Přijmeme kontrolory/ky drobné elektroniky

Praha-východ | Středočeský | volná místa | 17.06 17:07 - 2021

📢 POZOR ‼️ PROPLÁCÍME CESTU NA POHOVOR ‼️ Schovejte si jízdenku z cesty na pohovor, a pokud nastoupíte do práce, tak Vám ji proplatíme. Pohovor je každý všední den v 9:00 hod na naší pobočce. Adresa: Služeb 3056/4, Praha 10 (cca 400 metrů od metra A - Depo Hostivař) Práce v Praze - pro muže i ženy - skladové pozice: - pick (vyskladňování objednávek) - pack (balení objednávek) - kontrola výrobků a jejich čištění - řízení VZV (nutná praxe na retraku)

Nabízímeme :

Nabízíme: - smlouva na plný úvazek na 1 rok s možností prodloužení - týdenní zálohy - možnost ubytování - svozová doprava zdarma přímo na pracoviště - kontakt s koordinátorem nonstop Volejte + 420 731 420 914 nebo ZDARMA +420 800 197 197 Těšíme se na Vás!

Inzerát již není aktivní!

Novinky, aktuality

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.