 000,- Kč

Město : Praha

Telefon : 724272191

E-mail : cvcpraha9@seznam.cz

Web : www.cvcpraha9.cz

ÚDRŽBÁŘ STROJŮ - 1 směna

Hledáme samostatného a schopného údržbáře strojů s vyhláškou č. 50 par. 6, co si umí poradit s opravou strojů i výměnou žárovky. U nás budeš mít volnou ruku, pracovat jen na ranní směnu a končit v 15 h. 30 % času strávíš v kanceláři, zbytek, kde je zrovna potřeba – ve výrobě i venku.

MDA: 35 ? 40 000 Kč NÁSTUP: Ihned či dohodou Benefity: finanční bonusy 5 týdnů dovolené dotované stravování možnost dalšího vzdělávání čisté prostředí a příjemný kolektiv

Město : Jablonec nad Nisou

Kraj : Liberecký

E-mail : m.dvorak@hrsever.cz

OFFICE MANAŽERKA

-Jsi studentkou vysoké školy -Máš praxi v administrativě či zkušenosti s obdobnou prací -Zvládáš víc věcí najednou - - Multitasking -Pozitivní přístup k filmu -Člověka, který se nebojí administrativy a čísel -Český jazyk na úrovni rodilého mluvčího (C2) -Anglický jazyk, alespoň na úrovni B1

-Kompletní zaškolení -Dynamický a přátelský tým mladých lidí - Krásná kancelář v samotném centru Prahy - 120 Kč/ hod čistého - Rozsah práce cca 20/hod týdně, dle domluvy s druhou slečnou

Kraj : Praha

E-mail : office@rollingpictures.cz

Web : http://www.rollingpictures.cz/

Čišník

Nabízíme práci čišníkovi či servírce. Směna krátký dlouhý týden od 10:00-00:00. Preferujeme muže. Prosíme pouze vážné zájemce. Ulice Pernerova 42. kontakt: kariera@pddp.cz 737847417 Junková Nikola

Ohodnocení 1,400kč denně plus dýška po směně. Personální stravování, jistota pravidelné výplaty, přátelský kolektiv, pracovní oblečení, multisport karta.

Kraj : Praha

Telefon : 737847417

E-mail : kariera@pddp.cz

Osoba : Nikola Junková

Pracovní nabídka - předák, vedoucí oddělení a vedoucí směnny - pro masokombinát - balení v Chemnitz

Pro velký masokombinát v Chemnitz hledáme předáka, který umí jednat s lidmi. Budeš mít na starost 45ti členný tým, který balí uzeniny a další masné výrobky. Pro všechny úkoly, patřící k této pozici, budeš kompletně zaškolen. Důležité je to, abys uměl výborně německy. Nemusíš být ovšem nutně řezník. Tvůj základní plat bude činit 2200 € hrubého, navíc budeš mít prémie, odvíjející se od pracovního výkonu a zisku firmy. Všichni pracovníci na balení pocházejí z České Republiky. Tyto zajímavé úkoly Tě čekají na pozici předáka v Chemnitz: • Aktivní účast na plánování napomáhající ke zvýšení produktivity a zlepšení procesních postupů, stejně tak dokumentace pracovní docházky pracovníků • Identifikace procesních mezer a společně s regionálním manažerem vypracování možných řešení • Jednoduché přenastavení dávkování strojů • Příprava podkladů pro školení zaměstnanců Co jako vedoucí směny potřebuješ? • Potřebuješ mít výborné znalosti němčiny - min. B1 a také zkušenosti s vedením pracovníků (vedoucí výroby, směnový vedoucí) • Jsi schopen spontánně reagovat na různé problémy v praxi a řešit plánování a realizaci výroby • Výborné znalosti Microsoft Office

Co Ti můžeme jako vedoucímu oddělení nabídnout? ? Důkladné zaškolení u našeho zákazníka ? Výdělek od 2200 ? hrubého + prémie (podíl na zisku firmy) ? V případě zájmu je zajištěné ubytování Pro vice informaci nas prosim tontaktuje na telefonnim cisle +420 603 155 868 nebo nam napiste na emailovou adresu annaberg@starke-jobs.com :)

Město : Chomutov

Kraj : Ústecký

Telefon : +420 603 155 868

E-mail : annaberg@starke-jobs.com

Web : https://prace.starke-jobs.com/Pobocky/nemecko-prace-annaberg/

Osoba : Aktivně

Přijmeme uklízečku na zkrácený úvazek

Dvoutřídní mateřská škola Praha 4 - Šeberov přijme uklízečku na zkrácený úvazek O,5 hodin.
Plat dle tabulek. Rodinná atmosféra a příjemné prostředí.

Město : Praha

Telefon : 732833242

E-mail : msseberov@seznam.cz

Hledáme kuchařku do nové školky

Dvoutřídní mateřská škola Praha 4 - Šeberov přijme hlavní kuchařku. Plat dle tabulek. Rodinná atmosféra a příjemný kolektiv.
telefon 732 833 242

SŠAI přijme paní na úklid do domova mládeže

Náplň práce: •Pravidelný úklid objektu rodinného domova mládeže •Pouze ranní měny – pondělí až pátek • Požadujeme: •Spolehlivost •Trestní bezúhonnost •Pracovitost, zodpovědnost •Smysl pro pořádek a čistotu

Nabízíme: ?jistou mzdu do 15 dne v měsíci ?malý kolektiv ?stravování v objektu ?dobré finanční ohodnocení ?atraktivní balíček zaměstnaneckých výhod

Kraj : Praha

Telefon : 242456119

E-mail : katerina.palaskova@skolahostivar.cz

Web : www.skolahostivar.cz

<<   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   257  >>