Svářeč CO2

Pelhřimov | Vysočina | volná místa | 20.11 09:29 - 2020

Náplň práce: -svařování materiálu dle výkresové dokumentace - CO2 -skládání materiálu a následná kontrola svárů -případné provádění svárů -zodpovědnost za dodržování požadované kvality Místo výkonu: Pelhřimov Co požadujeme: -platný svářečský průkaz CO2 Mzda: 190 Kč/Nhod, úkolová mzda Směnnost: 2 - 3 směny Nástup: -listopad 2020 Benefity: -ubytování v místě pracoviště zdarma

Město : Pelhřimov

Kraj : Vysočina

Telefon : 800101301

E-mail : callcentrum@rs-ig.com

Web : Petrská 1168/29

Osoba : Eva Čejková

Novinky, aktuality

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.