(nepovinné)

Ošetřovatel koní stájník

Zkušenost se zvířaty, kladný vztah ke koním. Fyzická zdatnost.Pracovitost a 100% spolehlivost

Nabízímeme :

Služební byt 1+kk , práce na dpp

Město : Praha-západ

Kraj : Středočeský

Telefon : 602646983

E-mail : nemcova.zuz@centrum.cz

Web : www.jezdeckyarealholubice.cz

Osoba : zuzana němcová

ASISTENT ÚSEKU KVALITY, BOZP A ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ.

•Bakalářské vzdělání (chemické, zdravotní, hygiena nebo bezpečnost práce výhodou) •Schopnost přijmout odpovědnost •Spolehlivost a samostatnost •Pracovitost a aktivní přístup •Řidičský průkaz sk. B •Aktivní znalost práce s MS OFFICE •Znalost anglického jazyka výhodou

Náplň práce: ?Spolupráce při tvorbě dokumentace ISO v rámci společnosti, analýza a vyhodnocování sledovaných parametrů systému ?Administrativní podpora kolegů v oblasti BOZP, PO ?Odpadové hospodářství ?Zpracování podkladů pro státní správu ?Zaškolování nových vedoucích zaměstnanců pro vedení provozní dokumentace ?Administrace běžné agendy daného úseku Nabízíme: Pracovní doba 8:00 ? 16:00 Odpovídající platové ohodnocení Odměny Stabilní zaměstnavatel Nástup 6.-8. měsíc 2019 Svůj životopis prosím zasílejte do 20.3.2019

Město : Ostrava

Kraj : Moravskoslezský

E-mail : info@mwdias.com

Web : www.mwdias.com

asistent/ka

Min. středoškolské vzdělání, znalost práce s PC (MS Office), časová flexibilita, pozitivní a zodpovědný přístup k práci, dobré organizační schopnosti, bezúhonost

Příjemný a přátelský kolektiv, naučíme Vás vše, co k práci potřebujete. zákl. mzda 15.000,-Kč

Město : Příbram

Telefon : 775709974

E-mail : eliska.kuchtova@insia.com

Osoba : Kuchtová Eliška

Ponuka k mobilnej pani do Simbachu

Ponuka opatrovania s nástupom od 30.03.2019 Rodina B. zo Simbachu, 64 km od Passau Plat: 1450 € netto/ mesačne, + 145 € veľkonočný bonus Pracovná zmluva Nástup: 30.3.2019 Turnus: 1 mesiac Pacient: pani 98-ročná, 160cm, 65kg, demencia, v minulosti prekonala ľahkú mozgovú príhodu, mobilná Ďalšie informácie: pani býva sama v dome, opatrovateľka má k dispozícii vlastnú izbu, kúpeľňu, internet KONTAKT: Europa Progres . 0908 737 303, email: register@euprogres.sk, www.euprogres.sk

Kraj : Praha

Telefon : 421908737303

E-mail : register@euprogres.sk

Osoba : EuProgres

Prodej točené zmrzliny

Plnoletost, spolehlivost

Nabízím brigádu - prodej točené zmrzliny - v TŘEBONI ve stánku u Kauflandu. Mzda 120-150Kč/h (dle denní tržby), směny dohodou, pracovní doba 9-20 (v závislosti na počasí), pouze od 18ti let, nástup od 1.4.2019, vhodné i pro důchodce. V případě zájmu volejte nebo pište na 728208972

Město : Jihočeský

Kraj : Jihočeský

VYCHOVATELKU / VYCHOVATELE

volná místa | 17:12 07.03.2019

Přijmeme vychovatelku do školní družiny v Praze 3 - Žižkov na úvazek 0,5.

Kraj : Praha

Telefon : 723650567

E-mail : 91anna@seznam.cz

Brno

Nabízím precizní úklid menších bytů,ne velkých domů v Brně.Mám zájem jen o pravidelný týdenní úklid.Jsem přesná a pečlivá.Čistící prostředky na vaše náklady.Cena 180kč/hod.

Město : Brno-město

Kraj : Jihomoravský

Telefon : 776852506

Pomocná kuchařka v MŠ

Nabízíme práci pomocné kuchařka po dobu nemoci. Kratší úvazek, nebo po domluvě. Zhruba na měsíc až dva. Vhodné i pro aktivní seniory.
Děkujeme za nabídky.

Město : Praha

E-mail : ms-sbihava@volny.cz

Web : http://sbihava.cz

Specialista zákaznického centra (telefonní operátor)

Skvělý hlasový projev, uživatelskou znalost PC, spolehlivost a dochvilnost, pozitivní přístup a ochotu učit se novým věcem

Odpovídající finanční ohodnocení, různorodá práce na zajímavých projektech, možnost osobního růstu a rozvoje,zaměstnanecké výhody, práce na HPP, DPP, DPČ, IČO ? možnost polovičních úvazků, pracovní doba PO ? PÁ, práce je vhodná pro MAMINKY NA NEBO PO RODIČOVSKÉ DOVOLENÉ!

Kraj : Praha

Telefon : 605 188 920

E-mail : callcentrum@byadf.cz

Web : https://www.byadf.cz/images/uploads/specialista_zakaznickeho_centra_adf.pdf

Kadeřník kadeřnice

Střední školu nebo učiliště s ukončením Základy aj Práce po -pá ranní odpolední směny

Slušné platební podmínky Částečnou klientelu Volné víkendy

Kraj : Praha

Telefon : 606659733

E-mail : info@studioprofil.cz

Osoba : Hana Tesařová

<<   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243  >>