Montážní dělník

Pelhřimov | Vysočina | volná místa | 15.01 14:44 - 2021

Náplň práce: -obsluha stroje – svařování, lisování, ohýbání a bodování -rotace na pracovištích – různorodost práce Co požadujeme: -jde o fyzicky náročnější práci – vhodná pro muže -praxe na podobné pozici výhodou -znalost českého jazyka Mzda: -23.000 Kč -31.000 Kč Směnnost: -2 směnný nebo 3 směnný provoz (podle konkrétního zařazení) -možnost pracovat přesčas Místo výkonu: -Kamenice nad Lipou Nástup: -leden 2021 Benefity: -svoz z okolí pracoviště zdarma -zajištění ubytování -příspěvek na ubytování -možnost čerpat zálohy každý týden -odměny za doporučení dalších kolegů

Inzerát již není aktivní!

Novinky, aktuality

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.