(nepovinné)

KFC AIRPORT přijme nové posily do týmu!

volná místa | 15.01 19:35 - 2018

Momentálně hledáme nové parťáky na plný úvazek od 117 Kč/hod a na brigádu od 102 Kč/hod na pozice – KUCHAŘ, který bude zpracovávat naše čerstvé maso dle originální receptury, PŘÍPRAVA PRODUKTŮ, kde se připravují sendviče a přílohy a OBSLUHA HOSTŮ, kde budeš poskytovat ten nejlepší zákaznický servis. Čeká Tě u nás naprosto unikátní firemní kultura, ve které je „všechno možné“. Jednáme na rovinu, za poctivou práci dostaneš poctivou odměnu a vždy i něco navíc! Vážíme si našich zaměstnanců a dodržujeme závazek k lidem. Pokud i Ty sdílíš stejné hodnoty, nejspíš nám to bude klapat :-) Co u nás můžeš získat: - Smlouvu na dobu NEURČITOU a jistotu mzdy na účtu vždy do 9. dne v měsíci - Spropitné a bonusy dle výkonu - Příplatky za práci v noci 10%, o víkendech 10%, ve svátky 100% - Možnost navýšení mzdy od druhého měsíce zaměstnání - Širokou škálu firemních benefitů – zvýhodněné tarify O2 Family, výhody v rámci našich značek po celém světě (KFC, Starbucks, Burger King), jídlo na směně za pár kaček (hladovět Tě rozhodně nenecháme :-)), odměnu za doporučení nových kolegů až 5000,- za každého, odměny v rámci různých soutěží (poukazy na volnočasové aktivity, ale třeba i tablet nebo dovolená!) - Možnost růstu na manažerské pozice - Týmové mimopracovní aktivity a párty Co bys měl splňovat: - Být týmovým hráčem - Být pozitivně orientovaný na hosty - Mít rád naše produkty a chtít se podílet na jejich přípravě - Chtít na sobě pracovat a zlepšovat se

>> Více informací o KFC AIRPORT přijme nové posily do týmu!

Expedientka,výdej jídel

volná místa | 15.01 17:57 - 2018

Praxe výhodou

Nabízímeme :

HPP,úvazek 30 hodin týdně,náhradní volno v týdnu,příspěvek na stravu,Penzijní připojištění,letní dovolená 3 týdny.Práce v příjemném kolektivu.

>> Více informací o Expedientka,výdej jídel

odborný/á referent/ka pro oblast zdravotní péče

volná místa | 15.01 15:04 - 2018

• VŠ vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu (vzdělání zdravotního, sociálního nebo právního zaměření výhodou) • znalost zákona č. zákon č. 372/2011 Sb., o zdravotních službách a podmínkách jejich poskytování, zákona č. 373/2011 Sb., o specifických zdravotních službách, zákona č. 255/2012 Sb., o kontrole, zákona č. 500/2004 Sb., správní řád, zákona č.167/1998 Sb., o návykových látkách • znalost práce na PC na uživatelské úrovni • zvláštní odborná způsobilost ve zdravotnictví výhodou • praxe ve zdravotnictví nebo v oblasti veřejné správy či státní správy na úseku zdravotnictví výhodou • profesionální jednání, odpovědnost, spolehlivost • schopnost přesné, kvalitní a bezchybně odvedené práce v požadovaném termínu • vítána schopnost kreativity (nové myšlenky, nápady, návrhy na zlepšení procesů) • odolnost vůči zátěži a stresu • schopnost týmové spolupráce • řidičské oprávnění sk. B výhodou

Nabízímeme :

? výborné pracovní podmínky ? zajímavé osobní ohodnocení ? pružná pracovní doba ? výhodná poloha pracoviště ? zajímavé benefity (dny zdravotního volna, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, doplňkové penzijní spoření a životní pojištění, příspěvek na ošacení, příspěvek na kulturní a sportovní aktivity, dary při životních výročích, půjčky a dary při řešení tíživých životních situací)

>> Více informací o odborný/á referent/ka pro oblast zdravotní péče

UČITELKA v mateřské škole

volná místa | 15.01 14:32 - 2018

Mateřská škola Juárezova, Praha 6 - Bubeneč, přijme učitelku.
Pracovní doba 10 - 13 hodin, výhledově možný plný úvazek.
Nástup možný ihned.

>> Více informací o UČITELKA v mateřské škole

s.r.o. CHYVEDENT

volná místa | 15.01 14:24 - 2018

Do soukromé zubní ordinace na Praze 9, přijmeme zubního lékaře (-ku), ze složenými aprobačnimí zkouškami. V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: chyvedent@gmail.com Požadujeme: VŠ vzdělání v oboru, základní znalost českého jazyka, spolehlivost a samostatnost. Od cizinců požadujeme složené aprobační zkoušky.

Nabízímeme :

Nabízíme: nádherné prostředí, kvalitní technologie, přijemný kolektiv, přátelskou a profesionální atmosféru. Mzda dohodou.

>> Více informací o s.r.o. CHYVEDENT

ÚKLIDOVÝ TECHNOLOG

volná místa | 15.01 12:49 - 2018

JAKÉ JSOU PŘEDPOKLADY ÚSPĚŠNÉHO KANDIDÁTA? * VŠ/SŠ vzdělání * min. 5 let praxe na vedoucí pozici v oblasti poskytování úklidu zdravotnických či lůžkových (sociálních) zařízení * dokonalá orientace v prostředí úklidové firmy a dodávky služeb zákazníkům * samostatnost a schopnost řešení problémů, velmi dobré komunikační a organizační schopnosti a aktivní přístup * schopnost analyzovat efektivitu hospodaření zakázek * reprezentativní vystupování * vynikající manažerské schopnosti a zkušenosti v řízení týmu několika desítek zaměstnanců a zvládání zátěže * Řidičské oprávnění sk. B. Odborné znalosti/certifikace: *osvědčení o odborné způsobilosti k výkonu ochranné speciální dezinfekce, dezinsekce a deratizace podle § 58 odst.1 zák. 258/2000 Sb. * certifikát interní auditor / manažer kvality * personální certifikát/osvědčení v oblasti kvality úklidu - úklidový operátor nebo úklidový specialista vydaný odbornou organizací, profesní komorou apod.

Nabízímeme :

CO VÁS NA TÉTO POZICI ČEKÁ? *kalkulace zakázek a vypracování obchodních nabídek v oblasti úklidových služeb * průběžná kontrola zajištění úklidových služeb a péče o klienty * zabezpečení obchodních činností a podpora rozvoje nových obchodních vztahů * realizace a plnění finančních plánů, analýza efektivity hospodaření zakázek * zodpovědnost za komplexní provoz v oblasti úklidu, řízení všech procesů a činností podřízených pracovníků *reporting PROČ PRACOVAT PRÁVĚ PRO NÁS? * na českém trhu patříme mezi největší poskytovatele služeb v oblasti správy nemovitostí * jsme stabilní a stále se rozvíjející společnost s více než 26 letou profesionální praxí * podporujeme profesní i osobní růst našich zaměstnanců * garantujeme pravidelný příjem do 15. dne v měsíci * na zaměstnancích nám záleží, snažíme se vytvářet příjemné pracovní prostředí * poskytujeme systém volitelných benefitů - Cafetéria (penzijní připojištění, 1 týden dovolené navíc, nákupní poukázky) * k dispozici služební automobil, notebook, mobilní telefon Využijte šance nastartovat svou kariéru právě u nás. Prostřednictvím tlačítka "Odpovědět" máte příležitost zapojit se do výběrového řízení. Ozveme se Vám.

>> Více informací o ÚKLIDOVÝ TECHNOLOG

Číšník/Servírka

volná místa | 15.01 12:41 - 2018

praxe v gastronomii velkou výhodou platný zdravotní průkaz loajalita flexibilita orientace na zákazníka

Nabízímeme :

fixní mzda + motivační složka + spropitné dovolená navíc zaměstnanecké benefity

>> Více informací o Číšník/Servírka

Operátor/ka ve výrobě v automobilovém průmyslu

volná místa | 15.01 10:49 - 2018

Požadavky: spolehlivost, flexibilita, manuální zručnost schopnost se učit novým věcem praxe v oboru (výhodou) Náplň práce: výroba koberců a plastů do aut pro významnou automobilovou společnost Nabízíme: zaměstnání na hlavní pracovní poměr s možností kariérního růstu 3 směnný provoz po 8 hodinách možnost týdenních záloh bonusy navíc a příspěvek na bydlení možnost poskytnutí ubytování místo výkonu práce Pardubice

>> Více informací o Operátor/ka ve výrobě v automobilovém průmyslu

Pomocný řemeslník

volná místa | 15.01 10:35 - 2018

Zodpovědnost a chuť pracovat. Zručnost.

Nabízímeme :

Hledáme pomocné dělníky na stavbu. Rekonstrukce bytů a domů. Místo výkonu práce Ostrava-Přívoz, Petřkovice. Nástup možný ihned. Hodinová sazba 75Kč/hod. Možnost dlouhodobé práce. Férové jednání. Volejte na tel. 602 738 237.

>> Více informací o Pomocný řemeslník

Obsluha a zajištění provozu zmrzlinárny

volná místa | 15.01 10:12 - 2018

Zavedená zmrzlinárna v Chebu přijme pracovníka na HPP pro obsluhu (prodej zmrzliny, kávy) a zajištění celkového provozu. Nabízíme pevnou pracovní dobu PO-PA (8,5 h/den), přátelské prostředí a individuální přístup rodinné firmy, nadstandardní platové podmínky. Požadujeme samostatnost, příjemné vystupování a zkušenosti v komunikaci se zákazníky, dobrou fyzickou kondici.

>> Více informací o Obsluha a zajištění provozu zmrzlinárny