Poex Velké Meziříčí a.s.

Vysočina | Vysočina | volná místa | 23.06 15:05 - 2022

Pracovník oddělení vývoje Pracovní náplň: tvorba specifikací hotových výrobků, kontrola specifikací dodavatelů surovin legislativa tvorba textů a výpočet nutričních hodnot korektury obalů podílení se na vývoji nových výrobků Požadujeme: VŠ vzdělání v oboru potravinářství nebo chemie praxe v oboru výhodou, vhodné ale i pro absolventy výborné komunikační schopnosti ochota stále se vzdělávat v oboru úroveň angličtiny B1 znalost na PC (MS Office, Outlook, Word, Excel)

Nabízímeme :

zázemí tradiční společnosti působící více jak 20 let na trhu. kvalitní mzdové ohodnocení. příspěvek zaměstnavatele na životní a penzijní připojištění příspěvek na kulturní akce, obědy možnost využití rekreace ve firemních apartmánech v horském středisku na Slovensku za výhodnou cenu nákup výrobků za zaměstnanecké ceny vánoční dárkové balíčky od zaměstnavatele flexibilní pracovní doba, pouze ranní směna možnost převodu soukromého telefonního čísla pod rámcovou firemní smlouvu za velice zajímavých podmínek pro sebe i rodinné příslušníky možnost osobního a profesního růstu perspektiva dlouhodobé spolupráce Místo výkonu práce: Velké Meziříčí Nástup možný ihned, nebo dle dohody. Pro zaslání strukturovaného životopisu a více informací kontaktujte Mgr. Leoš Havlát Email: havlat@poex.cz

Město : Vysočina

Kraj : Vysočina

E-mail : havlat@poex.cz

Web : www.poex.cz

Osoba : Mgr. Leoš Havlát

Novinky, aktuality

Tvoříme weby a eshopy, které fungují.

Přejete-li si i vy novou www prezentaci / e-shop. SEO optimalizaci pro viditelnost? PPC aktivní reklamu pro oslovení více zákazníků, nebo animovanou pobídku, která více než-li slova představí Vaše produkty či služby?!

Spojte se s námi
Tvoříme weby a eshopy, které fungují.