(nepovinné)

Hledáme kolegyni na zástup- prazdniny

Do dětské skupiny k dětem 2.5-5let hledáme p.uc., zdrav.sestru, chůvu nebo studentku VŠ pedagogického směru na výpomoc v měsících červen, červenec, srpen. Praha 5. Těšíme se na osobní setkání.

Město : Praha

E-mail : skolka-vcelicka@centrum.cz

Šefmontér, montér ocelových konstrukcí

Jedná se o montáž ocelových konstrukcí(regálů),systémů. Jak pojízných, pevných, vjezdových, patrových. Požadujeme, spolehlivost, komunikativnost, práce s ručním nářadím, řidič SK B, znalost cizího jazyka(němčina, angličtina)

Nabízímeme :

možnost přivýdělku v zahraničí(cestovní náhrady v cizí měně dle směrnic), firemní auto, důchodové připojištění..

Město : Zlínský

Kraj : Zlínský

Telefon : 777157557

E-mail : 9petrhuf@seznam.cz

Osoba : Petr Huf

Jedná se o regálové systémy, pojízdné, pevné, patrové. Práce je to pestrá, zajímavá, spíše pro mladší lidi, kteří si chtějí vydělat peníze. Komunikativnost, spolehlivost, flexibilita, znalost cizího jazyka, řidičský průkaz SK. B,práce s ručním nářadím

Možnost cestovat i pracovat do zahraničí v turnusech. Plat 22000-25000 Kč + cestovní náhrady(stravné dle směrnic).

Město : Zlín

Starostlivosť o seniora v Heilbronne

Ponuka opatrovania s nástupom od 07.04.2019 Rodina H. z Heilbronnu Plat: 1400 € netto/ mesačne, + 135 € veľkonočný bonus Pracovná zmluva Nástup: 7.4.2019 Turnus: 1 mesiac Pacient: pán 82 - ročný, 175 cm, 70 kg, začiatočná demencia, pohybuje sa samostatne Ďalšie informácie: pán býva v dome, opatrovateľka má vlastnú izbu, internet je k dispozícii KONTAKT: Europa Progres . 0908 737 303, email: register@euprogres.sk, www.euprogres.sk

Kraj : Praha

Telefon : 421908737303

E-mail : register@euprogres.sk

Junior Marketing Specialist

Náplň práce: Průzkum a analýza trhu, získávání informací o nových trendech, monitoring konkurence Podpora PR činností Komunikace s dodavateli Administrativní činnost související se svěřenou agendou Vytváření a správa reklam ve vyhledávačích a v obsahových sítích min. SŠ s maturitou - nejlépe ekonomického směru Znalost AJ na úrovni B1 výhodou Uživatelská znalost práce v MS Excel Práce na obdobné pozici výhodou

Přátelské prostředí a práce v malém efektivním týmu Prostor pro vlastní iniciativu a nové nápady Příspěvek na penzijní připojištění Finanční bonusy, bonusy za doporučení nových kolegů, apod. 5 týdnů dovolené, sick days Systém Cafeteria: (sport - Multisport karta, vzdělávání, kultura, zdraví) Stravenky a dobrá káva zdarma Mobilní telefon

Kraj : Praha

E-mail : as@income.cz

Osoba : Anna Skopalíková

Vychovatel/ka základní škola Človíček

Sportovní základní a mateřská škola Človíček Praha 10, hledá vychovatele či vychovatelku do školního klubu a školní družiny pro naše žáky. Požadujeme kvalifikaci podle zákona nebo osobu v procesu získávání požadované kvalifikace, či s úmyslem doplňovat si odbornou kvalifikaci po nástupu do zaměstnání. nabízíme příjemné prostředí malé soukromé školy, nadstandartní mzdové ohodnocení. Pracovní doba dle harmonogramu - denní směna

nadstandartní mzdové ohodnocení, kolektiv mladých lidí, příjemné prostředí, stravování zdarma, vstřícný přístup

Kraj : Praha

Telefon : 776143003

E-mail : radim.skalicky@sportovniskoly.cz

Web : www.sportovniskoly.cz

Osoba : Radim Skalicky

Sekretářka

Spolehlivost, pracovitost , zkušenost na podobné pozici

Služební auto ,ubytování,firemní benefity,30 dnů dovolené, 35 000 Kč měsíčně.

Město : Královéhradecký

Kraj : Královéhradecký

Telefon : 777503408

Osoba : Jakub Dvořák

Přijmeme učitelku MŠ

ihned do MŠ Jeseniova 4, Praha 3 na zástup za nemoc do konce školního roku. Dále dle dohody.

Město : Praha

Telefon : 222716407

E-mail : skolka@msjeseniova4.cz

Nový, rychlý úvěr pro firmy do 20 000 000 Kč.

Nový, rychlý úvěr pro firmy do 20 000 000 Kč. Pro jakýkoli účel, včetně konsolidací. Úrokové sazby od 4,25% pa. Rozhodnutí a platba do 24 hodin (1 den). Minimální formality. Pro soukromé podniky, státní zaměstnance a veřejné společnosti. Bez schopnosti, ale s dobrou BIK. Podáváme společnosti a jednotlivce z celé země. Zveme vás, abyste nás kontaktovali. E-mail: frolex.okfinance110@gmail.com

Kraj : Praha

E-mail : frolex.okfinance110@gmail.com

Osoba : Jarmil Frolex

Inspektor/ka kvality

- dobrý zrak - manuální zručnost - aktivní přístup k práci - znalost českého jazyka

- brigádu na DPP i DPČ - dlouhodobý i krátkodobý přivýdělek - volba směn - plat 105 - 125Kč/hod + možné příplatky

Město : Břeclav

Kraj : Jihomoravský

Telefon : 702107773

E-mail : personalni@hfive.cz

<<   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243  >>