Vložení inzerátu dávám souhlas provozovateli portálu se zveřejněním a užíváním osobních údajů

(nepovinné)

Učitelka na poloviční úvazek

volná místa | 10.01 09:29 - 2020

nabízíme práci - učitelka MŠ na poloviční úvazek

Město : Praha

Telefon : 736530378

E-mail : skolka@mspaculova.cz

FOTOMODEL

volná místa | 10.01 08:42 - 2020

Hledáme kluky na dlouhodobou spolupráci nebo brigádně jako při výdělek. Nabízíme focení pro kluky 18-26 let se sportovní postavou a pěkného vzhledu. Za focení 3.000 kč – 10.000kč honorář vyplácen ihned po focení. Amatérské aktuální fotky obličeje a celé postavy ve spodním prádle s tel. kontaktem posílejte na email xstudio@email.cz

Město : Praha

Kraj : Praha

E-mail : xstudio@email.cz

Osoba : Lukas Mark

Mateřská škola Červený vrch, Praha 6

volná místa | 10.01 07:36 - 2020


Přijme kvalifikovanou učitelku na plný úvazek. Nástup 2/2020

Město : Praha

Telefon : 773795461

E-mail : adamkova@zscvrch.cz

šicí centrum

volná místa | 10.01 04:58 - 2020

Náplň práce: -obsluha zákazníků -práce na pokladně -komunikace se zákazníky a poradenství -jednání s dodavateli a zákazníky -přejímka a doplňování zboží

Nabízímeme :

práce na hl. nebo ¾ úvazek -pracovní doba dle dohody -příjemné prac.prostředí -práci co má smysl

Město : České Budějovice

Kraj : Jihočeský

Telefon : 603321551

E-mail : info@radovsky.cz

Osoba : Šicí centrum Radovský s.r.o.

Hledáme hodnou a milou paní učitelku

volná místa | 09.01 13:50 - 2020

Mateřská škola Čtyřlístek, Praha 13, Mezi Školami 2323 hledá hodnou a milou paní učitelku, která má hezký vztah k dětem.

Škola se nachází u stanice metra Hůrka. Má vlastní zahradu, zelenou učebnu, skleník, naučnou stezku, keramickou pec.
Rádi Vás přivítáme v našem kolektivu.

Bližší informace: mskolami2323@seznam.cz


Město : Praha

Telefon : 251 615 496

E-mail : mskolami2323@seznam.cz

ZLATÁ PENZIČKA PRO TETU I PRO STRÝČKA

volná místa | 09.01 12:22 - 2020

ZLATÁ PENZIČKA - to je název moderního spořícího účtu, kde si klienti spoří ve zlatě. A to nejenom na svoji penzi, ale třeba i dětem nebo vnoučatům na vzdělání. Zlatá penzička je produkt prosperující společnosti Zlatá rezerva a zájemci o spoření ve zlatě si měsíčně můžou spořit od 500 do 4000 korun. Dostávají za to fyzické investiční zlato, které je navíc v celé EU osvobozeno od DPH. Firma Zlatá rezerva taky garantuje zpětný odkup zlata. Zlatou penzičku, která krásně funguje, už má uzavřenou několik tisíc klientů z ČR i ze zahraničí a společnost potřebuje rozšířit svůj početný tým o nové, schopné a spolehlivé obchodní zástupce. Jenom doopravdy vážní zájemci o investovaní do zlata a o dobře placenou práci či spolupráci nám můžou napsat na náš email - vrba@finework.cz. Mobil - 730552050. Další možnosti spolupráce - Fine Work ( www.finework.cz ), Avian (www.avian.cz ), Calibra ( uplibra.io?refer=142053 ), Online příjem ( odkaz vám pošlu jen v případě vážného zajmu ) a Diamantová jistota ( 1url.cz/iMgC4 )

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 730585816

E-mail : vrba@avian.cz

Web : www.finework.cz

Osoba : PhDr. Luboš Vrba

Učitel/ka do soukromé MŠ

volná místa | 09.01 12:14 - 2020

SPORTOVNÍ ŠKOLKA ŘEPY
Žalanského 68/54, Praha 6 - Řepy, 163 00
Hledá pedagoga / pedagožku do školky pro děti ve věku 2-6 let. Požadují pozitivní vztah k dětem, spolehlivost a znalost angličtiny alespoň na základní úrovni.
Nabízí práci na plný úvazek.Ocení časovou flexibilitu. Benefitem je mladý, příjemný kolektiv a moderní pracovní prostředí v blízkosti MHD.Dobré platové podmínky.
V případě zájmu pošlete email se stručným životopisem.

Město : Praha

E-mail : info@augmentum.cz

Učitel/ka do soukromé MŠ

volná místa | 09.01 12:03 - 2020

SPORTOVNÍ ŠKOLKA ŘEPY
Žalanského 68/54, Praha 6 - Řepy, 163 00
Hledá pedagoga / pedagožku do školky pro děti ve věku 2-6 let. Požadují pozitivní vztah k dětem, spolehlivost a znalost angličtiny alespoň na základní úrovni.
Nabízí práci na plný úvazek.Ocení časovou flexibilitu. Benefitem je mladý, příjemný kolektiv a moderní pracovní prostředí v blízkosti MHD.Dobré platové podmínky.
V případě zájmu pošlete email se stručným životopisem.

Město : Praha

E-mail : info@augmentum.cz

zdravotní sestra Nizozemsko

volná místa | 09.01 01:44 - 2020

Nurse in a Dutch health facility (Nursing Homes) High salary- up to 2300 - 3500 Euro per month Requirements: - nurse school diploma - communicative English skills We provide a free Dutch language course. This is a full-time language course that will take place in Netherlands. The language course lasts two months. While learning Dutch the candidate receives free accommodation and a scholarship of 400 Euro per month. Dutch fully padded employment contract. Work in great conditions in an international team. Responsibilities: - participation in the process of care, rehabilitation and treatment - assessment and continuous monitoring of patients' health - cooperation with doctors, physiotherapists and staff of the health facility - performing nursing activities in accordance with applicable procedures You will get more details during the recruitment interview. Interested persons please send the application in English to the following e-mail address: office@eastgaterecruitment.com In the e-mail subject please type "Nurse Netherlands”

Město : Kutná Hora

Kraj : Středočeský

Telefon :

E-mail : office@eastgaterecruitment.com

Osoba : Jakub Wojciechowski

Technik

volná místa | 08.01 22:18 - 2020

vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání jokalita: Dobrá 240, Dobrá, 73951 Společnost E&H services, a.s. hledá nového kolegu/kolegyni na pozici Technik. Spolehlivého, technicky zdatného zaměstnance. Který umí samostatně pracovat. Požadavky na zaměstnance: ukončené SŠ vzdělání technického směru. Jazykové znalosti: AJ výhodou. Řidičský průkaz: B Náplň práce: Základní oprava a údržba. Opravy technických zařízení v potravinářském provozu. Znalost: výroby v potravinářského nebo chemickém, farmaceutickém provozu, Office (MS nebo Open source). Praxe v oboru technik. Pružná pracovní doba – Plný úvazek.

Nabízímeme :

Zaměstnance hodnotíme individuálně a nabízíme ke mzdě další benefity. ( 5 týdnů dovolené, stravenky, atd.)

Město : Frýdek-Místek

Kraj : Moravskoslezský

Telefon : 732886373

E-mail : darina.ocelkova@ehss.eu

Web : ehss.eu

Osoba : Darina Ocelková

Novinky, aktuality

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému. O projektu práce ve školství:Práce ve školství je jedinečné místo kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.