Vydělávejte pomocí nástroje od Google

Praha | Praha | volná místa | 12.09 12:45 - 2019

PC, telefon nebo tablet připojený k internetu + založený účet u Google nebo Facebook,Twitter,..

Nabízímeme :

Nabízím Vám formu přivýdělku přes aplikaci CryptoTab, která je připravená ve spolupráci s Googlem a se kterou můžete těžit Bitcoiny. Aplikaci je možné stáhnout zdarma do PC nebo Android zařízení a vyděláváte tím, že necháte aplikaci volně běžet nebo surfujete na internetu. Lze připojit i více zařízení k jednomu účtu. Čím vyšší výkon má vaše zářízení a čím častěji surfujete, tím rychleji můžete měnu vytěžit. Bez většího přičinění si tak natěžíte poměrně velkou částku v BTC. Jeden Bitcoin je možné vytěžit přibližně za půl roku. (1BTC=cca 250 000Kč) Vyplácení trvá 1-2 dny do elektronické peněženky. Pokud potřebujete s něčím pomoct, neváhejte a pište na e-mail.

Inzerát již není aktivní!

Novinky, aktuality

Aktualizované e-maily

Aktualizovali jsme data a e-maily, na které můžete nyní přesněji zacílit Vaší nabídku svých produktů a služeb. Vaše nabídka tak každé ponděli ve "Školním zpravodaji" nalezne svého odběratele.

Víte že koncem května 2018 budete muste řešit GDPR směrnici? Zde  Vám umožníme rozesílat nabídku na ověřené e-maily škol a nemusíte se potýkat ani se směrnicí GDPR (vlastnit zabezpečená data) ani se spemovými filtry, které Vám mohou zablokovat firemní e-mail až na dobu 1/4 roku a to opakovaně.