(nepovinné)

Montér / Montážní dělník

Práce na ŽL Manuální zručnost, samostatnost, pečlivost a spolehlivost Řidičský průkaz sk. B Dobrý zdravotní stav

Nabízímeme :

Nadstandardní finanční ohodnocení - 220 Kč/hod. Práce ve všech ročních období Zaučení v oboru Individuální přístup

Město : Jihočeský

Kraj : Jihočeský

Telefon : +420722938151

E-mail : hornik@hvhagro.cz

Rychlá a spolehlivá nabídka půjček

volná místa | 13:14 17.04.2019

Máte zájem o výhodný finanční úvěr a nevíte kam se obrátit, protože v bance vám vaši žádost zamítli. Můžete využít této nabídky úvěru až do maximální výše 4.500.000 Kč bez nesmyslných poplatků a bez zástavy nemovitosti. Vyřízení všech formalit včetně vyplacení finance už do 24 hodin od podepsání úvěrové smlouvy. Podepisujete vždy smlouvu již ke schválenému úvěru. Zcela zdarma a nezávazně žádejte na emailu: laurendasanchez@gmail.com

Kraj : Praha

Telefon : 778574854

E-mail : laurendasanchez@gmail.com

Web : prague

Osoba : 141414

LOAN NABÍDKA SERVIS MEZI INDIVIDUÁLNÍM

Půjčit si od 2000 do 800.000 € a vrátit se od 100 € / měsíc, které můžete zvládnout snadno. Je kdykoliv přístupný pro vaše výdaje a vaše nepředvídané události. Vy si vyberete částku, kterou potřebujete a měsíční platbu, která odpovídá vašemu rozpočtu. Měsíční platba zůstává pevná bez ohledu na použité množství. Vaše peněžní rezerva je k dispozici bez důkazu o použití při úrokové sazbě 2% ročně
E-mail: mariakamakova@seznam.cz

Telefon : 606574687

E-mail : mariakamakova@seznam.cz

Pracovník v obchodě se suvenýry / pokladní

- prodej upomínkových předmětů, prodej vstupenek a doplňkových služeb - doplňování a aranžování zboží, udržování čistoty na pracovišti - komunikace se zákazníky - pomoc s výběrem zboží, orientací na expozici, zodpovídání dotazů - SŠ vzdělání - vstřícnost a zákaznický servis - časovou flexibilitu (práce na směny, vč. víkendů a svátků) - znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni - zkušenosti s prodejem výhodou

- zajímavou práci na HPP - nástup možný ihned - zázemí prestižní kulturní instituce - perspektivu dlouhodobé spolupráce - finanční ohodnocení: základní pevná složka + pohyblivá složka bonusů

Kraj : Praha

E-mail : office@mucha.cz

Web : www.mucha.cz

Operátor výroby – Steinberg / Vogtland, Německo

Naše společnost nabízí práci v Německu – ve městě Steinberg. Hledá operátora výroby pro výrobu trubek z nerezové oceli. Trubky z ušlechtilé oceli jsou vyráběny jak pro automobilový, tak pro potravinářský průmysl a strojírenství. Hledáme 3 operátory výroby, například pro provoz strojů, ruční zpracování kovů a kontrolní činnosti. Typické úkoly pro operátora výroby: -výroba a zpracování trubek z nerezové oceli -provoz strojů, např. orovnávací stroj -řezací a ohýbací práce -přípravné práce, například upevňovací práce pro následný transport -kontrola kvality Tyto požadavky Tě ve městě Steinberg očekávají: -první zkušenosti ve výrobě nebo v odvětví kovů jako operátor výroby -ochota pracovat ve dvousměnném provozu

-německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou -výdělek od 9,60 EUR / h a individuální příspěvky + ostatní tarifní výhody, jako je příspěvek na dovolenou a vánoční prémie -podpora při komunikaci s německými úřady (banky, zdravotní pojištění, finanční úřad, žádosti o dětské dávky atd.) -česky mluvící kontaktní osoba Hledáte pestré činnosti ve výrobě? Naše pobočka Starke Jobs Aue Tě bude ráda o tomto volném pracovním místě informovat. Tato pracovní nabídka ? operátor výroby ? je určena pro muže i ženy. Více informací naleznete na - https://prace.starke-jobs.com/nabidka-prace/operator-vyroby-steinberg-vogtland-nemecko/

Město : Karlovarský

Kraj : Karlovarský

Telefon : +420603142799

E-mail : aue@starke-jobs.com

Web : https://prace.starke-jobs.com/Pobocky/nemecko-prace-aue/

Sociální pracovník/ce

Vyšší odborné vzdělaní zaměřané na sociální práci Vysokoškolské vzdělaní I. stupně v oboru sociální práce Vysokoškolské vzdělaní II. stupně v oboru sociální práce Řidičský průkaz B Počet roků praxe 1 Osobnostní předpoklady a zručnosti - samostatnost - zodpovědnost - časová flexibilita - bezúhonnost Znalost Němčiny a Angličtiny výhodou

- flexibilní pracovní čas - firemní mobil a notebook i na soukromé účely - možnost dalšího vzdělávání / školení - stravní lístky / stravní karta - 13tý plat - příspěvek na jazykové kurzy

Kraj : Praha

Telefon : +420 774 964 919

E-mail : t.hamernik@oldagecare.cz

Web : https://www.oldagecare.eu/cs/

Osoba : Tomáš Hamerník

Červenec - práce v soukromé školce

Soukromá školka v centru Prahy hledá kvalifikovanou osobu k dětem pro záskok na celý červenec.

Město : Praha

Telefon : 777140347

E-mail : mini.misa@email.cz

PEČOVATELKA

Město Úvaly přijme pečovatelku pro Pečovatelskou službu Úvaly, nástup možný od 1.6.2019 nebo dohodou. Jedná se o práci v terénu, podmínkou je ŘP sk. B a příjemné vystupování. Výhodou je kurz pracovníka v sociálních službách. Nabízíme dobré pracovní podmínky a benefity. Bližší informace na tel. 723 040 530.

Město : Praha-východ

Kraj : Středočeský

Telefon : 723 040 530

E-mail : veronika.rytirova@mestouvaly.cz

Web : www.mestouvaly.cz

Osoba : Jana Tesařová

Spolek Kosí hnízdo, mateřská škola

Od září 2019 (resp. od posledního týdnu v srpnu) budeme potřebovat nového člena týmu lesní mateřské školy Kosí hnízdo v Praze Slivenci.

CO OD NOVÉHO ČLENA(PEDAGOGA) NUTNĚ POTŘEBUJEME
- Spolehlivost a zodpovědnost
- Dobrou psychickou, fyzickou i zdravotní kondici
( práce s dětmi, venku i za nepříznivého počasí)
- Pedagogické vzdělání (pokud není, pak ochotu si jej doplnit)
- Kladný a empatický vztah k dětem, respektující přístup
- Kladný vztah k přírodě a bytí venku
- Reálný odhad vlastních možností a míry nasazení

CO VÍTÁME
- Pozitivně naladěnou osobnost
- Hru na hudební nástroj
- Zkušenost s prací s dětským kolektivem předškolního věku

CO NABÍZÍME
- Smysluplnou radostnou práci, pestrý přirozený pohyb, min. čas strávený u počítače
- Zaměstnanecký poměr na zkrácený nebo hlavní úvazek (fin. ohodnocení jako ve státní mš) nebo DPP
- Stravu (dopo svačina, oběd)
- Pohodový kolektiv v neformálním prostředí s otevřenou komunikací
- Drobné benefity (vzdělávací kurzy, masáže, pohodové léto)

NÁPLŇ PRÁCE
Přesný rozsah závisí na možnostech nového člena týmu, dokážeme v rámci týmu upravit ke spokojenosti všech. Obecně se jedná o 2 - 3 - 4 dny (přímá pedagogická činnost s dětmi), 4h týdně příprava, (5 dnů v týdnu u dětí nikdo z nás není). Pro skupinu 16 dětí ve věku 3-6 let jsou k dispozici 2 pedagogové. Každý z pedagogů má přidělenou ještě jednu provozní oblast, za níž je zodpovědný. Kromě toho se účastní přípravného týdne (poslední týden v srpnu), podílí se na pedagogickém plánu, účastní se měsíčních porad a třikrát za rok slavností s rodiči.

Místo výkonu práce: Praha Slivenec, Chuchelský háj.
Životopis (a případný motivační dopis – nehledáme spisovatele, ale pedagoga ) posílejte na e-mail: kosacci@kosihnizdo.org, www.kosihnizdo.org

Město : Praha

Telefon : 775222118

E-mail : kosacci@kosihnizdo.org

Web : www.kosihnizdo.org

Mateřská škola Cakovice I

Mateřská škola Čakovice I nabízí místo paní učitelce (kvalifikované i nekvalifikované) od června, srpna či září 2019(nebo dohodou).
Úvazek 1.

Město : Praha

Telefon : 739016447

E-mail : ms.cakovice@seznam.cz