Servisní technik Praha (M/Ž)

Praha | Praha | volná místa | 10.08 11:59 - 2018

Požadujeme manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost a řidičský průkaz skupiny B.

Nabízímeme :

Firma BELTing spol. s r.o. se zabývá vratovou technikou, vyrovnávacími můstky a hydraulickými plošinami. Náplň práce obnáší: preventivní prohlídky, opravy vrat či montážní činnosti. Nabízíme pracovní místa na pozici servisní technik v prosperující firmě na Praze 10. Nabízíme zajímavou práci ve velmi přátelském kolektivu, nadstandartní platové ohodnocení, zajímavou pracovní příležitost a samozřejmě i zaměstnanecké výhody jako jsou diety, mobilní telefon i k soukromému využití a další. Zájemci prosím zasílejte životopisy na email: michalkova@belting.cz, nebo volejte na číslo 778014411. Případné další informace zodpovím.

Inzerát již není aktivní!

Novinky, aktuality

Aktualizované e-maily

Aktualizovali jsme data a e-maily, na které můžete nyní přesněji zacílit Vaší nabídku svých produktů a služeb. Vaše nabídka tak každé ponděli ve "Školním zpravodaji" nalezne svého odběratele.

Víte že koncem května 2018 budete muste řešit GDPR směrnici? Zde  Vám umožníme rozesílat nabídku na ověřené e-maily škol a nemusíte se potýkat ani se směrnicí GDPR (vlastnit zabezpečená data) ani se spemovými filtry, které Vám mohou zablokovat firemní e-mail až na dobu 1/4 roku a to opakovaně.