(nepovinné)

s.r.o. CHYVEDENT

volná místa | 15.01 14:24 - 2018

Do soukromé zubní ordinace na Praze 9, přijmeme zubního lékaře (-ku), ze složenými aprobačnimí zkouškami. V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: chyvedent@gmail.com Požadujeme: VŠ vzdělání v oboru, základní znalost českého jazyka, spolehlivost a samostatnost. Od cizinců požadujeme složené aprobační zkoušky.

Nabízímeme :

Nabízíme: nádherné prostředí, kvalitní technologie, přijemný kolektiv, přátelskou a profesionální atmosféru. Mzda dohodou.

>> Více informací o s.r.o. CHYVEDENT

ÚKLIDOVÝ TECHNOLOG

volná místa | 15.01 12:49 - 2018

JAKÉ JSOU PŘEDPOKLADY ÚSPĚŠNÉHO KANDIDÁTA? * VŠ/SŠ vzdělání * min. 5 let praxe na vedoucí pozici v oblasti poskytování úklidu zdravotnických či lůžkových (sociálních) zařízení * dokonalá orientace v prostředí úklidové firmy a dodávky služeb zákazníkům * samostatnost a schopnost řešení problémů, velmi dobré komunikační a organizační schopnosti a aktivní přístup * schopnost analyzovat efektivitu hospodaření zakázek * reprezentativní vystupování * vynikající manažerské schopnosti a zkušenosti v řízení týmu několika desítek zaměstnanců a zvládání zátěže * Řidičské oprávnění sk. B. Odborné znalosti/certifikace: *osvědčení o odborné způsobilosti k výkonu ochranné speciální dezinfekce, dezinsekce a deratizace podle § 58 odst.1 zák. 258/2000 Sb. * certifikát interní auditor / manažer kvality * personální certifikát/osvědčení v oblasti kvality úklidu - úklidový operátor nebo úklidový specialista vydaný odbornou organizací, profesní komorou apod.

Nabízímeme :

CO VÁS NA TÉTO POZICI ČEKÁ? *kalkulace zakázek a vypracování obchodních nabídek v oblasti úklidových služeb * průběžná kontrola zajištění úklidových služeb a péče o klienty * zabezpečení obchodních činností a podpora rozvoje nových obchodních vztahů * realizace a plnění finančních plánů, analýza efektivity hospodaření zakázek * zodpovědnost za komplexní provoz v oblasti úklidu, řízení všech procesů a činností podřízených pracovníků *reporting PROČ PRACOVAT PRÁVĚ PRO NÁS? * na českém trhu patříme mezi největší poskytovatele služeb v oblasti správy nemovitostí * jsme stabilní a stále se rozvíjející společnost s více než 26 letou profesionální praxí * podporujeme profesní i osobní růst našich zaměstnanců * garantujeme pravidelný příjem do 15. dne v měsíci * na zaměstnancích nám záleží, snažíme se vytvářet příjemné pracovní prostředí * poskytujeme systém volitelných benefitů - Cafetéria (penzijní připojištění, 1 týden dovolené navíc, nákupní poukázky) * k dispozici služební automobil, notebook, mobilní telefon Využijte šance nastartovat svou kariéru právě u nás. Prostřednictvím tlačítka "Odpovědět" máte příležitost zapojit se do výběrového řízení. Ozveme se Vám.

>> Více informací o ÚKLIDOVÝ TECHNOLOG

Číšník/Servírka

volná místa | 15.01 12:41 - 2018

praxe v gastronomii velkou výhodou platný zdravotní průkaz loajalita flexibilita orientace na zákazníka

Nabízímeme :

fixní mzda + motivační složka + spropitné dovolená navíc zaměstnanecké benefity

>> Více informací o Číšník/Servírka

Operátor/ka ve výrobě v automobilovém průmyslu

volná místa | 15.01 10:49 - 2018

Požadavky: spolehlivost, flexibilita, manuální zručnost schopnost se učit novým věcem praxe v oboru (výhodou) Náplň práce: výroba koberců a plastů do aut pro významnou automobilovou společnost Nabízíme: zaměstnání na hlavní pracovní poměr s možností kariérního růstu 3 směnný provoz po 8 hodinách možnost týdenních záloh bonusy navíc a příspěvek na bydlení možnost poskytnutí ubytování místo výkonu práce Pardubice

>> Více informací o Operátor/ka ve výrobě v automobilovém průmyslu

Pomocný řemeslník

volná místa | 15.01 10:35 - 2018

Zodpovědnost a chuť pracovat. Zručnost.

Nabízímeme :

Hledáme pomocné dělníky na stavbu. Rekonstrukce bytů a domů. Místo výkonu práce Ostrava-Přívoz, Petřkovice. Nástup možný ihned. Hodinová sazba 75Kč/hod. Možnost dlouhodobé práce. Férové jednání. Volejte na tel. 602 738 237.

>> Více informací o Pomocný řemeslník

Obsluha a zajištění provozu zmrzlinárny

volná místa | 15.01 10:12 - 2018

Zavedená zmrzlinárna v Chebu přijme pracovníka na HPP pro obsluhu (prodej zmrzliny, kávy) a zajištění celkového provozu. Nabízíme pevnou pracovní dobu PO-PA (8,5 h/den), přátelské prostředí a individuální přístup rodinné firmy, nadstandardní platové podmínky. Požadujeme samostatnost, příjemné vystupování a zkušenosti v komunikaci se zákazníky, dobrou fyzickou kondici.

>> Více informací o Obsluha a zajištění provozu zmrzlinárny

UČITELKA V MATEŘSKÉ ŠKOLE

volná místa | 15.01 10:05 - 2018

Mateřská škola v Praze 5 Stodůlkách přijme spolehlivou, flexibilní kolegyni
na 0.5 -0,75 úvazku. Možno i bez kvalifikace.

>> Více informací o UČITELKA V MATEŘSKÉ ŠKOLE

UČITELKA V MATEŘSKÉ ŠKOLE

volná místa | 15.01 10:05 - 2018

Mateřská škola v Praze 5 Stodůlkách přijme spolehlivou, flexibilní kolegyni
na 0.5 -0,75 úvazku. Možno i bez kvalifikace.

>> Více informací o UČITELKA V MATEŘSKÉ ŠKOLE

SKLADNÍK - manipulant - RYCHVALD a NOVÝ JIČÍN

volná místa | 15.01 09:38 - 2018

Informace: Manipulace se zbožím, příprava k expedici, kontrola zboží, nakládka a vykládka vozidel, manipulace s materiálem pro výrobní linky. Možnost nástupu ihned, případně dle dohody. Požadujeme: - praxe ve skladu je výhodou (není podmínkou) - průkaz na VZV výhodou (v případě potřeby zajistíme školení) - ochotu pracovat na směny - 3 směnný provoz (možnost přizpůsobení směn dle Vašich možností).

Nabízímeme :

- 800 až 2000 víkendový bonus - 1400 docházkový bonus - 70 Kč stravenky - příspěvek na dopravu - lékařskou prohlídku - práce v moderním, temperovaném skladě s nejmodernější technikou - příplatky dle zákoníku práce - závodní jídelna - poskytování prac. nebo firemního oděvu - příspěvek na ubytování - odborná školení - místo pracoviště: Rychvald (Šachetní 1540) a Nový Jičín (Hřbitovní 2203/82) - Mzda: 18 000 - 24 450 Kč/měsíc

>> Více informací o SKLADNÍK - manipulant - RYCHVALD a NOVÝ JIČÍN

ŘIDIČ VZV - NOŠOVICE

volná místa | 15.01 09:37 - 2018

Informace: - Převážení hotových zásilek na určené místo - řízení motorového vozíku (vysokozdvižný vozík) - nakládání a vykládání kamionu - upevnění nákladu Požadujeme: - Průkaz VZV – možnost obnovení nebo vyřízení nového (nejsou třeba zkušenosti s řízením VZV, proběhne zaškolení a trénink). - Ochota pracovat ve třísměnném provozu - Pečlivost, spolehlivost

Nabízímeme :

- poskytujeme pracovní obuv a hradíme vstupní lékařskou prohlídku - příplatky 10% noční, 35% víkend, 100% svátek + 500 Kč BONUS za směnu o víkendu nebo svátku - Místo pracoviště: Nošovice, okres Frýdek-Místek - Mzda: 17 100 Kč/měsíc

>> Více informací o ŘIDIČ VZV - NOŠOVICE